Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żonglowanie dyskami w Mass Effect 2

43 postów w tym temacie

Jak gra jest dobra i długa, to mogę żonglowac ile wlezie. Kompletnie mi to nie przeszkadza, nie wiem skąd takie larum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 18:36, Lucas01 napisał:

I w czym problem?? Nie ma już o czym pisać ??!!


Dla wielu w dzisiejszych czasach to problem, to już nie te czasy gdy baldury, diabla etc przyzwyczajały nas do żonglerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wersję konsolową (tak jak w przypadku "jedynki" w tą grę wolę grać padem, z konsolowym interfejsem - kwestia gustu, nie ma w tym żadnej ideologii, druga sprawa, że chce korzystać ze starych sejwow z jedynki, przy wersji blaszakowej nie miałbym takiej możliwości).

Zmartwiony tytułem newsa o "żonglerce" zaczynam czytać pelen obaw jaka to będzie "dyskoteka" i jak BioWare zlamiło (oszukali mnie decydenci !). Przeczytalem raz... drugi. Acha - najpierw dysk nr 1, potem dysk nr 2, na sam koniec znowu dysk nr 1. Najprawdopodobniej tylko w wypadku jak nie zrzucę gry na "twardziela". Dwukrotna zmiana płyty jest dla newsmana żonglerką ?

Brawo newsmanie - kolejny news rodem z "Faktu" na poziomie pudelka czy tam innego pomponika. Tak trzymać ! Nieważny poziom newsów, grunt że gawiedź ma radochę - i zamiast dyskusji o grze można sobie podyskutować o nośnikach danych, to równie fascynujące jak dyskusja o dupie Maryni. Jeszcze raz brawo - zadanie na dziś wykonane, treść nieważna, liczy się forma i ilość wejść na stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, zrozumcie, że dla graczy* na konsoli jest to "wielkie utrudnienie", bo oni przyzwyczajeni do rzeczy prostych i mało skomplikowanych. A sam temat jest na tyle ciekawy, że wypadało o nim napisać w formie newsa.

*Przepraszam za uogólnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę ludzi którzy piszą że konsolowcy są przyzwyczajeni do prostoty to aż żal *&%^ ściska. To że nie chcą bulić na pcta i wolą nie bawić się ze sterownikami itp. to źle? To tak jakbym mówił że pctowcy to sadomasochiści bo trudzą się z kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Jeżeli ktoś myśli że napęd blu-ray miałby sens aby uniknąć takich sytuacji to jest w błędzie. Nie wiem czy przełożenie płyty albo instalacja gry na dysku jest warta tyle kasy. Na ps w ogóle nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki problem to nie problem :) Tym co narzekają to Bioware powinno wydać tą grę na płytach CD... :D albo na dyskietkach xD A co do Baldura o którym tak wszyscy wspominają: tam potrzebna była żonglerka przy instalacji a nie podczas gry... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy preordery na xboxa 360 będą już czekały do odebrania w środę w umówionym punkcie odbioru? czy to jakiś błąd na stronie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:14, iRReniQs napisał:

Taki problem to nie problem :) Tym co narzekają to Bioware powinno wydać tą grę na płytach
CD... :D albo na dyskietkach xD A co do Baldura o którym tak wszyscy wspominają: tam
potrzebna była żonglerka przy instalacji a nie podczas gry... :P

Musze cię tu zmartwić ale w Baldurze gra prosiła o zmianę płyty podczas ładowania odpowiednich lokacji(o ile pamiętam instalowała się tylko z 1CD a na pewno reszte prosiła na bierząco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 20:40, neonek90 napisał:

Oj, zrozumcie, że dla graczy* na konsoli jest to "wielkie utrudnienie", bo oni przyzwyczajeni
do rzeczy prostych i mało skomplikowanych. A sam temat jest na tyle ciekawy, że wypadało
o nim napisać w formie newsa.


Ano. Nie widzę w tym większego problemu, na PC w latach 90. żonglowało się nawet i 8 płytami...
Inna sprawa, że gdyby wiadomość dotyczyła edycji PC ME2, zaraz znalazłoby się kilka idotycznych komentarzy pokroju "buehehe, jak dobrze mieć konsolę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:23, Tomoya-kun napisał:

Musze cię tu zmartwić ale w Baldurze gra prosiła o zmianę płyty podczas ładowania odpowiednich
lokacji(o ile pamiętam instalowała się tylko z 1CD a na pewno reszte prosiła na bierząco)


Może i tak ale ja nie przypominam sobie żebym musiał w Baldurze zmieniać płyty podczas gry...nie było w instalacji czasem opcji żeby zainstalować ze wszystkich dysków??? Chyba była... kurde tak dawno nie grałem że chyba pora odświeżyć sobie pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli też można zainstalować i nie będzie żonglowania!! Więc czym to się różni od PC?? Tak naprawdę tym że na PC gracz MUSI instalować, na konsoli MOŻE. Jak by to było wyznacznikiem wygody to spójrzmy prawdzie w oczy... w kategorii "wygodna gra roku" wygrywają piraci!! Cyfrowa dystrybucja, brak żonglowania płytami - zgrywasz cracka i grasz :P

Ja zamówiłem ME2 na xBoxa 360 i raczej fakt żonglerki nie zepsuje mi zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować