Zaloguj się, aby obserwować  
Michalun

Zmarła Hanka Bielicka

42 postów w tym temacie

ja wczoraj jeszcze ja widzialem w Szymon Majewski Show... a dzis... ;_; chlip ....... [*] Jesli mozecie to niech zmowcie chociaz jedno "Ojcze Nasz" za duszę pani Hani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupia sprawa... Kobieta byla niesamowita... A pomyslec, ze zaledwie wczoraj rozmawialem z kolega o tym jaka ona jest rzezniczka... Taki glupi zbieg okolicznosci. Bedzie mi jej brakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to daje do myślenia jeszcze pare dni temu widzieliśmy ją całkiem zdrową i nikt siętego nawet nie spodziewał. Zaskakujące jak ludzie potrafią oschodzić. Jednego dnia są w 100% zdrowi a na drugi dzień już ich nie ma wśród nas. [*][*][*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pomyśle, że widziałem Ją jeszcze w poniedziałek w "Szymon Majewski Show" - zdawała się wygląda doskonale, nie przypuszczałbym, że jest już z nią aż tak źle... Posiadała fenomenalne poczucie humoru, zawsze rozbawiała całą moją rodzinę. I niespodziewanie odeszła...
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][ *]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie lubiałem jej zbytnio ale teraz po jej śmierci jakiś taki żal pozostał. I nie tak dawno zmarł Perepeczko. Smutno słyszeć takie rzeczy. Ale tak to już jest. [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co smucić! Miała długie, wspaaniałe życie i d okońca swych dni była pełna zycia. Takiego wieku to pozazdrościc. Niech zawsze będzie żyła w naszej pamięci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować