Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć porad, byś dobrze bawił się z Mass Effect 2

56 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 21:33, hallas napisał:

Może jeszcze powinienem ustawić walkę na "auto-resolve", skipować dialogi i animacje
oraz ogólnie dać pada młodszej siostrze? Hmm... w tym szaleństwie jest metoda.


No to w sumie całość można sprowadzić do jednej, Złotej, Świętej, Zawsze-Prawdziwej lalalala zasady: ustawić szare komórki na pozycji "stand by".

Ciężkie dni przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję,że dam sobie radę sam w nakombinowaniu się z tym językiem ;) Jeden plik zamienić to nie problem,skopiuję sobie go by mieć w razie czego jak by jakaś łatka wyszła,a po "usprawnieniach" jakie się zaserwuje samemu taka łatka mogła by nie działać, a i obawiam się,że DLC też nie będą chciały grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 23:05, karolekx23x napisał:

Mozecie mi wytłumaczyc jaki jest problem z jezykiem polskim w ME 2 ? czemu mam nie kupowac
wersji polskiej ?


Bo jest tylko wersja dubbingowa czyli krótko mówiąc jeśli ci się nie spodoba dubbing to nie będziesz miał możliwości go wyłączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to mi sie nie spodoba ?hammerfall87 a Tobie sie podoba ?

a co z tym problemem importowanie postaci ? dokładnie mozecie mi powiedziec jakie są problemy ? głównie opisac je
bede bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem Mass Effecta 2 w Saturnie. I to nie jakoś po kątach porozkładany, tylko na kartonowym stojaku. Premiera w piątek, taa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: dzisiaj dostałem kurierem mass effect 2 a zamawiałem pre ordera i powinienem dostać zbroje "Terminus Armor" i karabin "M-490 Blackstorm" chodzi mi o to czy one są już w grze tylko trzeba je znaleźć czy powinien być jakiś klucz odblokowujący(jeśli tak to owego klucza nie dostałem i co w tej sytuacji mam robić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 23:32, nVid napisał:

Dzisiaj widziałem Mass Effecta 2 w Saturnie. I to nie jakoś po kątach porozkładany, tylko
na kartonowym stojaku. Premiera w piątek, taa?


media i saturn, a takze inne duze sieci handlowe lamia umowy handlowe ("gra na polkach w piatek i ani dnia wczesniej!") i placa kary - bo sie im to oplaca :) Tak jest z kazda premiera - dlatego wg mnie preoredy to strata czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, Uncharted kupiłem w dzień Amerykańskiej premiery tak jak ME2. A język da się zmienić na angielski, tylko trzeba się pobawić, mam nadzieję że EA wypuści jakąś łatkę, to przecież ich wina. Sprzedają wybrakowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armora i broni z pre-ordera nie ma, angielskiego dubbingu też nie ma, problemy na początku z logowaniem do cerberusa były, dubbing polski, który według mnie psuje dramatyzm scen, jest. Co jeszcze nas czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że czekają nas masowe reklamacje, bo ja chyba po coś też zamawiałem pre-ordera by mieć tę bonusową zawartość w samej grze,a tu nikt nie wyjaśnia na jakiej zasadzie ona jest wepchnięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, co wy piszecie? Mass Effect 2 nie wydaje EA? Myslalem, ze sklep.gram.pl to tylko sprzedawca a nie dystrybutor i tym razem nie miał nic wspólnego z tworzeniem polskiej wersji gry, a EA jak ostatnio wydaje gry to sa dostepne pare jezykow do wyboru w trakcie instalacji (a w Dragon Age: Origins można było nawet zmienić w ustawieniach audio...). A bonusowa zawartość z gram.pl dostaniecie po premierze i otrzymaniu gry - w swoch zamówieniach powinniście znaleźć kody (tak mówili w supporcie) do wykorzystania w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wydanie mass effect 2 to czysta kpina. Jak można przeczytać w sklepie gram miała być dostępna wersja polska i angielska ( nam w domu zależalo na angielskiej).
I co? Przy instalacji do wyboru polski, czeski i węgierski... żart jakiś. Wybieramy polski, kończymy instalację, szukamy po opcjach czy może gdzieś się włącza angielski... nic nie ma... trudno, odpalamy grę.
Wtedy wszystkich grających domowników trafia szlag, kiedy słyszymy te żałosne dubbingowane kwestie w języku polskim! Nie będę się wypowiadał jakie skojarzenia miałem słysząc te "profesjonalne" głosy, bo bym jeszcze degrada dostał... W każdym razie niewiele brakło a odwiedzilibyśmy pewną dobrze znaną stronę z torrentami.
Ludzie, dla waszego dobra, nie grajcie w polską wersję, to może dotrze do tych geniuszy, że te polskie lokalizacje za każdym razem są do niczego! A jak nie znacie angielskiego, to do nauki, gra jest 100x lepsza w oryginale.
Na szczęście można obejść problem i usuwając polski dubbing grać z angielskimi głosami, gdyby nie to gra wylądowałaby w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia po 5 godzinach grania w ME2 która otrzymałem wczoraj w preorderze.
- opakowka i wydanie - nad wyraz skromniutkie. Pierwsza część wydana była w luksusowej wersji ( pudełko, poradnik itd). ME2 za TAKIE pieniądze jest wyrazem bidy, nedzy i mizeroty.
- jeden wielki problem z pobraniem i zainstalowaniem dodatków po zalogowaniu sie do Cerberusa. Do dzisiaj mi sie to nie udało;
- grafika w porównaniu do ME1 - może mam kataraktę ale nie dostrzegłem poprawy godnej róznicy 2 lat od pierwszego wydania;
- co najmniej "udziwniony" interfejs ( w porównaniu do jedynki) i jeszcze bardziej udziwnione sterowanie postacia w grze. Może to kwestia przyzwyczajenia ale mnie sie to podoba nie za bardzo;
- polska lokalizacja - dla mnie ok;
- import postaci z jedynki - bez problemów ale nie zauważam podniesienia lub zachowania statystyk w stosunku do golca z drugiej części;
Tak więc z zachwytem na razie sobie dałem spokój. Może ME2 zachwyci mnie za kilka godzin. Mozę. Jedynka nakręciła mnie juz w pierwszych minutach. Nie mówiąć o Dragon Age w którym zakochałem się aż do bólu i zaczynam go od nowa tylko, że tym razem magiem a nie elfem wojownikiem.
Pzdr i miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, no ja bym się lekko wkur... Od razu by sprawa poszła do urzędu ochrony konsumenta albo rządałbym zwrotu całej kasy, ewidentnie ktoś tu sobie w kulki leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować