Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz początek gry Mass Effect 2

25 postów w tym temacie

Co się dziwić gra na torrentach jest już od kilku dni:/.Az mnie korci a zęby pobrać, ale 15 gb ściągnie się dopiero po premierze .Wiec jaki w tym sens.Mówię wam oryginały rządzą :D.Ładniej się prezentują i człowiek jak szuja sie nie czuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 30 minut to i tak sam prolog...więc sobie zerknę :P A co do torrentów....a niech ściągają. Tylko Ci co będą mieć pirata raczej nie dostaną tych dwóch pierwszych DLC darmo,ani za pieniądze bo im po prostu nie odpalą. Cerberus Network jest jakąś formą zabezpieczenia przed takim piraceniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie dostana ?!!!Będą mieli za free pirat wszystko obejdzie.Nawet DLC!!!Przecież Rreturn to Ostagar gdzieś jest na torrentach do dragon age-a.A jeszcze premiery nie było.Wiem bo czytałem komentarze na temat dodatku.Prawdziwy wysyp....recenzji???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 12:33, Aru488 napisał:

Tylko Ci co będą mieć pirata raczej nie dostaną tych dwóch pierwszych DLC darmo,ani
za pieniądze bo im po prostu nie odpalą. Cerberus Network jest jakąś formą zabezpieczenia
przed takim piraceniem...


buhehehehehe, wierz w to dalej. DLC do Dragon''s Age też było ściagąne wewnątrz gry, co nie przeszkodziło w ich piraceniu. Z ME 2 nie będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 12:33, Aru488 napisał:

Pierwsze 30 minut to i tak sam prolog...więc sobie zerknę :P A co do torrentów....a niech
ściągają. Tylko Ci co będą mieć pirata raczej nie dostaną tych dwóch pierwszych DLC darmo,ani
za pieniądze bo im po prostu nie odpalą. Cerberus Network jest jakąś formą zabezpieczenia
przed takim piraceniem...


Cerberus, inaczej the guardian dog of the gates of hell. Dobrze nazwę dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2010 o 12:33, Aru488 napisał:

. Tylko Ci co będą mieć pirata raczej nie dostaną tych dwóch pierwszych DLC darmo,ani
za pieniądze bo im po prostu nie odpalą. Cerberus Network jest jakąś formą zabezpieczenia
przed takim piraceniem...


Bzdura, DLC też zostaną spiracone, nie ma żadnej cudownej ochrony przed piratami i nie będzie. Tak że piraci prędzej czy później, pewnie później będą też mieć DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 12:31, Stfforex napisał:

To już przesada, po jaką cholerę mam sobie odbierać przyjemność? Może od razu dajcie
ostatnie 30 minut?


A gdzie tu odebranie przyjemności z pierwszych 30 minut ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:13, Kafar napisał:

A gdzie tu odebranie przyjemności z pierwszych 30 minut ?:D


Miałem na myśli brak sensu dawania takich filmików. Kto kupi sam zobaczy, za pierwszym dziewiczym razem wolę sam odkrywać grę, fabułę etc. Wiadome że ja nie obejrzę tego filmiku, nie mniej od reklamy są trailery i inne pierdoły. Ale żeby dawać 30 pierwszych minut? Uważam to za przesadę. Jak obejrzę to nie będzie takiej frajdy z przechodzenia tych 30 minut;-)

W skrócie wolę te 30 minut zagrać niż obejrzeć. Dlatego gry i filmy to różne kategorie rozrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 14:05, Kafar napisał:

Dla mnie to bez różnicy bo i tak zagram :).


Dla mnie nie, właśnie dlatego że zagram. Zawsze przechodzenie pierwszy raz jest najfajniejsze. Jak już wiesz co cię czeka nie ma tej frajdy.
Od grania mam gry nie filmy;-)
szilton :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już wyciekła do netu więc za nie długo pojawią się przed premierowe "jak zrobić ten achievment" ! i oczywiście inne tego typu filmiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem, o :P I i tak inaczej fragmenty te rozegrane mieć będę bo już na początku Miranda wspomina o ostatniej decyzji jaką się podejmuje na koniec 1 części ;] A ja inaczej zrobiłem. ^^ Co do DLC. Trudno, niech piracą wszystko, ja i tak wolę oryginał mieć u siebie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Errr... drogie gramowe, newsroomowe misie. Macie zamiar robić wokół Mass Hype Effect 2 taki sam szum oraz szał ciał i uprzęży, jak było z MW2? To powiedzcie to zawczasu oraz ostrzeżcie innych, będę pamiętał żeby przez najbliższy tydzień nie zaglądać na waszą stronę.

Cheers in advance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować