Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 minut z Bad Company 2

54 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 10:48, HiddenNick napisał:

Widać, że Engine mają lepszy, ale niestety... Gameplay''owo Bad Company nie przebije
MW2(mam na myśli tryb Single Player).


Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam mw2 ale jezeli cala gra bedzie taka a multi bedzie pokladac na lopatki to murowny FPS roku
I jeszcze jedno ciekawe co to bylo na koncu filmiku bomba raczej nie moze meteoryt :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne!
Tylko kurczę mam obawy co do wersji na PS3. Ciągle są pokazywane filmy z wersji na X360.
PC to wiadomo że zależy od kompa ale będzie na pewno dobrze.

A na PS3 zawsze coś jest nie tak. Nie mówię o wszystkich grach bo czasami jest pięknie. Ale boję się że może odstawać. Szczególnie obawiam się o niższy framerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:14, Slappy napisał:

Świetne!
Tylko kurczę mam obawy co do wersji na PS3. Ciągle są pokazywane filmy z wersji na X360.
PC to wiadomo że zależy od kompa ale będzie na pewno dobrze.

A na PS3 zawsze coś jest nie tak. Nie mówię o wszystkich grach bo czasami jest pięknie.
Ale boję się że może odstawać. Szczególnie obawiam się o niższy framerate.


Specjalnie zrobili betę tylko na PS3(nie liczę PC) wcześniej zapewne po to, żeby przetestować kod sieciowy i może też framerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 10:48, HiddenNick napisał:

Widać, że Engine mają lepszy, ale niestety... Gameplay''owo Bad Company nie przebije
MW2(mam na myśli tryb Single Player).


nie rozumiem niektórych osób.. ta gra to typowy online shooter i nawet gdyby nie posiadała "singla" to nic a nic by nie straciła.. jesli ktoś chce taką gre kupować dla singla to chyba jest pojebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:30, AldaeR napisał:

nie rozumiem niektórych osób.. ta gra to typowy online shooter i nawet gdyby nie posiadała
"singla" to nic a nic by nie straciła.. jesli ktoś chce taką gre kupować dla singla to
chyba jest pojebany.


A grałeś w Bad Company, czy tylko "uważasz", że sp jest niepotrzebny? Jak nie grałeś w jedynkę, to nie otwieraj jadaczki i nie wyzywaj nikogo od takich czy innych, bo nic nie wiesz. Single w Bad Company było świetne. A p****** to są hipokryci, którzy nie grali w jedynkę i wypowiadają się na temat sp w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:30, AldaeR napisał:

nie rozumiem niektórych osób.. ta gra to typowy online shooter i nawet gdyby nie posiadała
"singla" to nic a nic by nie straciła.. jesli ktoś chce taką gre kupować dla singla to
chyba jest pojebany.


Gra która nie ma singla jednak coś traci: SINGLA!!!

Według ciebie MW2 to gra stricte SinglePlayer? Otóż nie... Najważniejszy jest tam MP, a mimo to kupując tą grę można się spodziewać zajebistego Singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie i jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Ale co do murowanego FPS''a 2010 to bym się wstrzymał, bo jest jeszcze nowy Medal of Honor, który też może nieźle namieszać :D

Aldaer
Mógłbyś się wyrażać.

Spychi88
Najpierw zagraj w grę dopiero ją oceniaj. A po Twojej wypowiedzi, widzę, że w nią nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 10:59, RexNebular napisał:

> Widać, że Engine mają lepszy, ale niestety... Gameplay''owo Bad Company nie przebije

> MW2(mam na myśli tryb Single Player).

Dlaczego?


mrxenomorph <- On ci odpowiedział.

Za to MW2 ma genialnego singla. No, może jest trochę krótki, ale i tak wolę MW2 pod tym względem niż każdą inną grę w której przez większość czasu tylko chodzę i strzelam, a wokół mnie nic naprawdę fajnego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay całkiem całkiem acz nowa wersja Battlefielda nie przypadła mi do gustu.
Ciekawe po co na polu bitwy apteczki medyka skoro regeneracja będzie automatyczna?

Gra może przebić MW2 pod jednym wszakże warunkiem - musi być reklamowany spamowo. Serwisy o grach i nie tylko powinny zalewać graczy informacjami o grze. Powah of da Spam!1

A i pochwała dla twórców gameplaya za danie pada jakiemuś lepszemu graczowi, zwykle oglądając gameplaye mam wrażenie że postacią kieruje ktoś, kto pada widział tylko na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 12:01, SpecShadow napisał:

Gra może przebić MW2 pod jednym wszakże warunkiem - musi być reklamowany spamowo. Serwisy
o grach i nie tylko powinny zalewać graczy informacjami o grze. Powah of da Spam!1


Precisely.
Wczoraj dokładnie to samo stwierdziłem że ta gra ma wielkie szanse "pokonać" MW2 (która moim skromnym zdaniem była jakaś taka .... za krótka, acz intensywna) jeżeli tylko będzie odpowiednio rozreklamowana i zrobi sięprzy niej szum (vide MW2 - misja na lotnisku - która tylko zaostrzyła apetyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO wcale to nie lepsze niż "łorfajery", zresztą i tak singiel mało mnie w tej grze obchodzi. Widoczki są, za to, tutaj przecudne, co przemawia za tą grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:56, HiddenNick napisał:

> > Widać, że Engine mają lepszy, ale niestety... Gameplay''owo Bad Company nie
przebije
>
> > MW2(mam na myśli tryb Single Player).
>
> Dlaczego?

mrxenomorph <- On ci odpowiedział.

Za to MW2 ma genialnego singla. No, może jest trochę krótki, ale i tak wolę MW2 pod tym
względem niż każdą inną grę w której przez większość czasu tylko chodzę i strzelam, a
wokół mnie nic naprawdę fajnego się nie dzieje.


Ani mrxenomorph, ani Ty nie macie zielonego pojęcia o fabule gry, o celach misji, o tym, czy wokół będzie się działo "coś naprawdę fajnego" czy nie. Mylę się?
Dlatego zapytam jeszcze raz: skąd wiesz, że "gameplayowo" BC2 nie przebije MW2? Grałeś? Testowałeś? Po prostu mnie to ciekawi. Ciekawi mnie, skąd biorą się te kategoryczne stwierdzenia. Bo jeśli wyciągasz wnioski na podstawie paru minut filmika, z którego wycięto scenki dialogowe, to pozostaje mi się tylko roześmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wpełną wersje COD MW2 przez multi u kolegi i singla..... Bardzo mi się nie podobał, dlatego że tam się tlyko (głównie) chodzi i zabija kompletnie wszystko co się rusza (oprócz cywili oczywiście) na dodatek jest tam taka liniowość gry, że nie ma mowy o przechodzenie jej drugi raz..... Zawsze zabija nam kogoś w tym samym momencie w tym mieście zawsze zestrzelą tą rakiete itp. A multi też nieciekawy. Jedyny plus to taki że jest szeroki wachlarz uzbrojenia a tak to same minusy jak np. helikopter za którymś tam killem w życiu lub robienie za rambo. Stawiam na BF BC2 na nich nigdy się nie zawiodłem (na multi oczywiście bo tam jest teamwork i uzbrojenie choć małe to jednak wole BF''y :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozwodzicie się nad tym singlem jakby to był koń pociągowy całej gry. A jak powszechnie wiadomo każdy battlefield był stworzony tylko z myślą o multi,a więc single to tylko taki mało potrzebny przy tej produkcji aczkolwiek przyjemny dodatek dla tych co battlefielda widzą po raz pierwszy i boją się wejść ma serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:18, khelban napisał:

Ludzie rozwodzicie się nad tym singlem jakby to był koń pociągowy całej gry. A jak powszechnie
wiadomo każdy battlefield był stworzony tylko z myślą o multi,a więc single to tylko
taki mało potrzebny przy tej produkcji aczkolwiek przyjemny dodatek dla tych co battlefielda
widzą po raz pierwszy i boją się wejść ma serwery


Zakładam, że nie grałeś w Bad Company. To co napisałeś - było prawdą - przy poprzednich BF. W BC dołożono także świetnego singla, który zwyczajnie się udał. Od czasów BC równie ważny w grze jest sp i mp. Ale aby zrozumieć o co chodzi, wypadałoby zagrać w "jedynkę" Bad Company. Inaczej to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować