Zaloguj się, aby obserwować  
ankle

Halo Reach - Temat ogólny

36 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2010 o 17:38, Damianuss1 napisał:

Tak to jest jak niektóre sklepy są nie fair w stosunku do innych :P. Koledze Cascad chodziło
o darmową edycję Halo Reach. Szlag mnie trafia, że do wtorku muszę czekać.

ale to już jest dawno przyjęte że ultima zawsze wcześniej wysyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6h i 23 min i kampania na normalu w Halo pękła a szkoda bo fajnie się grało. Dziś zacząłem grać na legendarnym i 3 pierwsze mijsce wymęczyły mnie całkowicie jutro może uda mi się przejść kolejne 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 07:41, Bartex69 napisał:

Żeby dobrze się bawic w Halo Reach muszę posiadac Gold''a?


powiem inaczej żeby czerpać z tej gry 100 % przyjemność to musisz mieć golda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego, ale dopiero dzisiaj odpaliłem sobie Reach i od samego początku magia zaczęła działać :D. Świetnie się gra, do tego niezły hardkor na wyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 14:37, Damianuss1 napisał:

Nie mam pojęcia dlaczego, ale dopiero dzisiaj odpaliłem sobie Reach i od samego początku
magia zaczęła działać :D. Świetnie się gra, do tego niezły hardkor na wyższym poziomie
trudności.


Ha, hardkor to jest na normalu.
Żeby było śmieszniej, moja siostra klnie nad padem, mimo że wszystkie poprzednie części przeszła na legendary. :D Może się biedactwu zardzewiało ;)

Gra niemniej jest w pytę. Porywająca muzyka, masa akcji, wzruszające (!) przerywniki. Miodność. :)
Gdyby jeszcze dało się w normalny sposób podłączyć klawę i mysz... :]

Jedyna rzecz, która mnie zabiła i spowodowała gwałtowne krwawienie z mózgu, to materiał reklamowy na stoiskach - tzn. ten krótki film fabularyzowany, a konkretniej - tłumaczenie napisów. Ja pierdzielę. MASAKRA. Dawno nie widziałem takiego szitu, nawet na filmach DVD z gazet za 5 zeta. Google Translator zrobiłby to lepiej, ale cóż, Przykrosoft postanowił oszczędzić na tłumaczach i jest, jak wyszło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack w tej części gry jest według mnie najlepszy, spokojnie bije ten z Halo3 czy ODST. Utwory są bardziej bojowe, więcej takim tajemniczych dźwięków. Polecam ten soundtrack bo świetnie się go słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania ukończona. Muszę powiedzieć, że ta część gry jest rzeczywiście świetna. Trochę za krótka, ale naprawdę warto. Najbardziej spodobało mi się zakończenie. Łezka się w oku kręci normalnie. Piękne pożegnanie od Bungie, odwalili kawał świetnej roboty. Nie to co większość dzisiejszych twórców, którzy robią crapy ze świetną reklamą i tylko skok na kasę się liczy. Brawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napiszę tak: każdy kto skończył reach sam na legendary jest:

a) kosmitą

b) dziwakiem

c) nieszanującym się młodzieńcem

d) samotną smutną pandą ( http://www.zgeek.com/forum/gallery/files/1/1/3/3/sad_panda_by_ra3ndy.jpg )


naprawdę, grałem z najlepszymi graczami po tej stronie równika i bywało, że mieliśmy spore problemy, a co dopiero samotnie.
...

sama gra świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 09:36, Cascad napisał:

napiszę tak: każdy kto skończył reach sam na legendary jest:

a) kosmitą

b) dziwakiem

c) nieszanującym się młodzieńcem

d) samotną smutną pandą ( http://www.zgeek.com/forum/gallery/files/1/1/3/3/sad_panda_by_ra3ndy.jpg
)


Nie jestem dziwakiem ani kosmitą na pandę też nie wyglądam ;P a pomimo tego przeszedłem grę na legendarnym sam i tak poziom trudności jest naprawdę wysoki ale jęsli nauczysz się strzelać heady z BRK to masz juz z górki najlepsza taktyka przez całą grę to strzał naładowanym plasma gunem w Ellita a pożniej jeden strzał w głowa i go nie ma ;) to też kwestia taktyki i planowania bo jak ktoś wyskoczy na wariata to długo nie pożyje więc trzeba zmieniąć taktyki i dopasować ją do sytuacji sam w paru miejscach przegrywałem 30 na tym samym momencie ale za którymś tam podejściem zawsze się udało :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O Przecie Legendary samemu to nic trudnego. Po prostu trzeba się kroczek po kroczku przesuwać do przodu i się na luzie przejdzie. Calaczek to w sumie tylko poświęcenie trochę czasu świetnej gierce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 18:46, Albii napisał:

:O Przecie Legendary samemu to nic trudnego. Po prostu trzeba się kroczek po kroczku
przesuwać do przodu i się na luzie przejdzie. Calaczek to w sumie tylko poświęcenie trochę
czasu świetnej gierce. ;)

gra kest dobra to fakt ale powiem szczeze ze nie ma tej magii co 3 multi nie daj tyle radosci ja z calakowaniem dalem sobie spokoj bo nie chce mi sie meczyc tak mocno tego mulit moze kiedys wpadna ost 2 osia za kapitana i porucznika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podobnie, jakoś mutli mnie tak nie jara jak w trójce. Miało ono coś takiego, że można było grać godzinami codziennie jeżeli tylko czas był i dawało to masę zabawy, a tutaj pomimo, że jest ono dużo bardziej rozbudowane niż multi w trójce, brakuje mi ciągle czegoś. Na szczęście FF i kampania dają bardzoooo dużo zabawy, szczególnie w co-opie z kumplem przed jednym TV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować