Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery pierwszego DLC do Assassin`s Creed II

20 postów w tym temacie

Pecetowe wydanie Assassin’s Creed II ma ujrzeć światło dzienne przed końcem marca. A może znów przełożą premierę :D

Co do dlc szkoda że nie zagram bo mam pl ver :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,kolejnym epizodem"-sądze,że to będzie dodatek do ACII z akcją na Cyprze,ponieważ w pewnej części gry widać miasto na Cyprze które jest z mojego punktu widzenia,dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki dodatkami, ale to, że DLC NIE BĘDZIE DOSTĘPNE w polskim wydaniu gry na Xboksa, to już zapomnieliście napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 09:52, NeMo-PL napisał:

skad to info ze bedzie ?


http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7485917,Pierwszy_dodatek_do_Assassin_s_Creed_2_pojawi_sie.html

Samo Ubi przyznało, że nie będzie lokalizować DLC na Xboxa z braku polskiego Live.
Zastanawiam się nad wyborem konsoli i wszystko wskazuje, że padnie na produkt Sony - nie podobają mi się praktyki MS, który traktuje Polskę jako kraj drugiej kategorii.

[Edit]
Jeśli posiadasz polską wersję na PS3 to powinieneś się cieszyć. Będziesz mógł pograć w dodatek i do tego w wersji zlokalizowanej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam szybkie pytanie na gorąco - czy PS3 też można bezproblemowo podłączyć do monitora LCD 22 cale? (kabel jest w zestawie czy trzeba dokupić?)

Coś czuje że czara goryczy jest bliska przelania. Mam już dość wysłuchiwania jak to z powodu braku polskiego Live gra taka a taka nie dostanie DLC gdy w tym samym czasie na PS3 nie ma z tym problemu. A jak okaże się jeszcze że mapki do Moderna 2 będą miały blokadę to mój Xbox od razu ląduje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 10:30, milten6 napisał:

Jeśli posiadasz polską wersję na PS3 to powinieneś się cieszyć. Będziesz mógł pograć
w dodatek i do tego w wersji zlokalizowanej :).

Uff, odetchnąłem z ulgą. Dla (dorosłych) posiadaczy Xboxa polecam lekturę książki Mario Puzo: Rodzina Borgiów. Fabuła obraca się wokół genialnego dyplomaty i bardzo złego człowieka jakim był Papież Alexander VI, Rodrigo Borgia nazywany Hiszpanem i jego rodziny :) Naprawdę warto, szczególnie, że wyszła spod pióra człowieka który dał nam Ojca Chrzestnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie mogli wydać tych DLC na płycie dla posiadaczy Xbox 360.Właśnie wysłałem e-maila z pytaniem czy wydadzą je na płycie ale widzę marne szanse ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedge7 -> PS3 ma w zestawie bardzo lipny kabel, który przesyła obraz w niskiej rozdzielczości. Więc zakup tak czy inaczej będzie potrzebny. Nie wiem tylko jakie masz wyjścia w monitorze. Jeżeli HDMI - to jesteś w domu, kupujesz takiej długości, jaka jest ci potrzebna i podłączasz bezpośrednio. Jeżeli jest to DVI to po prostu kup kabel, który będzie miał oba wyjścia. Nic więcej nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:28, NeMo-PL napisał:

Co do dlc szkoda że nie zagram bo mam pl ver :/

No właśnie. Dlatego ja tam dziękuje polskim dystrybutorom za polszczenie gier które z DLC nie współpracują.
MW2 to ostatnia gra po PL którą kupiłem.

Jedynie gry od Sony na PS3 nie mają żadnych problemów z DLC niezależnie od języka.(chodzi mi o konsole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, nie ma to jak dostać wybrakowany produkt za pełną cenę. A potem zdziwienie że wersja pl się kiepsko sprzedaje. Przy takim podejściu wydawców to tylko wersje goty opłaca się kupować po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować