Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - nowe action-RPG od Bioware

29 postów w tym temacie

Zobaczymy co ztego bedzie. Maja panowie pole do popisu bo X360 to niezła maszynka wiec jak sie postaraja a zapewne tak bedzie to dostaniemy dobrego cRPG z calkiem niezla oprawa graficzna. Pech tylko chcial ze podstawka X360 sprzedawana bedzie bez dysku twardego a slyszalem ze producenci niektorych gierek juz obcinaja je by w calosci zmiescily sie na plytkach DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:21, Fallen Zen napisał:

BioWare znowu robi ciekawą gierkę, najwidoczniej futurystyczny klimat KotoRa dał im się we znaki. :)
I co ciekawsze znowu
na Xbox''''a.


Nooooo :)
chyba sie skusze na XBox''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wprowadzenie w błąd. Wersja na PC może kiedyś powstanie. Na razie jest w developingu tylko na X360, choć mozliwe, że MS zdecyduje się na wersję PC (Bioware tego nie wyklucza, ale to do wydawcy należy decyzja). W sumie podobnie Bioware mówiło przy Jade Empire, a do tej pory nie ma nawet zapowiedzi. W ogóle to Mass Efect ma być trylogią która ma powstać w ciągu pięcioletniego życia X360. Szkoda, że system nie jest turowy, a gra jest shooterem, choć ma mieć spokojne tempo (przynajmniej takby wynikało ze słów "paced like a RPG"). Liczyłem, że po Jade Empire zrobią grę turową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:10, Domek napisał:

--> Szaromir

Z drugiej strony to samo mówili też w przypadku KOTORa. :) Nie ma więc co tracić nadziei.

o KotOR na PC było wiadomo jakiś rok przed premierą na Xboxa. ja tam nadziei nie potrzebuję - 360 będę miał prawdopodobnie za rok, a na peceta zdolnego do odpalenia na przyzwoitym poziomie w chwili ewnetualnej premiery tej gry na PC nie mam szans.

Malkavv - X360 ma w jakimś stopniu komunikować się z Windows Vista, ale nie oznacza możliwości to odpalania gier z tej konsoli na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia ale chodzilo mi nie tyle ze ubozszej tylko o to ze X360 to juz next gen wiec na poczatku gierce bede lepsze niz na PC :) zawsze lubilem gry BioWare wiece jesli zakupie X360 to ta gierca bedzie jedna z moich ulubionych (jesli nie zawiedzie mnie i innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:02, Szaromir napisał:

> --> Szaromir
>
> Z drugiej strony to samo mówili też w przypadku KOTORa. :) Nie ma więc co tracić nadziei.

o KotOR na PC było wiadomo jakiś rok przed premierą na Xboxa. ja tam nadziei nie potrzebuję - 360 będę miał prawdopodobnie
za rok, a na peceta zdolnego do odpalenia na przyzwoitym poziomie w chwili ewnetualnej premiery tej gry na PC nie mam szans.

Malkavv
- X360 ma w jakimś stopniu komunikować się z Windows Vista, ale nie oznacza możliwości to odpalania gier z tej konsoli na
PC


Własnie że nie Microsoft chce własnie taka mozliwośc wprowadzić ponieważ co roku rynek gier Pc traci jakieś 10% do konsoli a gdy wejda next gen to czuje ze gier na PC będzie jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft po prostu zapowiedział większy support gier na PC, a nie mozliwość odpalenia gry z Xboxa 360 na PC. Zresztą byłoby to niemożliwe z technicznego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest grafa to PC będzie tylko do pracy (czyli już kupie notebooka:) i konsolka do grania. Nieopyla się pakować w pc aby taki rezultat był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malkavv czytalem jakiś wywiad właśnie o odpalaniu grach na windowsie. Ale to się chyba tyczy wersji X-BOX 1 ale taka mozliwosc ma byc. MA się to przyczynic do wzrostu popularnosci PC do gier oraz wzrostu sprzedaży gier. Ale wątpie by były to gry z 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować