Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #126: Co sądzicie o akcji Microsoftu

16 postów w tym temacie

Nie popieram piractwa, ale gdzie polski Live? Bo tak jest. Chciałbym, żeby wszyscy piraci dostali bana i przestali piracić, ale MS mnie olewa z tym Live''m, więc popieram akcję przeciw piractwu, ale nie popieram ich w 100% przez tłumaczenie się piractwem, co jest ewidentnym kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - brak polskiego XBL przesądził o ostatecznym wyborze konsoli. Nie będę pisał, że PS3 jest lepsze czy coś w tym stylu bo po pierwsze - nie jest, a po drugie nie o to tu chodzi.

Konkurs dla tych którzy są uczciwi i nie przerabiają Xa? Brawo. Przyklasnąć. Ale może by ta najpierw wprowadzić to <brzydkie_słowo> Live!? To by była nagroda za kupno tych wszystkich oryginałów :) A nie jakieś tam mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odpowiedź z zapytaniem o polski Live. Sądzę, że piractwo może nieznacznie spaść po wprowadzeniu Live''a, a polski oddział MS na pewno na tym zyska. Mam dość paru znajomych, którzy chętnie podłączą konsolę do neta, gdy wejdzie Live w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 17:59, Karfein napisał:

Zdecydowanie odpowiedź z zapytaniem o polski Live. Sądzę, że piractwo może nieznacznie
spaść po wprowadzeniu Live''a, a polski oddział MS na pewno na tym zyska. Mam dość paru
znajomych, którzy chętnie podłączą konsolę do neta, gdy wejdzie Live w Polsce.

Dokładnie.
Nie zmienia jednak to faktu że PL wersje wydawane na konsole często są wadliwe bo np. nie współpracują z DLC itp. na PS3 również.

Ale samo wprowadzenie będzie na pewno cieszyć. Np bo głupio tak że konsole kupujesz w Polsce, jesteś Polakiem a nie możesz grać jako Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak: akcję trochę popieram ale tylko trochę bo chcą aby ludzie kupowali oryginalne gry a ich cena jest zdecydowania za wysoka, pudełko instrukcja i płyta dvd 200zł... gry na ps3 też są drogie ale też wziąć pod uwagę, że są wydane na blu rayu a microsoft wydaje je na płytach za 1zł , sprzedaje po 200zł i chce aby ludzie nie piracili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem "# Nie popieram piractwa, ale gdzie jest polski Live?" ale również chciałem zaznaczyć "Gry są stanowczo za drogie, powinni obniżyć ceny gier" - Nie popieram piractwa, ale ceny niektórych gier są chore... 150 zł czasami na PC i zawsze po 200zł+ na konsole, a gry w tych czasach są zazwyczaj naprawdę krótkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:02, daemonaray napisał:

Nie wiem czy macie świadomość ale za danie odpowiedzi "Uwielbiam torrenty, warezy, i
inne tego typu serwisy..." jest ban. ;-)



Skąd wiesz że jest ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ekipa gram.pl czy modkowie mają podgląd na to kto i na co zagłosował? Bo jeśli tak to współczuć tym co głosowali na najgorszą opcje (nawet dla żartu) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować