Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czego (być może) żałuje Epic Games?

32 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 21:08, Feno napisał:

> Dokładnie - scena zmalała do tak małej grupy, że jest zwykła bieda. Dodatkowo żadnego

> ACC...ech...a szkoda gry, bo jest naprawdę bardzo dobra.

Czekaj, czekaj...
Czy my się nie znamy z serwera BTA?


Ano znamy :D Wiedziałem że cię skądś znam :D

Żeby nie było OT - szkoda, że nie będę miał okazji w serię GoW pograć. W przyszłości kupuję PS3, głównie dla FF XIII i PSN, więc skomentuję to tak - Fenix Down :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 23:57, Principes napisał:

Pachter jak zwykle bredzi. Epic i MS kochają się (i xboxa) tak bardzo, że nie ma raczej
mowy o zerwaniu znajmości... Niestety.


Dlaczego to takie niemożliwe ? W biznesie nie ma miejsca na uczuciowe związki. Nie wiem, ile kasy płaci MS Epikowi za umowę na wyłączność, ale z pewnością nie tyle, ile mogliby zarobić na wersji na PS3. Jak już ktoś tu przytomnie zauważył, brakuje na PS3 takich pozycji a chętnych nie brak.

Jedynie exsy tworzone przez wewnętrzne studia obu gigantów, czyli ich własność, są bezpieczne. O reszcie zdecyduje kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

celowo dali GOW na pecety zeby wszyscy zobaczyli że gra jest świetna. a 2 wydali już tylko na x360 jak chcą pograć w kontynuacje to muszą kupi konsole.tak samo zrobili z FABLE. celowa polityka żeby sprzedac więcej konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do ostatniego akapitu to można pójść dalej i napisać że jakby te wszystkie konsolowe gry wychodziły na PC to nikt by nie kupował specjalnie konsol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 11:29, DAMIAN5791 napisał:

celowo dali GOW na pecety zeby wszyscy zobaczyli że gra jest świetna. a 2 wydali już
tylko na x360 jak chcą pograć w kontynuacje to muszą kupi konsole.tak samo zrobili z
FABLE. celowa polityka żeby sprzedac więcej konsol

Podpisuje się pod tym. 100% racja.

I faktycznie podziałało. Dla Gears of War 2 dużo ludzi kupiło X360. Gdybym nie miał PS3 to sam bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 11:29, DAMIAN5791 napisał:

celowo dali GOW na pecety zeby wszyscy zobaczyli że gra jest świetna. a 2 wydali już
tylko na x360 jak chcą pograć w kontynuacje to muszą kupi konsole.tak samo zrobili z
FABLE. celowa polityka żeby sprzedac więcej konsol

Wow, co za teoria - mnie gra nie ruszyła, była wprost cieniutka, dodatkowo rozwścieczyła bugami (znikające save''y). Nadal nie mam Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować