Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poskradamy się w Red Dead Redemption

13 postów w tym temacie

Ta gra nie może się nie udać. Przeczuwam, że to będzie hit na miarę serii GTA. Świetny trailer, widać, że gameplay w nim jest miodny. Same elementy skradania się wcale mnie nie dziwią, lubię czasami załatwiać wszystko po cichu. Czekam niecierpliwie na ten tytuł. Mam nadzieję, że pojawi się również na blaszaki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że faktycznie wypuścili nowy trailer, a tu wrzucono starszy z grudnia 2009.

Jeśli to wyjdzie na PC, kupuje od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo miodnie. A sam Rockstar widać jest ostatnio strasznie obciążony: La Noir, Agent, RDR i zapewne nowe GTA. Myśle że nie przełoży się to na słabsze produkty lecz na więcej pomysłów i rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten trailer zaczynam żałować, że nie mam konsoli, co rzadko mi się zdarza. Świetny, klimatyczny, piękny, dynamiczny. Poezja. Mam nadzieję, że z tą grą będzie jak z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego ze nie lubie ''westernów'' :D to gra bardzo mi sie podoba :)
Rock Star nie może tego spartolić wiec gra pewnie bedzie świetna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Rockstar w pewnym sensie ignoruje Pecety. Ich gry są świetne, a RDR jest najlepszym tego dowodem, więc nie obraziłbym się gdyby ta gra pojawiła się również na piecyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:20, AlphaSisco napisał:

Po obejrzeniu kawałka z punktowym celowaniu w zwolnionym tempie (w ścigających jeźdźców)
od razu skojażyłem z grą Call of Juarez: Więzy Krwi :-)


A niby skąd CoJ wzięło tryb koncentracji ? z Red Dead Revolver , zresztą kto grał ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować