Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

50 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2006 o 21:02, lukmistrz napisał:

OK, pokazujcie sobie ile chcecie te przedmioty które ukażą się w Wiedźminie ale co z grą??

Fajnie by było wiedzieć. Osobiście graficzka całkiem, całkiem. Mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA chce Wiedźmin''a spolonizowanego!! Już, czekam już długo enough, niedługo przestane sie zachwycac, gra wyjdzie jako badziew, a wtenczas zrobie komus w tylku wielka schizme podobnym nozem za profanacje tegoz dziela, ale zawsze mozecie wydac Boska Gre CDP Red=]
Niech moc bedzie z wami wtenczas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:31, Marius Valkyre napisał:

JA chce Wiedźmin''a spolonizowanego!!


Tak na mój gust, to jeżeli grę tworzy polskie studio, to produkt nie będzie wymagał polonizacji. No chyba, że go całego najpierw napiszą po angielsku a dopiero później przetłumaczą na język ojczysty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 07:24, Tepest napisał:

Wiedźmin wyjdzie w wersji angielsko języcznej tak jak Painkiller z polskimi napisami. :-((

Jeżeli tak - to dobrze, nie może być lepiej. Ale o ile mi wiadomo, to ma wyjść w wersji angielskiej tylko za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:10, Tares napisał:

Hmm... ZAUWAŻYLIŚCIE PROCES ODLICZANIA NA STRONIE GŁÓWNEJ GRAM.PL?

Tutaj nie jest chyba odpowiednie miejsce na tego typu posty. Komentarze to nie śmietnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 07:24, Tepest napisał:

Wiedźmin wyjdzie w wersji angielsko języcznej tak jak Painkiller z polskimi napisami. :-((

A kto Ci tak powiedział? Możesz podać źródło swojej informacji? No chyba, że obowiązuje Cię tajemnica dziennikarska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz mi sie nie chce az tego komentowac...
CIAGLE TYLKO FILMIKI (nic nie mowiace o grze) I ZDJECIA (pokazujace tylko bron ;/)
JUZ MAM TEGO DOSC...(jak i zapewne wielu innych ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:46, Gofer31 napisał:

juz mi sie nie chce az tego komentowac...
CIAGLE TYLKO FILMIKI (nic nie mowiace o grze) I ZDJECIA (pokazujace tylko bron ;/)
JUZ MAM TEGO DOSC...(jak i zapewne wielu innych ;/)


fakt, no i te pocztowki juz sie nie mieszcza w pudle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gofer31 dodaj sobie czas tworzenia się pewnej gry Duke Nukem oraz poślizg polaków, a wynik będzie datą premiery wiedźmina :ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dość. OK. Na forum Wiedźmina napiszę do któregoś z twórców gry aby przestał zamieszczać materiały o grze bo gracze mają tego dosyć ;P
Materiał Tygodnia ma być ciekawym urozmaiceniem mającym reklamować grę i umilić graczom czekanie. O samej grze wiem jakoś wystarczająco dużo. To może odrazu ktoś z ekpiy CdpRed. opisze całego Wiedźmina. Najlepiej żeby dokładnie opisał zakończenie! Będzie się ciekawie grało.
Co do premiery gry, zapewne będzie gdzieś po wakacjach. Robienie DOBREJ gry zajmuje sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 15:19, Nasurdim napisał:

Co do premiery gry, zapewne będzie gdzieś po wakacjach. Robienie DOBREJ gry zajmuje sporo czasu
:)


Że po wakacjach to pewne, tylko po wakacjach którego roku? 2006 czy 2007? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 07:24, Tepest napisał:

Wiedźmin wyjdzie w wersji angielsko języcznej tak jak Painkiller z polskimi napisami. :-((


Stary...mowiąc kultuaralnie bredzisz. Gra ukaże się w Polsce w pełni po polsku a poza tym śmiem teiwrdzić, że jako lektorzy zostaną zaangażowani najelpsi polscy aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 17:00, Veilaine napisał:

Że po wakacjach to pewne, tylko po wakacjach którego roku? 2006 czy 2007? :)


Produkcja gry ma się zakończyć w tym roku. Więc premiera będzie miała miejsce pod koniec 2006 roku lub na początku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować