Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Shadow Wars - demo!

133 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2006 o 21:40, SiniS napisał:

Z moim sprzętem, to mogę sobie tylko screeny pooglądać :- \

No to witaj w klubie. Już normalnie białej gorączki dostaję jak tylko widzę: The GeForce 4 MX is not supported. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:25, Tares napisał:

Muszę przyznać, że serwer na którym leżą pliki udostepniane przez gram.pl nie jest zbyt szybki
( w stosunku do wymagań) myślę, że warto byłoby pomyśleć o kilku mirrorach mając na uwage baardzo
dużą liczbę użytkowników GRAM.PL


Masz całkowitą rację co do tej kwestii. Wolno mi pobiera i kilka razy wyskoczył jakiś błąd.
arggg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 22:19, Daerdin napisał:

> Z moim sprzętem, to mogę sobie tylko screeny pooglądać :- \
No to witaj w klubie. Już normalnie białej gorączki dostaję jak tylko widzę: The GeForce 4
MX is not supported. :/

WTF!!! a tak chcialem sprobowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARGH to nie fair, już pierwszy SpellForce chodził u mnie niczym ruski czołg na biopaliwie a teraz to wogóle nie mam sie nawet co zaciekawiać demkiem dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shikoku przecież do jedynki wyszły obydwa dodatki. Obydwa wydał CDP - na końcu w wersji 3 in 1.
Czyżby były 3, że mówisz o niewydanym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mam farta :) zepsula mi sie karta graficzna (czekam juz 2 miechy) i nie maja takiej drugiej..mam dostac rownowartosc kasy jaka wydalem ponad rok temu :) czyli 1200zl haha teraz odpale sobie spellforce 2 i obviliona :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem plik fajnie chce rozpakować i zaczyna sie robić nie fajnie. Przy około 80% wyskakuje mi błąd CRC ipisze ze wrchiwum uszkodzone. Czy ktos tak mial? I czy mozna cos ztym zrobic bo kurde nie mam natchnienia jakos drugi raz pobierac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie demka powinny być w dziale gadżety za wirtualne pieniążki (wypalona płytka do domku jedzie pocztą - milutko). Mam nadzieje że mi zdąży ściągnąć w pracy bo w domu to z kablówy ze 20 h bedzie rzęzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu wszyscy tak narzekają na ten transfer. Mnie z pomocą FlashGeta przy Neo 512 ciągnie średnio 60kB/sek - szacowany czas nieco ponad3 godziny. Może po prostu czas zmienić net? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować