Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Halo Reach

65 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2010 o 19:48, Kaucz napisał:

GoW to God of War dla Twej świadomości. God of War powstał dużo wcześniej od Gears of
War (GofW).



Czy gdzieś skrót GoW został opatentowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 21:11, Pile napisał:

Czy gdzieś skrót GoW został opatentowany?

Nie, ale Gears of War przyjęło go niesłusznie. Nadal mnie denerwuje że ktoś tak pisze. Są to dwie wielki marki, ale zawsze było że God of War to GoW a Gears of War to Gearsy lub GofW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 07:01, Kaucz napisał:

> Czy gdzieś skrót GoW został opatentowany?
Nie, ale Gears of War przyjęło go niesłusznie. Nadal mnie denerwuje że ktoś tak pisze.
Są to dwie wielki marki, ale zawsze było że God of War to GoW a Gears of War to Gearsy
lub GofW.

Przenigdy nie widziałem żeby ktoś używał skrótu GofW. Zarówno w kontekście Gearsów jak i God of War swobodnie można używać tego samego skrótu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 07:01, Kaucz napisał:

Nie, ale Gears of War przyjęło go niesłusznie. Nadal mnie denerwuje że ktoś tak pisze.
Są to dwie wielki marki, ale zawsze było że God of War to GoW a Gears of War to Gearsy
lub GofW.


Co znowu? ;D W życiu nie widziałem żeby ktoś używał skrótu GofW, nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Skrótu "Gears" używa się rzadko (w dyskusjach anglojęzycznych nie używa się praktycznie w ogóle) - "GoW" to i Gears of War, i God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 20:28, Niflheim napisał:

Co znowu? ;D W życiu nie widziałem żeby ktoś używał skrótu GofW, nie wiem skąd to wytrzasnąłeś.
Skrótu "Gears" używa się rzadko (w dyskusjach anglojęzycznych nie używa się praktycznie
w ogóle) - "GoW" to i Gears of War, i God of War.

No właśnie. Może od razu zakazać mówić użytkownikom WoWa SW na StormWind, bo to oznacza przecież Star Wars :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować