Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - scena tylko dla dorosłych

55 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 14:48, Revanchist napisał:

A czy Tali bakterie nie zabiją? xD

Jest już na youtube, przekonaj się sam. ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=bb7cvefzNxA

Jest jeszcze scenka z wytatuowaną łysą. Jedno mnie intryguje, do premiery jeszcze czas a tu taki wysyp filmików.
I właśnie, co z Panią Shepard? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś poważniej podeszli do tego tematu (chodzi mi o to, że uprawiać seks można nie tylko w łóżku, ale i w maszynowni, no i nie tylko w "jak bóg nakazał" pozycji). Taka scena jest o wiele bardziej... klimatyczna tzn, można się w nią bardziej "wczuć" - nie wiem jak to wytłumaczyć, ale chyba wiecie o co kaman. Sam poziom wykonania samej sceny jest o wiele lepszy niż w przypadku Dragon Age, ale biustonosz to nie od razu scena dla dorosłych. A aktorka - Yvone Strachowski (choć tak naprawdę Strzechowski) - jest przepiękna i uwielbiam jak gra w serialu "Chuck"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scena tylko dla dorosłych - hahahaha. W Na Wspólnej albo Klanie gorzej się dzieje. Paranoja. Latające kończyny, litry krwi i znaczy 16+, kawałek cycka w biustonoszu 18+. God damn it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią wcieliłbym się w postać Sheparda :) Mam nadzieję, że w grze będzie tego trochę więcej i nie tylko maszynownia będzie miejscem takich pikantnych schadzek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu filmiku można zobaczyć scenke z Tali(tą w chełmie, jak są po obejrzeniu podobne filmy na dole). kurde szkoda że twarzy nie pokazali;p. zawsze się zastanawiałem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszyło, gra która zawiera elementy przemocy jest od 16 lat, a gra w ktorej pokazany jest kawałek cycka albo nawet nie jest już od 18 lat. Na ale co zrobić hipokryzja panuje w kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie nudziarstwo. On ją wziął , ona go rzuciła na podłogę. Po lizali się ona pokazała stanik. I to ma być dla dorosłych?? Śmieszni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale "model postaci" ma fajny, nie powiecie ;D
A tak na serio to BioWare się rozkręca, co by o tej scenie nie powiedzieć to jest bardziej przemyślana niż te z Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ z tego Sheparda kochliwa bestyja xP. Prawie jak James Bond; co część to inna kobitka(ew. "obca"). Swoją drogą co z Panią Shepard? Zostanie do końca gry panną na wydaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować