Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Mass Effect 2 – Normandia SR2: krótki przewodnik

24 postów w tym temacie

gram.pl

Naszą trwającą cały najbliższy tydzień serię spotkań z najnowszą grą studia BioWare Mass Effect 2 rozpoczynamy od krótkiego przewodnika po czterech pokładach nowego statku komandora Sheparda. Witajcie na Normandii SR2.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Mass Effect 2 – Normandia SR2: krótki przewodnik" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Uwielbiam teksty które wydają się być wyciągnięte z gry. Już nie mogę się doczekać kiedy zagram w drugą część mass effect. Póki co kupię xboxa, dobiję jedynkę i jazda z dwójeczką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było bardziej klimatycznie powinno być wirtualnej inteligencji, sztuczna inteligencja w ME jest zakazana (chyba, że coś ominąłem, albo rzeczywiście jest to sztuczna inteligencja) eh nieważne czytam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi odpowie?
Czy po zakupieniu wersji na X360 bedzie mozna ściagnąć DLC? Czy nagle okaże się, ze nie mozemy bo nie ta wersja gry, albo nie możemy, bo nie mamy XBL?? Na razie nikt na to pytanie nie udzielił odpowiedzi, a wywalenie prawie, czy ponad 200 złotych to nie jest zakup paczki cukierków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktos mi odpowie?

Dnia 25.01.2010 o 18:57, Kajetan_Chrumps napisał:

Czy po zakupieniu wersji na X360 bedzie mozna ściagnąć DLC? Czy nagle okaże się, ze nie
mozemy bo nie ta wersja gry, albo nie możemy, bo nie mamy XBL??


Ja Ci odpowiem - mozesz spać spokojnie :) Dodatkowo dzis EA walnęło takiego faila, że głowy w firmie polecą - za to zyskali kilku (set) fanów za udostępnienie wszystkich DLC za darmo (wprawdzie tylko na parę godzin, ale byłem szybki ;-)). Po szczegóły zapraszam na mój gramsajt - tam też zdjęcia DLC (wszystkie nawet ładnie się przetłumaczyły na polski)

Jeśli nie chcesz wywalać dwóch stów - w Ultimie wersja ang. jest za 159 zł. (tą zamówiłem). Jeśli kiepsko u Ciebie z tym jezykiem - poszukaj "peelki" tam gdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kuchnia, mesa, silniczek można obejrzeć, oj będzie co robić na normandii będzie :P Znalazłem też ładnego byka w tekście.

"Uwaga: Organizacja Cerberuj nie odpowiada za przypadki nadużyć, symulacji i wprowadzania fałszywych danych do komputera medycznego."

Cerberuj xD

Już nie mogę się doczekać czwartku :P Zamówiłem priorytetem więc powinienem dostać, cierpliwości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tydzień z grą Mass Effect 2"
Dziwne, myślałem, że zaczął się już 7 dni temu... ;-P
Odnośnie opisu i rozmiaru okrętu, mam nadzieję, że tego zapowiedzianego przez twórców czasu gry nie spędza się w większości na ganianiu między poszczególnymi pomieszczeniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo łażenie po statku w przechodzeniu gry potrwa pewnie koło 1h czy 2h xD Mi to się nawet uśmiecha, nie chce się robić misji? To łazimy i oglądamy stateczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech i jak tu niby wytrzymać do otrzymania przesyłki ? Swoją droga to ciekawi mnie czy wysyłka 27 nadal aktualna bo póki co nie dostałem, żadnego maila z potwierdzeniem/prośba o potwierdzenie zamówienia ... a jutro już wtorek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty. Ale wiesz jak ja coś piszę to po napisaniu czytam czy nie zrobiłem byka xD Jak jest to dłuższy tekst to piszę fragment, powiedzmy z 5,6 linijek i czytam i znowu piszę i poprawiam błędy. Więc autokorekta to nie wytłumaczenie :)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny tekścik a ta nowa Normandia podoba mi się znacznie bardziej.
PS. Kolejny mini błąd pod koniec punkty 4.1 "grozi śmiercią bądź trwałych kalectwem!" wydaje mi się że powinno być trwałym kalectwem a nie trwałych kalectwem. Ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

She''s got it!
O tak, ona ma to coś przez co jeszcze bardziej chcę ją zobaczyć. SR2 Normandia jest super!
I''m so excited! And I just can''t hide it! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do boju w Galaktyce !!! Kurier 5 minut temu dostarczył mi Masss Effect 2. Pierwsze wrażenie organoleptyczne - EA oszczędza na opakowaniu.Po prostu plastikowe etui i poza tym skromniutko ;=(. Ale liczy się treśc a nie ubiór. Jednak warto zamawiać w preorderze - ma się grę na 3 dni przed oficjalną premierą. Akurat wczoraj skończyłem BOSKIGO PO STOKROĆ Dragon Age. Smutno mi się zrobiło z tego powodu. Ale smutno nie za długo bo odpalam ME 2. BioWare The KING !!! Po prostu robią cuda. Pozdrawiam i możecie zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stateczek zapowiada się super :) Z tego co czytam to wnioskuje że będą bitwy statków, bo kilka razy się powtarza "w razie alarmu", no chyba że się mylę :) Jak tu wytrzymać jeszcze 2 dni uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:41, ceron napisał:

Stateczek zapowiada się super :) Z tego co czytam to wnioskuje że będą bitwy statków, bo kilka razy się powtarza "w razie alarmu", no chyba że się mylę :) Jak tu wytrzymać jeszcze 2 dni uffff.

Twórcy zdaje się o tym już mówili. Nie będzie kosmicznych bitem w ME2, jeśli jakieś się pojawią to w ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować