Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Shadow Wars - demo!

133 postów w tym temacie

szkoda że moja karta tego nie pociągnie ;( ale w sumie dziwne half life 2 na full działa a taki spellforce nie pójdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wyświetlają mi się tekstury podłoża przy widoku z góry... widać je w TPP, ale kiedy przełączę widok, żeby kontrolować większą ilość jednostek, mam czarną ziemię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:37, Brad napisał:

szkoda że moja karta tego nie pociągnie ;( ale w sumie dziwne half life 2 na full działa a
taki spellforce nie pójdzie :/


Half-Life 2 był bardzo dobrze zoptymalizowany przez co działał dobrze na słabszych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 10:08, chojrak96 napisał:

kto ściągnął demo moze powiedzieć w jakiej wersji jezykowej jest demo Spellforce2?

Demo jest w angielskiej wersji jezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:32, rafikn napisał:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=fff5ed7d-3446-4583-b2c9-8db1bc10b16e
Tam masz adres, ale wydaje mi się, że można zainstalować DirectX podczas instalacji dema. Spróbuj.


Niestety nic mi to nie pomogło. Ma ktoś jakiś inny pomysł co może byc nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój złom tego nie ma szans uciągnąc... dopiero w wakacje kupuje nowego kompa - pogram sobie już potem w pełną wersję - na bank kupię polską. Fajnie by było gdyby wyszła dużo wcześniej niż Gothic - byłoby w co gra...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie(neostrada 2mbit/s) przy ściąganiu FlashGetem(10 mirrorów) idze z maks prędkością, tj. 250KB/s :) Ale jak próbowałem ściągać firefox''owym downloaderem to szło z prędkością 32 KB/s :P Ale troszke mnie niepokoją wasze błędy CRC, bo już nieraz takie miałem przy demach ściąganych z internetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza rzecz, jaką mogę podziwiać to narazie loading screeny :P
Nie działają mi tekstury gleby, przy żadnych ustawieniach. Nie wiem czy to coś z grą czy może z kartą graficzną.
Próbowałem na początku wycisnąć siódme poty z kompa i pograć na max detalach. Niestety gra się tnie ( AMD Athlon 2,8 GHz, Radeon 9600, 1536 MB RAM), dopiero po wyłączeniu trawy jgra się płynnie. Przynajmniej w rozdziałce 1024x768... nie próbowałem wyższych po wyłączeniu trawy.

Fajna sprawa z tymi loading screenami. Te opisy to dobry pomysł. Wcześniej (w pierwszej części) dawali fajne laski, ale to sprawiało takie nieprzyjemne wrażenie, że wciska mi się jakieś badziewie w ładnym opakowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to demo nie działa!!!Tyle czasu mi się ściągało a po ściągnięciu próbuje rozpakowywać a tu wyskakuje mi błąd że plik jakiś tam w tej grze jest uszkodzony.I co mam zrobić?A czego innym działa a mi nie.???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy niestety trochę namodzili ale to nadal dobry spell :) Niestety już nie rozwijamy postaci dodając jej pkt. siły, zręczności itp. Rozwijamy ją podobnie jak w Diablo albo D&S. Przynajmniej nie musimy szukać zwojów z czarami. Zaoszczędza to sporo czasu i miejsca w ekwipunku Teraz wszystkie przedmioty dodają plusy do zdrowia i many. Na dodatek przedmioty są zaklęte czarami, np. staff za każdym atakiem ulecza naszą postać itp.
Walki wyglądają podobnie jak w jedynce Tylko tym razem nie latamy władcą run i nie zajmujemy monumentów. Jednostek za dużo nie widziałem Nawet jazdy nie mogłem sobie wyprodukować ani krasnoludzkiej katapulty No dobra, jak wiecie bitwy uzyskują nowy wymiar dzięki wprowadzeniu jazdy i latających kamikazze. Świat podzielił się jakby na trzy strony: przymierze (Krasnoludy, Ludzie, Elfy) Clan(Klan? Orki, Trolle i Barbarzyncy) oraz Pakt (Mroczne Elfy, Gargulce! i Cienie) Jakoś tak strona Klanu wygląda najciekawiej(Trolle, Trolle, Trolle :D)
Gracz dowodzi naraz trzema armiami jednej strony. Czyli np. grając przymierzem dowodzimy elfami, krasnalami i ludziami. Ma to swoje dobre strone no i złe. Grając właśnie przymierzem w armi krasnali wystąpią aż 3 jednostki, tak samo w armi elfów Trochę mało.
Ach, przynajmniej wszystko jest wyważone. Trzeba kożystać ze wszystkich jednostek.
Osobiście wywaliłbym kuszników ludzi i dał jakąś jednostkę elfom albo krasnoludom. Ech i co najgorsze jedną z jednostek trolli jest katapulta Aaaaaaaaaaaaaa


Macie małą recenzję, pisałem ją na forum wiedzmina pod innym nickiem. To tak zeby nie bylo ze kradne prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miarę jak gram, SpellForce 2 podoba mi się coraz mniej :/

Grafika nie wygląda już tak ładnie jak kiedyś, a i klimat jakoś tak się popsuł :/ Za bardzo mi to wszystko przypomina Dungeon Siege

Chyba zrezygnuję jednak z kupna. Mniej mi się to podoba niż kiedyś :/
Do tego pudełko jakieś takie... nijakie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz np. umiejętności podstawowe maga. Pkt 1 daje piorun, punkt drugi leczenie itp. itd. podobnie jest z wojem. Zaklęcia nie są takie same. Jeżeli są podobne to nie sposób tego zauważyć. Jak dla mnie znacznie poprawiono animację czarów i przez to nawet czar o takiej samej zasadzie działania wygląda zupełnie inaczej niż w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, qrczę, może to tylko wina dema, ale mam wrażenie, ze ten klimat gdzieś się ulotnił :/

I muza jakaś gorsza, i wymagania większe :D, i runów nie ma.... lipa na razie, ale zobaczymy, co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 20:33, Nasurdim napisał:

Jednostek za dużo nie widziałem Nawet jazdy nie mogłem sobie wyprodukować ani krasnoludzkiej
katapulty No dobra, jak wiecie bitwy uzyskują nowy wymiar dzięki wprowadzeniu jazdy i latających
kamikazze.


Uruchamiając mapkę "Dun Mora" możesz produkować jazdę, elfy i ludzkiego tytana. Są tam jakieś krasnoludy jeszcze, ale ni udało mi się ich zobaczyć, bo przy wszystkim na medium, rozdzielczosci 1024x768 i 50 jednostkach na ekranie na Athlonie 3200+, 1GB RAM i GF 6600 GT gra się zwiesiła. Nie wiem czy to wina mojego sprzetu, ale cały campiagn przeszedlem bez zwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem demo ale przy probie uruchomienia gry pojawia sie czarny ekran i na monitorze wyskakuje komunikat "signal out of range 73.3KHz 90.0Hz" mozna cos na to poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować