Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - nowe action-RPG od Bioware

29 postów w tym temacie

qurce .. pewnie zaraz ruszy tlum ze glupoty plote, ale mi te screeny, jesli chodzi o scenerie nieco nasze polskie chrome i specforce przypominaja ...widocznie wizje zolnierzy przyszlosci i fortyfikacji byly nieco zbiezne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:46, Kafar napisał:

Malkavv czytalem jakiś wywiad właśnie o odpalaniu grach na windowsie. Ale to się chyba tyczy wersji X-BOX 1 ale taka mozliwosc
ma byc. MA się to przyczynic do wzrostu popularnosci PC do gier oraz wzrostu sprzedaży gier. Ale wątpie by były to gry z
360


Ja bym raczej powiedzial, ze M$ kombinuje nad promocją Windows Vista. Wiadomo, że jak już zrobią nowy system to będą chcieli na nim zarobić, więc muszą przekonać klientow, że Vista jest lepsza od XP i należy sie przesiąść na nowy system. Najłatwiej to zrobić poprzez rynek gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek na pewno nie robia promocji a jak ludzie kupia system to okaze sie to bzdura. Ja akurat na nowego windowsa nei czekam bo on bedzie na tyle zmieniony ze wiekszosc programów pisanych na starsze windowsy bedzie miala problemy z uruchomieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 23:39, buras napisał:

qurce .. pewnie zaraz ruszy tlum ze glupoty plote, ale mi te screeny, jesli chodzi o scenerie nieco nasze polskie chrome
i specforce przypominaja ...widocznie wizje zolnierzy przyszlosci i fortyfikacji byly nieco zbiezne :D


mnie również rzeczy typu design broni, kombinezonów czy roślinnośc przypominają chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:06, Szaromir napisał:

> qurce .. pewnie zaraz ruszy tlum ze glupoty plote, ale mi te screeny, jesli chodzi o scenerie nieco nasze polskie chrome

> i specforce przypominaja ...widocznie wizje zolnierzy przyszlosci i fortyfikacji byly nieco zbiezne :D

mnie również
rzeczy typu design broni, kombinezonów czy roślinnośc przypominają chrome


To w sumie dobrze. Chociaz raz nasi chlopcy wymyslili cos z czego zgapiaja wielcy. No bo w koncu to coraz wiecej sie slyszy o polskich produkcjach. Chrome brakowalo jedynie paru detali w grze zeby byla naprawde super, a to bylo do nadrobienia. Poza tym miala za slaby nawet na nasze warunki marketing. Nie mowie juz o tym za granica ... niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować