Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2: oceny, oceny, oceny

44 postów w tym temacie

Wychodzi na to, że druga część to prawdziwa miazga i kandydat do gry roku 2010. Zazdroszczę tym co zagrają sobie w ME2 już w tym tygodniu. Ja niestety na chwilę obecną muszę sobie odpuścić :( "hlip".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Czekam nadal na jakieś wieści o xboxie 250gb, poza tym nowa dostawa xboxów ma być dopiero w połowie lutego. Tyle czasu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra na 8+ po odjęciu 1 za mega promocje i wielkie zamieszanie wokół tytułu. Mimo wszystko raczej pozycja obowiązkowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 19:24, Damianuss1 napisał:

Wychodzi na to, że druga część to prawdziwa miazga i kandydat do gry roku 2010.


Dla mnie bez żadnych wątpliwości to będzie gra roku ;)
W sumie z tegorocznych zapowiedzi czekam tylko na DoW2 Chaos Rising (preorder już zresztą zaklepany) i *być może* SC2 Wings of Liberty - mam jednak mieszane zdanie na ten temat i dużo będzie zależało od ceny, jaką sobie zażyczą.
Ale ME2.. Czekam bez cienia wątpliwości na tą grę, bo ociera się o ideał tak bardzo, jak tylko można być blisko ideału (przynajmniej wg. moich standardów) Już nawet wolne w pracy na piątek wziąłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 19:43, Vernio napisał:

Skąd Metacritic bierze oceny, z netu, czy pism? Denerwuje mnie to, że nie uwzględniana
jest ocena z CD-A.-.-


Ehhhh...przeczytaj cąły news,bo widać przeoczyłeś to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już za dwa dni sklep gram.pl rozpocznie wysyłkę jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów ostatnich miesięcy."
To kiedy jest ta wysyłka w czwartek czy środę ?
Ja odwołałem preordera, ponieważ obawiam się, że niestety gra nie przyjdzie w tym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłkę wysyłają w środę :)

Patrząc na oceny to nie mogę się już doczekać :P Zamówiłem priorytetem a niecierpliwość i tak mnie zżera xD


Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CD-Action wystawiło produkcji BioWare''u tzw. maksa, czyli 10/10, co - w przypadku tego

Dnia 25.01.2010 o 19:52, EmperorKaligula napisał:

czasopisma - dzieje się niezwykle rzadko.

dowcip ze strony newsmana ? :D niezly, ja sie usmialem :D


Wprawdzie CDA czytam już bardzo sporadycznie, ale w 2009 r nie wystawili żadnej dziesiątki (co potwierdzaja i czytelnicy i redakcja). Jako że pismo czytałem regularnie w latach 1996-2007 to śmiało mogę stanąc w ich obronie - akurat "dych" to na prawo i lewo nie walili (choć z wieloma ocenami bym się nie zgodził), a i wtop pamietam niewiele (chyba ze dwie - "dycha" dla Monsters Inc. i Newerwinter Nights). Z tego też co pamietam w całej historii pisma tych dziesiątek to za wiele nie było.Także, sorki, ale to raczej ja sie uśmiałem z Twojego "hejtu dla hejtu". No, ale taka moda i "trynd" teraz widocznie - hejtowac wszystko bez głębszych refleksji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 19:52, EmperorKaligula napisał:

CD-Action wystawiło produkcji BioWare''u tzw. maksa, czyli 10/10, co - w przypadku tego
czasopisma - dzieje się niezwykle rzadko.

dowcip ze strony newsmana ? :D niezly, ja sie usmialem :D


coś przegapiłem? bo zdaje mi się że ostatnio 10/10 dostał GRID, 1,5 roku temu (nr 05/2008). a wcześniej bodajże
TDU jeszcze rok wcześniej (04/2007). to daje nam 3 dychy w niecałe 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolex76 napisał:

"Przesyłkę wysyłają w środę :)"

"Patrząc na oceny to nie mogę się już doczekać :P Zamówiłem priorytetem a niecierpliwość i tak mnie zżera xD"

Ja zamówiłem wersję podstawową na PC kurierem i dzisiaj koło godziny 18 dostałem maila z gram.pl, że wysłali paczkę, takze mam nadzieje że jutro już sobie pozwiedzam Normandię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 to kandydat do gry roku, ale pamietajcie o zbliżających się potęgach.. Jak dla mnie konkurencją dla gry roku mogą być (ofc PC):
- Battlefield Bad Company 2
- Starcraft II (i tu czuję, że Blizzard nakarmi nas czymś, czego jeszcze nie było)
- BioShock 2
- Mafia II
Nie skreślałbym też Wiedźmina 2 i Rage''a, zapowiadają się fanntastycznie, kto wie, kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 20:17, Lordpilot napisał:

Wprawdzie CDA czytam już bardzo sporadycznie, ale w 2009 r nie wystawili żadnej dziesiątki
(co potwierdzaja i czytelnicy i redakcja). Jako że pismo czytałem regularnie w latach
1996-2007 to śmiało mogę stanąc w ich obronie - akurat "dych" to na prawo i lewo nie
walili (choć z wieloma ocenami bym się nie zgodził), a i wtop pamietam niewiele (chyba
ze dwie - "dycha" dla Monsters Inc. i Newerwinter Nights). Z tego też co pamietam w całej
historii pisma tych dziesiątek to za wiele nie było.Także, sorki, ale to raczej ja sie
uśmiałem z Twojego "hejtu dla hejtu". No, ale taka moda i "trynd" teraz widocznie - hejtowac
wszystko bez głębszych refleksji ;-)


"Dycha" dla Obliviona dyskwalifikuje ich całkowicie.

@ Damianuss1

Dnia 25.01.2010 o 20:17, Lordpilot napisał:

Wychodzi na to, że druga część to prawdziwa miazga i kandydat do gry roku 2010.


Pierwsza część miała być - jeśli wierzyć recenzjom - jednym z najwspanialszych "erpegów" wszechczasów. Taaak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować