Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 w Nowym Jorku

52 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 17:02, crash807 napisał:

No to mnie zaskoczyli... kompletnie zmienili otoczenie, nie mogę sobie wyobrazić Crysisa
w... mieście.

No to Ci pomogę:
Po mieście szwęda się jakiś koleś w skafandrze i co jakiś czas robi sobie "Frenzy killing" żeby sobie kupić nową umiejętność. Oczywiście wszyscy przechodnie mają go gdzieś,"bo to pewnie jakiś wariat, który codziennie ma halloween". Czasami zdarza się, że do miasta wpadną obcy - ale tylko wtedy, gdy on weźmie misję, bo inaczej obcym się nie opłaca. Kto wie, może jacyś Koreańscy dziwacy też się przyszwędają, no bo przecież trzeba zdobywać obce technologie - najlepiej w nowym Jorku, bo tam jest wszystko. Nooo... To by był Crysis sandbox w wielkim skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu, akurat Nowy York? I jak to chcą połączyć z fabułą jedynki? Obcy pojawili się na wyspie koło Korei, a teraz nagle zaatakowali sobie NY leżący tysiące kilometrów od miejsca akcji w pierwszej części. Za logiczne bym przyjął gdyby zaatakowali tereny pobliskie Koreę lub Japonię.
No i pozostaje kwestia z kim będziemy walczyć? Jak tylko z obcymi, to głupio, a jak będą Koreańczycy, to w sumie też, bo skąd by mieli się wziąć w NY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A liczyłem na Kraków lub Warszawę ;/
A tak na serio to ja bardzo się cieszę, bo kolejna przygoda w dżungli trochę by mnie nudziła. Strzelanina pomiędzy budynkami Nowego Jorku to jest coś. Czekam jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A liczyłem na Kraków lub Warszawę ;/
A tak na serio to ja bardzo się cieszę, bo kolejna przygoda w dżungli trochę by mnie nudziła. Strzelanina pomiędzy budynkami Nowego Jorku to jest coś. Czekam jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 17:58, igor8472 napisał:

A to ciekawe.. Ciekawe jak Cry engine sprawi się w miejskich przestrzeniach. Wcześniej
w zasadzie tylko duże otwarte albo korytarze baz.

Musi sie sprawdzic, malo jest tak dobrych silnikow jak CE ;) Mam tylko nadzieje na jakies grube akcje w stylu "Independence Day", albo chociaz Resistance 2- Crysis fajnie wygladal na fotkach, ale brakowalo epiki. Jesli dodadza fajna kamere i bardziej ludzkie animacje bohatera (Killzone 2)-moze byc miazdzyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować