Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy holorecord z The Old Republic

11 postów w tym temacie

powiem szczerze że liczyłem na to że ta gra przekona mnie do gatunku MMO, świat Gwiezdnych Wojen, produkcja od Bioware których gry uwielbiam... wszystko zapowiadało sie świetnie. Do momentu aż zobaczyłem gameplay, nie wiem kto wpadł na genialny pomysł stylizowania grafiki w grze na taką jaką można zobaczyć w nowych bajkach ze świata GW ale wiem, ze powinno się go jak najszybciej zwolnić. Niestety na marnej oprawie się nie kończy, liczyłem na jakis przełom w sterowaniu, coś "nowego" a tymczasem dostałem to samo co w każdym innym mmo, to juz AoC było bardziej rewolucyjne. Niestety ale gra poza klimatycznymi zwiastunami i uniwersum nie ma nic co mogloby przyciągnąć taką osobę jak ja, a hasło jakoby był to duchowy następca KOTOR''a można włożyć między bajki. Ostatnia nadzieja w tym że najsłabsza strona każdego mmo czyli fabuła zostanie tutaj jakoś podciągnięta i zadania których się podejmujemy nie będą ograniczały się do "znajdź, przynieś, zabij, pozamiataj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, The Clone Wars jest bardziej kanciaste, a tu wszystko jest takie plastikowe, zaokrąglone... TCW ma świetny styl, któremu TOR nie dorównuje. W każdym razie w całym tym zamieszaniu Galactic Timeline i trailer Deceived są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać warto, nawet pomimo dziecinnej grafiki (marketingowo to dobry pomysł, bo zwiększy liczbę graczy pod względem różnorodności wieku). Zapewne dużo szybciej zagramy w SW niż w Diablo 3, które powinno mieć podtytuł "Forever like Duke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jedną sprawę, bo nie jestem obeznany w tym uniwersum: jakim cudem Sithowie, którzy wszystko niszczą, są źli i niewolą wszystkie światy, byli w stanie wystawić taką armię i flotę, mogli ją zaopatrywać oraz wyżywiać, zmiażdżyli Republikę z marszu, tak jakby powstała dzień wcześniej i nie miała żadnej obrony, armii ani sprawnie działającego systemu wzajemnej pomocy między sojusznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tytuł będzie opowiadał o losach jednego z rycerzy Jedi, który ma szansę na uratowanie Galaktyki i zrujnowanego Zakonu Jedi."

Że co? Pierwsze słyszę oO

Każda klasa będzie miała osobną historię, więc nie można pisać takich rzeczy, serio. Natomiast główny wątek, będzie niezależny od wybranej klasy.

@up - cóż, to SW, tu wszystko jest możliwe :P Ale, hm - Republika myślała, że ma Sithów z głowy. Malak pokonany, fajnie, sialala i zajęli się stabilizacją, odbudową wszystkiego, co zostało zniszczone i zepsute po ostatniej wojnie (a nawet dwóch, bo też po wojnach mandaloriańskich nie zdążyli się podnieść przecież). A Imperator - ktokolwiek to jest - schował się gdzieś, na ukrytej planecie, i przez kilkadziesiąt lat przygotowywał plan ataku oraz armię. I zaskoczył Republikę, która była pewna, że Sithów wykurzyła raz na zawsze, skoro Malak zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jakieś trzysta lat wcześniej doszło do wojen z Exar Kunem, potem Revanem i Malakiem, a potem jeszcze Triumwirat Sithów chciał unicestwić wszystkich Jedi, co o mało nie doprowadziło do rozpadu Republiki. Poza tym jak widać w tym filmiku, z Republiki wycofało się wiele systemów, co osłabiło ich floty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ta dyplomacja sith''ów :)
I te problemy polityczne w czasie zagrożenia... skąd ja to znam :)
Gra zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tytuł będzie opowiadał o losach jednego z rycerzy Jedi, który ma szansę na uratowanie Galaktyki i zrujnowanego Zakonu Jedi. Gra tym razem będzie przedstawiona w formule MMO."
Chyba tysiąca "jednych z" Jedi, którzy będą mieli szansę na uratowanie Galaktyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja z miłą chęcią spróbuje swoich sił w tym uniwersum.Odnośnie "dziecinnej" oprawy wizualnej moim zdaniem jest to bardzo dobre posuniecię ze strony producenta pozwoli to przerzyć grze pare dobrych latek (taka grafika się nie starzeje - vide WOW).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować