Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Shadow Wars - demo!

133 postów w tym temacie

Kurde, zostawiłem kompa na noc.
Chce rozpakowac i rozkoszowac sie demkiem a tu przy 10% BŁĄD CRC
No kurcze co jest.
Czy ktos z Cd Projektu sprawdzil to demo???
Wpisujcie sie jak wam wywali przy rozpakowywaniu.
Trzeba to wyjasnic!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daerdin chyba masz jakiś super net :P Mi gra ściąga się z prędkością 42. Źle nie jest :)
ADIMIG---> Masz dziwne pomysły :P Taka płytka dochodziłaby do właściciela z miesięcznym opóźnieniem. Ostatnio „plakacik "szedł" do mnie pocztą tylko tydzień ;)
i czemu narzekacie na wymaganie tej gry?
Do średnich ustawień powinien wystarczyć nawet średni sprzęt.1.5 GHz, 512 MB RAM, GeForce4 TI wystarczy do gry bez cieni i "efektów wodnych" a z 2.5 GHz, 1 GB RAM and a 6600GT będzie można cieszyć oczy pełnią możliwości gry.

Co do samego spella, boję się że 2 straci klimat pierwszej części i nie będzie niczym nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, na moim kompie nawet pierwszy Spellforce nie chodził zbyt rewelacyjnie.
W zasadzie musiałbym spróbować pograć teraz, dorzuciłem ostatnio trochę pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na kompie: Amd Sempron 64 2600+ Radeon x700 128/256 512 ddr ram sie prawie wogle nie tnie na max detalach i rozdzielczosci 1024/756 czy jakos tak dokupie 1 gb ram i bedzie latac:) bo teraz to raz na jaksi czas sie bardzo a nawet bardzo bardzo lekko przytnie czego prawie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:52, N00B007_MODED napisał:

Sciagnelo sie, gralem na kompie P4 3 Ghz, Ge Force FX 5700 256 VRAM, 512 MB RAM. All na low
= 20-30 fps, all na high 1-5 fps

A jak wrażenia ? Dorównuje pierwszej części ? Z chęcią bym ściągnoł i zagrał ale mój komp se nie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jest świetne. Zwłaszcza podoba mi się grafika. Działa mi na max detalach bez żadnych zaciachów. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na tyle co grałem, to powiem tak: jesli komuś podobała się "jedynka" to będzie zadowolony, bo wygląda na to, że mechanizm rozgrywki sie nie zmienił. Muzykę poprawili, bo moim zdaniem była okropna w pierwszej części!! No graficznie to nie ma co mówić - pełen miodzik. Osobiście oczekiwałem czegoś więcej... ale to tylko ja i moje wielgachne wymagania ;) Poza tym trochę się zdziwiłem co do wymagań, na moim sprzęcie Athlon 2400+ 1,25 GB RAM GF 6600 256 działam na "medium" i przy np. braku trawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawno na to czekałem... na tego newsa ;) No napradę nareście będzie można w coś sobie pograć, bo już spellforce''a przeszedłem 2 razy z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 11:43, Nasurdim napisał:


Co do samego spella, boję się że 2 straci klimat pierwszej części i nie będzie niczym nowym.

W kontynuacjach przeważnie jest tak ( szczególnie w w grach RPG ) że pierwasz część jest lepsza niż druga pod względem klimatu, ponieważ wiemy już czego można się spodziewać w drugiej części po ukazaniu się pierwszej. Mi osobiście bardziej podobały się gry takie jak gothic I, BG I czy też Icewind Dale I. Mam nadzieję, że SF 2 w którego już nie długo zagram przełamie tą regułę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 00:46, RobeN napisał:

Shikoku przecież do jedynki wyszły obydwa dodatki. Obydwa wydał CDP - na końcu w wersji 3 in
1.
Czyżby były 3, że mówisz o niewydanym??


oemgie :O moj blad zwracam honor nie wiedzialem ...lece do sklepu ...jescze raz pardon T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka (plus oba dodatki) była super, pograłem w demo i wrażenia są takie sobie.
Na AMD 2500+, Geforce FX 5700LE i 1GB ramu przycina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować