Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykańska premiera Mass Effect 2

73 postów w tym temacie

Adam Berlik

Stało się. Długo oczekiwana gra Mass Effect 2 jest już dostępna w Ameryce Północnej. Do europejskiej premiery tego cRPG-a pozostały raptem trzy dni. Zamawiając go w pre-orderze sklepu gram.pl można otrzymać go już w czwartek i zgarnąć bonusowe przedmioty.

Przeczytaj cały tekst "Amerykańska premiera Mass Effect 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest, ze znajomy z Ostrowia Wlkp. zamowil zwykla edycje i dostal ja juz dzisiaj, a ja 5 km od Warszawy przy kolekcjonerce nawet nie mam info, ze jest wysylane, czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen lepiej byś zrobił gdybyś napisał coś na temat ostatnich doniesień dotyczących polskiego wydania gry na PC. Sprzedajecie ME2 i w świetle tych wiadomości podajecie nieprawdziwe informacje w swoim sklepie. Chyba, że Wasze są poprawne, a "sensacje" podawane przez konkurencję nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dostanę art-booka po premierze, dobrze, że za to płacić dodatkowo nie będę musiał.
A i czy coś jeszcze mnie ominęło, że narzekacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:30, Spychi88 napisał:

Szkoda, że dostanę art-booka po premierze, dobrze, że za to płacić dodatkowo nie będę
musiał.
A i czy coś jeszcze mnie ominęło, że narzekacie ?



Nie. Po prostu z tego co ostatnio widzę to większość ludzi na wszystko narzeka. Jak coś jest to pewnie będzie złe a jak nie ma w ogóle to też źle. Chyba wszyscy mają okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:30, Spychi88 napisał:

A i czy coś jeszcze mnie ominęło, że narzekacie ?


Podobno nie ma do wyboru wersji angielskiej, jest tylko pełna polska i dlatego narzekają. Więc chyba mają o co się gniewać bo miały być do wyboru wersje angielska i polska. Jak coś zerknij do tematu o ME 2 na forum.

Pile Z tego co widzę to ludzie nie narzekają dla samego narzekania tylko dlatego że ich oszukano. Pisze o tym linijkę wyżej, niepotrzebne te mądrości na temat okresu ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu jest na co narzekać, bo na stronie jest napisane, że ME2 jest w polskiej i angielskiej wersji językowej, a w grze jest tylko polska. Takie wprowadzenie w błąd to nie jest błahostka, zwłaszcza że wielu ludzi nastawiło się na grę angielski dubbing i polskie/angielskie napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj kurier dostarczył ME 2 tylko że coś ten import Save''ów nie działa :/, nie odpalę gry dopóki się nie dowiem jak to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może łaskawie odpowiecie na brak angielskiej wersji w wysyłanych przez Was egzemplarzach. Nie zmieniliscie jeszcze opisu na stronie gdzie mozna zamawiac gre, bo tam ewidentnie widnieje wersja angielska!

G...o mnie obchodzi co sie dzieje za oceanem, ja tutaj jestem ru...any i żądam wyjaśnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się mocno wk*rwię gdy się okaże,że ek którą zamówiłem jest łaskawie tylko zdubbingowana....a ja bardzo dziękuję za dubbing w podobnym stylu co w pierwszej części przez który grę od nowa musiałem instalować bo się tego słuchać nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym newsie gramowicze narzekają. Na każdą nowinkę technologiczną ludzie też narzekają. I chociaż to głupie to myślę że tak naprawdę wielu narzeka dla samego narzekania. Co do dubbingu mass effect to skoro jeszcze gra nie wyszła to o co tyle szumu? Może będzie dobry? Poza tym ja wolę wczuć się w grę zamiast czytać napisy bo angielski ze słuchu nie jest dla mnie zbyt komfortowy. Myślę że dla wielu osób także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe to się nazywa " reklama " ..... nawciskać klientom bajek i kitu tak aby uszami wychodziło ..... a na końcu zbyć i przemilczeć :] zapłacili? niech się martwią lol ..... mimo wszystko szkoda bo wersja kinowa bardziej wprowadziłaby w klimat rozgrywki..... a tak? dostaniemy świetną grę z postaciami które mówią głosami polskich "gwiazd" :] brawa dla EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować