Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe wieści o Mass Effect 2

26 postów w tym temacie

Jak to mawiał Kubuś Puchatek: miooodek :]
W sumie to cierpliwośc nigdy nie była moja mocną stroną, ale cóż ... Plus takowy, że na spokojnie do premiery ME2 skończę ME1 po raz kolejny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware chyba idzie śladami Infinity Ward: codziennie jakiś news o ME 2. Cóż, IW to bardzo pomogło sprzedać małego odgrzanego kotleta więc strategia skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 10:43, Bambusek napisał:

Bioware chyba idzie śladami Infinity Ward: codziennie jakiś news o ME 2. Cóż, IW to bardzo
pomogło sprzedać małego odgrzanego kotleta więc strategia skuteczna.

Tylko ze to nie bedzie odgrzany kotlet :D
Zapowiada sie ciag epickiej opowiesci w stylu "Star Wars"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosssski trailer :D A romans z Mirandą był do przewidzenia ;p Ciekawe czy będzie opcja z ta cycatką Asari xD
Czekam na tą grę odkąd ukończyłem 1 i jeszcze tylko (aż ?) tydzień :D Jutro przyjdzie Dragon Age, dziś skończę Risen i w zapasie Ninja Blade z CDA, na tydzień starczy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bioware chyba idzie śladami Infinity Ward: codziennie jakiś news o ME 2.

Reklama dźwignią handlu ;-) Sam staram się jeszcze stawiać zaciekły opór, żeby jednak poczekać i kupić dużo później jakąś wersję "GOTY" z wszystkimi DLC na pokładzie (a nie co chwilę coś "dociągać" z netu), tyle że sytuacja jest trudna - ponieważ jedynka BARDZO mi się podobała (tak wiem, z cRPG nie miała wiele wspólnego, ale filmowością i klimatem mnie kupili), xbox grzał się do czerwoności dopóki nie przeszedłem jej czterokrotnie ;-)

Tyle, że wtedy nie walili takich numerów w rodzaju - "pińcset" DLC w dniu premiery i następne tysiąc po premierze, więc i motywacji nie miałem żeby czekać na jakieś wersje "GOTY". Ale i tak ciśnienie na kupno jest, choć dałem radę się powstrzymać i nie złożyłem pre-orderu, pomimo bombardzowania reklamami i hypem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wystarczy wspomnieć, że niezwykle cięzki pocisk zostaje wystrzelony z prędkością 5km/h."
Eeeee.... 5km/h to ja szybciej chodzę... przy takich prędkościach to wróg zdąży przed ewakuacją jeszcze dopić herbatę. Powinno być chyba 5km/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2010 o 11:07, Chaos napisał:

Eeeee.... 5km/h to ja szybciej chodzę... przy takich prędkościach to wróg zdąży przed
ewakuacją jeszcze dopić herbatę. Powinno być chyba 5km/s


lol
+1


Taa poprawcie to, bo śmiesznie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że po tym jak ludzie odebrali Mass Effect (mało entuzjastycznie)
wątpiłem, że Dwójka przebije ją pod każdym względem i każdemu szczęka na jej widok opadnie.

Ja choć w duchu trzymałem kciuki nie zawiodłem się.
BioWare jak już nieraz powtarzałem to najlepsze studio od RPG.
Żaden Obsidian, żadna Bethesda.
Niech żyje król!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno - dzień w którym ukończę Mass Effect 3 będzie jednym z najszczęśliwszych i jednym z najsmutniejszych.

Ta gra już ma mnie w sidłach i chyba nigdy nie wypuści.
A JA MAM JESZCZE CZEKAĆ 7 DNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 10:55, WolfClub napisał:

Tylko ze to nie bedzie odgrzany kotlet :D
Zapowiada sie ciag epickiej opowiesci w stylu "Star Wars"


Nie twierdzę, że akurat ta gra nim będzie :) Chodzi o samo natężenie wiadomości, bardzo przypomina to, co działo się przed premierą Modern Warfare 2.

Sam na razie powoli gram w część pierwszą (kupione na Steamie w czasie świątecznej promocji, więc po angielsku). Wieć ME 2 szybko nie kupię raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 12:10, Econochrist napisał:

Przyznam, że po tym jak ludzie odebrali Mass Effect (mało entuzjastycznie)
wątpiłem, że Dwójka przebije ją pod każdym względem i każdemu szczęka na jej widok opadnie.

umówmy się, specjalnie trudne to nie było ;) ME jest jak avatar - fajne widoczki, ale dokładnie to samo było już w milionie innych produkcji, czasem nawet lepiej wykonane. Pozmieniać kilka rzeczy i byłby to kropka w kropkę NWN1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zagryźć zęby i przeczekać z kupnem do końca sesji. Ale potem mój PC będzie się grzał do czerwoności, bo nie odpuszczę dopóki nie przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować