Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Shadow Wars - demo!

133 postów w tym temacie

Też mam taki problem, ale pojawia się sam napis Out of Range. Pojawia się gdy gra uruchomi się przy 80MHz w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:53, mułek napisał:

> Jednostek za dużo nie widziałem Nawet jazdy nie mogłem sobie wyprodukować ani krasnoludzkiej

> katapulty No dobra, jak wiecie bitwy uzyskują nowy wymiar dzięki wprowadzeniu jazdy i
latających
> kamikazze.

Uruchamiając mapkę "Dun Mora" możesz produkować jazdę, elfy i ludzkiego tytana. Są tam jakieś
krasnoludy jeszcze, ale ni udało mi się ich zobaczyć, bo przy wszystkim na medium, rozdzielczosci
1024x768 i 50 jednostkach na ekranie na Athlonie 3200+, 1GB RAM i GF 6600 GT gra się zwiesiła.
Nie wiem czy to wina mojego sprzetu, ale cały campiagn przeszedlem bez zwisu...


to ja nie wiem czemu ci się zacieło mi śmiga na radeonie 9600 ,512 ram i procku intela 2.20 i tylko się zacina przy wiekszych bitwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jesli ktos ma mocny sprzet to polecam, ale jesli chce pograc na slabszym to odradzam bo gra na malych detalach traci swoj urok ;/ ja mam Athlona 3200+ x64, 1GB Ramu, karte Radeon 9800PRO (najslapszy element kompa) i gra w rozdzielczosi 800x600 reszta na medium, anty alising na x2 i wlaczona trawa chodzi dennie ;/ lekko klatkuje... No chyba ze ktos lubi pokazy slajdow... Mam nadzieje ze do oficjalnej wesji troche silnik poprawia i grę udzwignie nawet slabsza maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na mnie demko, które pojawiło się znienacka zrobiło pozytywne wrażenie. W Spellforce 2 nie zmieniono sposobu rozgrywki ani nie wprowadzono wielkich zmian, ale poprawiono to co można było porawić a rozgrywkę pozostawiono niezmienioną co mnie niezmiernie cieszy. Po pierwsze przepiękny engine - w tej chwili jest to bez wątpienia najpiękniejszy RTS a moimi faworytami pod tym względem były do tej pory Settlers 5 i Age of Empires III. Tu jednak wszystko wygląda piękniej, bardziej klimatycznie, piękna kolorystyka - wszystko tworzy wspaniały świat fantasy (a to za sprawą shaderków i innych bajerków) - widać postęp w stosunku do pierwszej części (głównie dzięki zastosowaniu wspomnianych pixel shaderów - tutaj chyba w wersji 3.0 jak w Age of Empires III. Cóż jeśli chodzi o wymagania - powiem że są adekwatne do jakości grafiki - w demku grałem wszystko na max, filtrowanie tekstur x4 i rozdz. 1280x1024 i dało się grać, tzn gra nie rwała tylko zwalniała 20-30 FPS-ów przy większych bitwach poniżej 20 na sprzęcie P4 3.0 GHZ, 1 GB RAM, GF6800GT. po zmianie shaderów na wersje 1.1 gra chodziła już płynniutko. Dlatego do tej gry wskazana jest karta grafiki z 256 MB pamięci. Cóż rozgrywka jak powiedziałem pozostała niezmieniona - fajnie poprawili interfejs, pojawiły się komendy, dobry motyw RPG i piękny tryb zza pleców. No i piękna muza - zdecydowanie lepsza niż w pierwszej części (coś w klimatach Enya). A ci co się czepiają menu gry i wyglądu pudełka są poprostu śmieszni - liczy się jakość a nie opakowanie. Mam nadzieję, że tym razem jednak będzie więcej chętnych do gry w sieci. Bynajmniej gra zapowiada się pięknie mimo, że nie będzie żadnym przełomem w gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje PL_Mike , "nie wolno osadzac ksiazki po okladce" czy jakos tak to bylo :P
dluuuuuuugo czekalem na Spellforca 2 , jednak wezme se demko z gazetki :D , bo tutaj to bedzie mi z 2-3 doby sie sciagac , wiec wole wziasc z gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy CRC, idzie się pociąć :-(
Filmik doszedł dobry za 3 razem a demko nie (a mówią że do trzech razy sztuka)
Aż zrezygnowałem i idzie skąd indziej...

Pierwsza część makabrowała, a co dalej zobaczymy...

PS. Czekam na H5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra na pewno na 5 ale twórcy czegoś nie przewidzieli . Ta gra ma zaduze wymagania mi przycinało na Amd Athlon 64 3000+ radek 9600 i 1 Gb ramów chodziło płynnie kiedy zrobiłem wszystko (szczególnie cienie)na minimum.Moim zdaniem ta gra ukarze sie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Celeronie 2.93 GHz; 512Mb DDR II ;Intel 945; GForce 6600GT gra jest płynna na maksymalnych ustawieniach. Z niecierpliwością czekam na premirę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewie ktoś czy w jakiejś gazecie zamieszczone jest demo spellforca 2. Próbowałem ściągnąć i po 3 godzinach czekania zatrzymało mi sie przy 87%:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęłam bez większych problemów, zainstalowałam, nie zmieniałam ustawień, gra prawie się nie zatrzymuje (obraz rzadko zamiera i to najwyżej na kilkanaście sekund), co jakiś czas rozlega się tylko dźwięk wyskakującego komunikatu o zwalnianiu pamięci wirtualnej.
Athlon XP 2400 ; 256 MB DDR ; Radeon 9250SE
Gra zapowiada się ciekawie, tylko do zmian np. w przywoływaniu jednostek nie mogę się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak wielu mam ten błąd CRC. Nie wiem czemu... Ale ściągam z fileplanet, a tam nie powinno być takich numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 21:54, Bambusek napisał:

Możliwe że w następnym CDA będzie, ale raczej tylko na płytce DVD.


Demo jest na aktualnym CDA w wersji DVD, tym z gościem w hełmie na okładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pudełku z Gothic II z XKN była płyta z demami i właśnie zainstalowałem przed chwilą SpellForce 2. Powiem, że wcale nie było tak źle tzn gierka mi poszła ! mało tego, nawet się dużo nie cięła. Sama gra w sobie bardzo mi się podobała, ale inerfejs z pierwszej częsci był lepszy, lecz interfejs rozwoju postaci ( drzewko ) to strzał w dziesiątkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma duzych wymagan. U mnie działa na A64 4000,1,5GB kingmax Hardcore i XFX 7900GT XXX 560/1650 i zero zaciec wiec nie wiem o co wam chodzi. Ale gra wymiata klimatem i grafika . NA 100% kupie pelna, tylko niech CD-Projekt daje juz sznase nam ja zamowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować