Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live w Polsce w tym roku?

42 postów w tym temacie

Tak czy inaczej polski live kiedyś będzie bo musi być. Bez niego przyszły xbox nie będzie miał prawa bytu na naszym rynku. Dyrektor MS nie dał słowa ale można stwierdzić że usługa faktycznie się pojawi w tym roku. Cokolwiek się stanie bardzo dobry wpływ na wszystko ma kontrakcja i dzięki temu coś się faktycznie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle zleciało się stadko wyśmiewające. Jedynie na początku było kilka słów, że będzie Xbox, ale Live będzie później. No i ok. Mogą powiedzieć, że później jeszcze nie nastąpiło tym bardziej, że od długiego czasu nic oprócz tego, że będzie na Xboxie 360 nie mówią. Nagle "szef" mówi, że możliwe, że będzie w tym roku. No, a teraz czas na myślenie. Nie mówię, że na pewno będzie i w to wierzę, ale już zaczynają mówić o ewentualnych datach, a nie "później".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze że dobrze jest gdy go niema , ponieważ o ile się nie myle to wzrosłaby cena xbox live , teraz na allegro można 12 miesięcy nabyć za 120zł więc to nie jest aż taka duża sumka... Pozatym gra sie dla przyjemnosci więc dla mnie to bez różnicy ;) jeśli się w czymś myle to poprawcie mnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski live... ile lat to słyszmy ;> A i nie wiem po co to komu. (niby racja, dodatki itp.), ale starzy użytkownicy, musieliby się pogodzić ze stratą gametaga i tysiącami punktów, które ciężko przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Negocjacje prowadzą - wiemy, wiemy..... cały czas to słyszymy
2. Polska jest na liście - to też wiemy......
3. Bedzie XBL w Polsce..... taaak? ciekawe.....

Jestem prawie pewien, że w krótki czasie...... bleblebleble.....

Tak naprawdę nic nowego, słyszymy to ciągle od...... własnie.... Nic nowego to nie wniosło.XBL pewnie kiedyś będzie, ale nie nastapi to prędko, a już w tym roku to wątpliwa sprawa. Myślę że nawet w przyszłym nie mamy szans... Kiedy? Być moze z premierą następcy X360... Ładnie to bedzie wygladało medialnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro czekamy już czwarty rok, to każdemu, kto ma aktywne konto w Polsce powinni dać konto Gold na 4 lata w ramach zadośćuczynienia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do każdej konsoli Xbox zakupionej w Polsce będzie wieczysta gwarancja, nowe gry będą kosztować 99zł w EMPIKU, bezprzewodowe pady nie będą wymagały ładowania akumulatorków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią niepotrzebne nadzieje , centrala MS jak zawsze sie na nas wypnie , a nam dalej będą wciskać ciemnotę...
Polski oddzial zachowałby resztki honoru i powiedziałby wprost na czym stoimy bo takie obiecanki cacanki slyszy sie już kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak im się guziczka nie chce włączyć. ;p Już myślałem, jak pierwszy raz o tym słyszałem, że powiedzą, że guziczek się zgubił i live nie mogli włączyć, ale załatwią zastępczy i do końca roku włączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować