Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

50 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 17:05, Tibor napisał:

Stary...mowiąc kultuaralnie bredzisz. Gra ukaże się w Polsce w pełni po polsku a poza tym śmiem
teiwrdzić, że jako lektorzy zostaną zaangażowani najelpsi polscy aktorzy.


Lepiej, gdyby wzięli jakichś nieznanych, ale znających się na rzeczy, np. ludzi z teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP i nieznani aktorzy przy ich największym hicie? Jakoś małe prawdopodobne to dla mnie. Przynajmniej Fronczewski jako narrator być musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne bronie - fajnie. A co do spolszczenia - kurde, wiedźmin to niech będą i wiedźmińskie dialogi! Poza tym baardzo niepodoba mi się tendencja tego, że w pełni polszczone są tylko gry ''exlusive'' [jak najnowszy HOMM - co kilka nagrań już supernews o nowych samplach!]. Są dobrzy aktorzy, najmnijcie ich też do naszego rodowego produktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem z nich bardzo zadowolony. Te Materiały Tygodnia są tak przygotowane, by zdradzać coraz więcej szczegółów z gameplay. Zadziwia mnie dbałość o szczegóły do tej pory myślałem, że będzie wystarczyło ukatrupić potwora i zgłosić się po odbiór nagrody. A tu proszę, panowie z CDP Red zrobili taką miłą niespodziankę dla osób przejawiających pewne cechy pedantyzmu;) Mam nadzieje, że takich smaczków będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:05, Tibor napisał:

> Wiedźmin wyjdzie w wersji angielsko języcznej tak jak Painkiller z polskimi napisami.
:-((


Stary...mowiąc kultuaralnie bredzisz. Gra ukaże się w Polsce w pełni po polsku a poza tym śmiem
teiwrdzić, że jako lektorzy zostaną zaangażowani najelpsi polscy aktorzy.


Po pierwsze kto za tych aktorów zpłaci - bo chyba nie Ty?!
Po drugie gra jest pisana po angielsku i bo takie są prawa rynku :-))
Po trzecie lepiej zrobić polonizację tekstowo bo tak jest prościej i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować