Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company 2 - edycja limitowana + miesiąc Xbox Live! Gold

9 postów w tym temacie

Nikt nie płacze ale skoro jestem pełnoprawnym członkiem unii europejskiej to nie wiem czemu mam się podszywać pod kogoś innego. Niech Microsoft się dostosuje. Nawet gdybym miał pewność że będę mógł zmienić dane konta to póki co nie jest to dla mnie priorytetem. Szczególnie że w tej chwili nie mam xboxa, zzekam do ok. 20 lutego.

Mam nadzieję że sama gra będzie super bo już teraz się na taką zapowiada. Ciekawe czy faktycznie zdejmie z tronu MW2. Fakt możliwości rozwalania budynków daje wielkiego plusa tej grze. Nawet kampania zapowiada się obiecującą chociaż nie na tyle abym mógł ten tytuł kupić do samego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba się skuszę :)

PS: Cała ta sprawa z polskim Live''m jest śmieszna. Myślicie że jak wprowadzą Live''a to piractwo się zmniejszy? Nic się nie zmieni a Microsoft tylko zobaczy z jak "poważnymi" ludźmi się zadaje... mi tam na amerykańskim bardzo dobrze... i nawet nie mam zamiaru się przenosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:02, hulk9 napisał:

Myślicie że jak wprowadzą Live''a
to piractwo się zmniejszy?


A czy ktoś coś takiego powiedział? Na pewno będzie to miało jakiś wpływ na zmniejszenie piractwa, ale chodzi głównie stosunek do tych, którzy już kupili Xa i korzystają z legalnych gier, bo obecnie niestety wydają kasę na wybrakowany produkt. Choć sam konsoli póki co nie posiadam, to w ogóle się nie dziwię postawie polskich konsolowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:39, Pile napisał:

Nikt nie płacze ale skoro jestem pełnoprawnym członkiem unii europejskiej to nie wiem
czemu mam się podszywać pod kogoś innego. Niech Microsoft się dostosuje. Nawet gdybym
miał pewność że będę mógł zmienić dane konta to póki co nie jest to dla mnie priorytetem.
Szczególnie że w tej chwili nie mam xboxa, zzekam do ok. 20 lutego.

Mam nadzieję że sama gra będzie super bo już teraz się na taką zapowiada. Ciekawe czy
faktycznie zdejmie z tronu MW2. Fakt możliwości rozwalania budynków daje wielkiego plusa
tej grze. Nawet kampania zapowiada się obiecującą chociaż nie na tyle abym mógł ten tytuł
kupić do samego singla.


Wiele wskazuje na to, że Bad Company 2 nie tyle zdejmie MW2 z tronu, co zrekrutuje do wojny nowych graczy. Sądząc po oblężeniu bety i wielce optymistycznych kometarzach na całym świecie po jej zakończeniu, osobiscie spodziewam się przełomu na skalę pojawienia się Enemy Territory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 08:44, Isilothar napisał:

Wiele wskazuje na to, że Bad Company 2 nie tyle zdejmie MW2 z tronu, co zrekrutuje do
wojny nowych graczy. Sądząc po oblężeniu bety i wielce optymistycznych kometarzach na
całym świecie po jej zakończeniu, osobiscie spodziewam się przełomu na skalę pojawienia
się Enemy Territory.


Małe pytanko - kiedy osoby które zamówiły preorder na BFa otrzymają klucze do bety? Mamy dziś 27.01 a beta ma się rozpocząć 28.01, jednak do tej pory nie widać żadnego info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować