Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żonglowanie dyskami w Mass Effect 2

43 postów w tym temacie

juz wezcie nie przesadzajcie z ta "niedogodnoscia" ze zmianami plyt. jak dla mnie to ten niby "problem" to nie problem. ok moze to byc utrudnienie dla spasionego kolesia ktory wazy 200 kg z hakiem i ma problemy z wstaniem z fotela i jest no-lifem ktory gre wylacza dopiero jak zrobi 100% ale dla zwyklego gracza to chyba nie jest jakis wielki problem zmienic plyte raz na 7 godzin gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla dzisiejszego odbiorcy zmiana płyty choćby raz to poważny problem, tak samo jak gry wymagające używania szarych komórek. Nie dziw się więc, że i media jeszcze bardziej pompują w ten balon zwany "gracz to idiota".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:53, BCG-pl napisał:

juz wezcie nie przesadzajcie z ta "niedogodnoscia" ze zmianami plyt. jak dla mnie to
ten niby "problem" to nie problem. ok moze to byc utrudnienie dla spasionego kolesia
ktory wazy 200 kg z hakiem i ma problemy z wstaniem z fotela i jest no-lifem ktory gre
wylacza dopiero jak zrobi 100% ale dla zwyklego gracza to chyba nie jest jakis wielki
problem zmienic plyte raz na 7 godzin gry...


Zgadzam się w 100% ja nie widzę problemu żeby raz na jakiś czas podejść do konsoli i zmienić płytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, że tak będzie :P Może dzięki temu piraci będą mieli jakieś problemy (w co wątpie, ale nadzieje warto mieć). Nic trudnego co jakiś czas wstać i płytkę zmienić, no chyba że ustaliliby, że co 10 minut trzeba zmieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nienawidzę żonglować krążkami. Wolę włożyć płytkę, zainstalować, a później odłożyć ją na półkę do momentu kiedy ponownie trzeba będzie użyć jej do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dla zwyklego gracza to chyba nie jest jakis wielki

Dnia 24.01.2010 o 16:53, BCG-pl napisał:

problem zmienic plyte raz na 7 godzin gry...


Dokładnie. Może być to problem dla developera i wydawcy bo wyższe koszty itp. Ale dla zwykłego gracza to żaden problem. Jak czytam komentarze na niektórych zagranicznych forach (nie chce tutaj pokazywać palcem) mam wrażenie, że niektórzy gracze (szczególnie ci którzy xboxa nie mają) robią naprawdę wielkie halo o taką błahostkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym temacie jak i na innych forach czy to polskim czy zagranicznym to osoby nie posiadające x''a nie powinni mówić, że to to, ble ble, mi sie nie podoba, ale zrobili. To my posiadacze x''a mamy prawo się martwić, jeżeli jest czym się martwić a NIE ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 17:11, Gregario napisał:

pewnie na konsoli Sony tego utrudnienia by nie było :)

I nie ma. Jest za to inne, drobniutkie utrudnienie:

Spoiler

Nie ma ME2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Fanboye $osny zostawcie x''a w spokoju: to ich problem nie Wasz.
2.Czy tego chceta czy nie to płytka i tak jest potrzebna więc jeden git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pierwsza gra na X360 wymagająca zmiany płyty, więc nie wiem czym się tu ekscytować. Forza 3 też jest na 2 DVD, a Lost Oddysey na 4! I co - da się grać? Da się. Pewnie, że napęd bluray byłby wygodniejszy, ale na konsolach poprzednich generacji, też zdarzały się sytuacje, że gra nie mieściła się na jednym nośniku i jakoś ludzie z tego powodu nie lamentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować