Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Halo Reach

65 postów w tym temacie

Widzę, że totalnie nie zrozumiałeś co napisałem.

Nie napisałem, że nie doceniasz "perelki Sony". Napisałem, że próbujesz dziwnymi tekstami wmusić we wszystkich dookoła, żeby kochali Halo. Zupełnie jak kampania reklamowa MS.

Potem napomknąłeś o "starych czasach" to ci łopatologicznie wytłumaczyłem, że nie ma znaczenia jak mężczyzna zaczyna, a jak kończy.

I tak, zapieniłeś się. Wystarczy spojrzeć na tekst zaczynający się w Twoim poście od "Po 2."

Poza tym, możemy się przepychać które modele się komu bardziej podobają, ale nie widzę większego sensu. Dla mnie wygląd postaci w Uncharted 2 jest rewelacyjny i nie wiem gdzie Ty tę pixelozę widzisz. Dorzucają Wam jakieś okulary zniekształcające obraz w grach z PS3 do tego Halo, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:17, nVid napisał:

Widzę, że totalnie nie zrozumiałeś co napisałem.
Nie napisałem, że nie doceniasz "perelki Sony". Napisałem, że próbujesz dziwnymi tekstami
wmusić we wszystkich dookoła, żeby kochali Halo. Zupełnie jak kampania reklamowa MS.


Zauważ iż od początku pisze ciągle o tym samym, o tym żeby nie skreślać czegoś tylko przez to że nie mam konsoli, która to obsługuje.

Dnia 20.01.2010 o 17:17, nVid napisał:

Potem napomknąłeś o "starych czasach" to ci łopatologicznie wytłumaczyłem, że nie ma
znaczenia jak mężczyzna zaczyna, a jak kończy.


Sory ale taki jest rynek, nie można cały czas być na pierwszym miejscu. W końcu albo Sony odpuści bo już nie będzie sensu nakładać funduszy ze względu na słabą konkurencję i efekt. Do tego MS może przejść do ataku, w momencie gdy ta ostra kampania Sony, którą mamy teraz osłabnie.

Dnia 20.01.2010 o 17:17, nVid napisał:

I tak, zapieniłeś się. Wystarczy spojrzeć na tekst zaczynający się w Twoim poście od
"Po 2."


Kolejne pierdoły, a Ty się może posikałeś przy opisie grafiki U2? I tak! Wiem! To są DURNOTY takie same jak te Twoje.

Dnia 20.01.2010 o 17:17, nVid napisał:

Poza tym, możemy się przepychać które modele się komu bardziej podobają, ale nie widzę
większego sensu. Dla mnie wygląd postaci w Uncharted 2 jest rewelacyjny i nie wiem gdzie
Ty tę pixelozę widzisz. Dorzucają Wam jakieś okulary zniekształcające obraz w grach z
PS3 do tego Halo, czy jak?


http://www.youtube.com/watch?v=Ljq6MXgPiSU Pooglądaj sobie i popatrz na to trochę chłodniej krytycznym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę oglądać, przeszedłem tę grę. Napiąłeś się, nie ma co się oszukiwać. Twój tekst o renderach i atak na Heavy Rain (mające się do tego tematu jak pies do jeża) o tym świadczą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:30, nVid napisał:

Nie muszę oglądać, przeszedłem tę grę. Napiąłeś się, nie ma co się oszukiwać. Twój tekst
o renderach i atak na Heavy Rain (mające się do tego tematu jak pies do jeża) o tym świadczą.
;]


A gdzie ja pisałem o renderach i o Heavy Rain?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:28, daemonaray napisał:

> Wybrałeś nie najlepsze miejsce na wypłakanie się. Co do U2, to pierwsze screeny
zabijały
> tak, że posądzano Sony o pokazywanie renderów. Opinia ta krąży do tej pory i to
jest
> najdziwniejsze ;|. A że screeny Halo już teraz nie zachwycają, to przecież nie nasza

> wina.

Po 1. Jeżeli masz pisać bzdury typu "Wybrałeś nie najlepsze miejsce na wypłakanie się."
to lepiej nic nie pisz.
Po 2. Dla mnie to były rendery, i każdy sobie może mówić co chce. Poza tym, na tych screenach
zarówno na tych z U2 jak i tych z HR tak naprawdę to "gówn0" jest - jakieś cut-scenki
itp. więc nie wiem o co ta cała gadanina.
Po 3. Chyba już zapomniałeś czasy w których na PS3 dosłownie ukazywało się wielkie "NIC"
a na X360 wychodziły coraz to nowe smaczki. To że teraz na PS3 ukazało się ich parę nie
oznacza że KONKURENCJA jest do bani itp., bo właśnie dzięki niej rynek tak prężnie się
rozwija. Więc może ludzie piszący takie bzdury jak między innymi Ty zaczną wreszcie ją
doceniać.


Na Xsa wychodziły smaczki według ciebie, ja i wielu innych cierpliwie czekało ;).

Rozumiem, że należysz do tej części, która do tej pory uważa obrazki z U2 za rendery :D, a gameplay z HR za "gówno i cutscenki". Ubawiłeś mnie setnie :D. Pozdrawiam he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:01, daemonaray napisał:

Jak niską trzeba mieć inteligencje aby w newsie o Halo Reach skrót HR przypisać do Heavy
Rain?

Hahaha. 100% racji zrobił się tu syf ze słabej jakości screenów. Tak jak mówiłem dodali już AA na postacie , więc gra na 100% wygląda już lepiej od 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:01, daemonaray napisał:

> No tak słabe bardzo, aaa zapomniałem masz tylko 360!

Tylko? Może to Ty tylko posiadasz PS3?

Rozbawiłeś mnie, jeżeli nie umiesz dojść do sedna posta to lepiej w ogóle na niego nie
odpisuj. Chodzi właśnie o to że ludzie, którzy mają tylko PS3 wypowiadają się na podstawie
jakiś screenów w kiepskiej jakości o końcowym produkcie, przyrównując go do gier, które
bagatela również nie wyznaczają żadnych nowych standardów. Jeżeli uważacie że U2 wniosło
jakąś graficzną rewolucję to dajcie sobie spokój z pisaniem takich głupot. Owszem gra
wygląda ładnie, tak powinna być dopracowana każda gra.

To wszystko przypomina mi tą całą podnietę odnośnie GTA IV, jaka super grafika jakie
to jakie tamto. A ogólnie rzecz biorąc to grafika była cieniutka, i tylko patrząc na
tą grę globalnie z szerszej perspektywy że jest to całe żyjące miasto, samochody, ludzie
na ulicach itp. można to było podciągnąć pod jakiś ewenement graficzny.

I nie możecie przekreślać Halo Reach ze względu na kilka słabych screenów i to że macie
"TYLKO" PS3. Bo pierwsze z U2 też niczego sobą nie prezentowały. Więc skończcie z tym
durnym przechwalaniem jednej konsoli nad drugą bo w ostatnim czasie z serwisu trzymającego
poziom zrobiło się gry.o(ł)net.pl ;<


Zapraszam do tematu kolekcje gier, tam wklejałem zdjęcie obu konsol. Owszem U2 wniosło dużo, od zaawansowanej fizyki, jednej z lepszych, po grafikę, która powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:01, daemonaray napisał:

Jak niską trzeba mieć inteligencje aby w newsie o Halo Reach skrót HR przypisać do Heavy
Rain?

Mozecie skończyć? To do niczego nie prowadzi bo i tak Ty będziesz grał na X360 a on na PS3. Więc o co ten spór?
PS. Skrót HR jest już od paru lat przypisany dziełu QD. Ale i tak złe zrozumienie (news o Halo więc ocb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:01, daemonaray napisał:

Jak niską trzeba mieć inteligencje aby w newsie o Halo Reach skrót HR przypisać do Heavy
Rain?

Jesteś po prostu śmieszny. Jedziesz po grach na PS3 i dziwisz się, że tak rozszyfrowuję skrót? A czego mogłem się po takim pieniaczu jak Ty spodziewać?

Xjumpaytech: rozmowa nie dotyczyła porównania Halo Reach do 3, więc nie wiem o czy Ty piszesz. Chodziło o trolli piszących o "grafice Halo Reach miażdżącej wszystkie dotychczasowe tytuły na wszystkie platformy" i tylko to mnie rozbawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:18, nVid napisał:

Xjumpaytech: rozmowa nie dotyczyła porównania Halo Reach do 3, więc nie wiem o czy Ty
piszesz. Chodziło o trolli piszących o "grafice Halo Reach miażdżącej wszystkie dotychczasowe
tytuły na wszystkie platformy" i tylko to mnie rozbawiło.

No to ok. Myślałem, że o to się kłócicie :). A i tak najlepiej jest na Poly tam pod tematem o menu z Halo Reach oceniają grafikę całej gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:15, mistshoo napisał:

Zapraszam do tematu kolekcje gier, tam wklejałem zdjęcie obu konsol. Owszem U2 wniosło
dużo, od zaawansowanej fizyki, jednej z lepszych, po grafikę, która powala.


Nie muszę zaglądać do innego tematu. Jeżeli mówisz że masz to nie mam powodu Ci nie wierzyć. Skoro tak jest to ok, możesz się jakoś ustosunkować do tego wszystkiego. Co nie zmienia faktu że Twój pierwszy post był na poniżej poziomu. Owszem jest tak jak mówisz, gra jest dobra - grafika mnie jednak nie powala. Sory ale taki jest fakt, modele są średnio dopracowane. Głównie rozchodzi mi się tu o wszystkie blury i pikseloze, a większość "tego wszystkiego przyjemnego dla oka" na tych modelach to tylko tekstura oddająca wiele szczegółów no i jeszcze te kamienno/plastikowe twarze. I nie zrozumcie mnie źle, U2 to dla mnie dobra gra ale nie jest to żaden szczyt możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:18, nVid napisał:

Jesteś po prostu śmieszny. Jedziesz po grach na PS3 i dziwisz się, że tak rozszyfrowuję
skrót? A czego mogłem się po takim pieniaczu jak Ty spodziewać?


Yyyy, sory dla mnie ten skrót jest jasny. Bo wiesz np. GoW to nie tylko God of War jak pewnie myślisz. Ale po takich ludziach jak Ty należało się spodziewać że zaraz do komentarzy zostanie wcielony Heavy Rain z tą swoją piękną grafiką...

Dnia 20.01.2010 o 18:18, nVid napisał:

Xjumpaytech: rozmowa nie dotyczyła porównania Halo Reach do 3, więc nie wiem o czy Ty
piszesz. Chodziło o trolli piszących o "grafice Halo Reach miażdżącej wszystkie dotychczasowe
tytuły na wszystkie platformy" i tylko to mnie rozbawiło.


Nikt tutaj czegoś takiego nie napisał to m.in. Ty i inni koledzy z PSN zaczęliście pisać te wszystkie głupoty. Bo o tym co piszesz nie ma wzmianki ani w komentarzach ani w treści newsa. Ot co, przeczytałeś coś na jakimś forum to teraz wyleje swoje żale jakie to Halo jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem, że Halo jest do bani? Ogarnij się, bo jedyne co potrafisz to robić wycieczki osobiste, gdy brakuje Ci argumentów. I widać naprawdę ciężko Ci jest zrozumieć, że odpisywałem na śmieszne posty ludzi, oceniających grafikę Halo Reach jako genialną, patrząc po trailerze?

Kończę z Tobą dyskusję, bo nie ma to żadnego sensu. Do tej pory sprawiało mi radość patrzyć jak próbujesz odwracać kota ogonem, ale znudziło mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy, kazdy po trochu ma racje,ale te screeny to pewnie wczesny kod, wiec z osadami jeszcze zaczekajmy; Ja chce zobaczyc kawalek gameplay''u,w ruchu, animacje,dynamike efektow-poki co szkoda nerw Panowie, pierwsze screeny z Motorstorma byly zenujace, ale koncowy szlif dal oszalamiajacy efekt (jak na koncowke 2006, wowczas w formie kodu testowego); Zakonczmy moze ten cudowny teatrzyk i podejdzmy do sprawy profesjonalnie, przed Bungee jeszcze rok wyzwan i pieszczenia kodu, popatrzmy na to co jest z perspektywy czasu; Sorry za taka forme pisemna, stukalem na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo is serious business now. ;O

Screeny bardzo mi się podobają - w grze jest więcej szarości. Chętnie zobaczyłbym to wszystko w ruchu, bo trudno mi oceniać zrzuty w tak słabej rozdzielczości. Poza tym pokazują raczej niewiele. Tak się składa, że jestem szczęśliwym posiadaczem Halo 3: ODST, więc już niedługo (?) będzie mi dane w Reach zagrać. ;) Liczę na świetnie multi i ciekawą historię w singlu.

Wypowiedzi graficznych onanistów i krzykaczy (plucie kwasem na Halo nie jest cool) pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:35, daemonaray napisał:

Yyyy, sory dla mnie ten skrót jest jasny. Bo wiesz np. GoW to nie tylko God of War jak
pewnie myślisz. Ale po takich ludziach jak Ty należało się spodziewać że zaraz do komentarzy
zostanie wcielony Heavy Rain z tą swoją piękną grafiką...

GoW to God of War dla Twej świadomości. God of War powstał dużo wcześniej od Gears of War (GofW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:48, Kaucz napisał:

GoW to God of War dla Twej świadomości. God of War powstał dużo wcześniej od Gears of
War (GofW).


Nie jednemu psu na imię "Burek". Z tego co ja wiem to GoW to God of War i Gears of War, o skrócie GofW nigdy wcześniej nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW to skrót od trzech słów. I Gears of War i God of War spełnia te wymogi a więc nie wiem o co Wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować