Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell: Convivtion na minimum 12 godzin?

11 postów w tym temacie

"Wygląda na to, że dzisiejszy dzień upłynął nam pod hasłem "ile czasu spędzimy przed ekranem?". "

Ano tak jakoś się złożyło, na Polygamii był news o tym ile godzin grali wszyscy na Live :). Co do tematu to co to są za czasy? W sumie cieszę się z 12-16 godzin i w sumie sam sobie się dziwie :). Przedtem nie cieszyłem się z żadnej ilości godzin, bo raczej tego nie podawali, a grało się i grało, a teraz jednostką miary jest to o ile dłuższe jest od MW2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w nawiasie, błąd w tytule, ma być Conviction a jest Convivtion.

Nie mogę się już doczekać na ten tytuł, szczególnie tryb kooperacji. Świat się zmienia, teraz miarą dobrej gry jest jej długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się zapowiada po gameplayach i trailerach. 12 godzin to może nie jest dużo, ale w dzisiejszych czasach to średnio. Czekam jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć ile było potrzebne, aby przejść wcześniejsze części?? Chodzi mi tu a czas o którym mówią zawsze producenci. Ja na wszystkie dotychczasowe części potrzebowałem ok. 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie 50 godzin lacznie?:) jesli tak to ja mialem podobnie , kazda z czesci oferowala okolo 12-16 godzin wiec zaskoczony nie jestem. Szkoda trylko ze ze skradanki tak niewiele zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować