Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tablet od Apple wyciekł?

17 postów w tym temacie

pierwsze wrażenie: WOW, miazga!

po chwili: ale po co mi to? nie lepiej zainwestować w lapka na którym będzie można tez pracować będąc poza domem? (dla studenta nie rozstającego sie z Autocadem. 3D Studio i Rhinoceros''em to jest bardzo ważne)

Reasumując: na pierwszy rzut oka wygląda to na mega fajną zabawkę i bardzo mi się podoba, ale przy cenie rzędu kilku tys (bo nie wierze zeby apple zeszlo poniżej takiego pułapu) i zapewne mniejszej funkcjonalności niż laptop prawdopodobieństwo inwestycji w taki gadget w moim przypadku jest prawie równe zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 14:35, Pralkosuszarka napisał:

Reasumując: na pierwszy rzut oka wygląda to na mega fajną zabawkę i bardzo mi się podoba,

Słowo klucz - jak w przypadku większości produktów Apple w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fake, to nie jest tablet od apple. Zresztą gdyby to był tablet apple gość byłby o 10 czy 100tys dolarów bogatszy (nie pamiętam dokładnie nagrody za pokazanie tego tabletu).

Dlaczego to nie jest tablet apple? Prosta sprawa oprogramowaniem nie jest wariacja mac osx tylko wewnętrzne oprogramowanie ikei, fakt czerpie pomysły z mac os, ale wątpię by apple robiło specjalne aplikacje dla ikea, a poza ta aplikacją filmik nic więcej nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tablet (rzad. digitizer) – urządzenie wskazujące służące przede wszystkim do rysowania elementów graficznych na komputerze, choć z powodzeniem może działać w zastępstwie myszy komputerowej.

Tablet PC - to przenośny komputer osobisty. Jest to urządzenie wzorowane na notebookach. Dodano do niego jednak cechę znaną z palmtopów - ekran dotykowy.
(za wiki)
Wniosek:
Tablet != Tablet PC

Co do samego newsa: Możliwości toto nie ma dużych, a jedyne czym się wyróżnia to... waga, wymiary i cena. Poza tym, jakoś mi się nie widzi taka 'konsola' ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adammo666 kolejne? Znam tylko dwa - Me i Vista. W pozostałych przypadkach było tylko lepiej łącznie z siódemką na czele. Nie przesadzaj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 16:13, adammo666 napisał:

"Bałwochwalcy Jabłka pewnie mają zmazy nocne. :)"
Zapewne wolisz microsoft, który pieprzy kolejne systemy;]


Wręcz przeciwnie. Do wszelkich nowinek podchodzę z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 18:01, TobiAlex napisał:

adammo666 kolejne? Znam tylko dwa - Me i Vista. W pozostałych przypadkach było tylko
lepiej łącznie z siódemką na czele. Nie przesadzaj co?


widać krótko żyjesz, bo zapomniałeś o niewypale większym od visty czyli o win 98 (bez SE). Seven w sumie dalej cudem nie jest i największa zaletą tego systemu jest to, że jest lepszy od visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować