Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #128: Czy Apple ze swoim tabletem ma szansę ugryźć część rynku gier?

18 postów w tym temacie

Tablet to będzie HIT. Marka apple produkuje najlepsze komputery, odtwarzacze, telefony komórkowe i jeszcze do tego tablet, produkt będzie mniał wszystko. Iphon już zyskał wielu zwolenników a co dopiero ten tablet. Gry, komputer i może telefon. Niestety zapewne cena będzie dosyć spora ale za ten produkt opłaca się wydac każde pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole PC i konsole. Nie jestem pewny czy tablet od apple wejdzie dość wysoko, aby konkurować z Microsoft''em i Sony...... Sądzę że nie ma szans z powodu dotykowego ekranu (muszą skreślić z listy dobre FPS''y). Strategie to może jak i gry logiczne ale już o grach FPS mało usłyszymy. O wyścigach tez raczej i platformówkach. Zostają im strategie, arcade (to może być ciekawe) no i gry przygodowe opierające się na tym że gdzie klikniemy to bohater pójdzie. W ogóle system "w a s d" lub "strzałek" odpada co nie da aż tak piorunujących efektów. Ale w sumie to dobrze wiedzieć że apple coś tam kombinuje, może być to przydatne dla kurierów lub ludzi zarządzających czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może się skusze w marcu na tego iPada ;). Ale nie za bardzo mi się widzi machanie 1kg tabletem np. w grach typu NFS...., na iPhone to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam iPoda Touch i jest fajną platformą do grania. Gry są krótkie, w sam raz gdy ma się chwilę wolnego. Do tego gry są w miarę tanie - jest sporo świetnych gier za 0.79euro, jest trochę za prawie 5.50euro. Taka cena powoduje, że ludzie nie zastanawiają się czy ją kupić bo to przecież tylko $1...
Jeżeli pojawią się edycje iPad only z poprawioną rozdzielczością a nie tylko pogrubianiem pixeli to może to nieźle zamieszać w świecie małych gierek i być może pojawi się więcej produkcji typu GTA:CW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzie po raz kolejny zrobią z siebie lemingi, rzucą się bezmyślnie na produkt który tak na dobrą sprawę ma więcej ze sztuczek marketingowych, niż rzeczywista, uzasadniona potrzeba posiadania. Znowu będzie numer jak z iphonem, najpierw wypuści się testowego balona, ile to zejdzie, a za pół roku wypuści się "ulepszony" model z nie wiadomo czym. Ale marketing zrobi swoje. Za kilka lat ten produkt znajdzie się w marketach marki Wal-Mart, i już nie będzie wyjątkowy. A przecież przez tyle lat potrafiła za taką uchodzić, ale to już przeszłość. Dzisiaj robi tylko za zachłannego pasożyta. Ładne tylko opakowanie, byle wcisnąć, resztę może kiedyś się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ribik: jeśli wg. Ciebie iPad nie jest w żaden sposób wyjątkowy, to musi to oznaczać, że na rynku jest co najmniej kilka jeśli nie kilkanaście takich samych, albo i lepszych produktów w tej kategorii. hmmm... chyba żadnych innych nie widzę.
Ja rozumiem, że skoro firma warta jest w tej chwili 50 miliardów dolarów, to nie mają już prawa zarabiać. A to, że mają dobry marketing to tylko i wyłącznie czapki z głów.
Jestem niesamowicie szczęśliwy, że jest firma taka jak Apple, która stawia na innowacje i w dodatku potrafi je sprzedać masom. Dzięki temu cały rynek się rozwija i korzystają na tym tylko klienci, czyli my.
Szczerze życzę iPadowi samych sukcesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tablet to będzie HIT. Marka apple produkuje najlepsze komputery, odtwarzacze, telefony komórkowe i jeszcze do tego tablet, produkt będzie mniał wszystko. Iphon już zyskał wielu zwolenników a co dopiero ten tablet. Gry, komputer i może telefon. Niestety zapewne cena będzie dosyć spora ale za ten produkt opłaca się wydac każde pieniądzę.


Co do komputerów Apple na pewno nie jest najlepsze. Lepsze są monitory o nazwie podajże ''Enzo" są one stosowane w bankach i mało znane u nas. Sądzę Ipad osiągnie wielki sukces, ale konkurencja ze strony Sony i Micrososft''u będzie bardzo duża ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yacenty -> Pozwól pytanie: jakie innowacje wprowadza iPad? Przecież to nic innego jak upośledzony netbook. Bez wyjść usb, bez fizycznej klawiatury, bez żadnego czytnika kart pamięci, za to z możliwością uruchamiania pakietu biurowego, jakby na tym czymś dało się pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apple rzeczywiście ma wspaniały marketing...żeby tyle słabych produktów tak dobrze sprzedać...czapki z głow, to racja :D ale i zwykła ludzka głupota i naiwność im pomaga. Microsoft zaprezentował ostatnio swój tablet...wygląda prawie zupełnie tak samo jak ipad...i co? przeszedl bez echa...a to tylko dlatego, że to niby "szpan" mieć produkt z nadgryzionym jabłkiem. W dodatku ceny produktów Apple są zdecydowanie za wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że niedawno usiadłem przed kompem i pomyślałem, że można by klawiaturę przekształcić w dotykowy panel, służący także za mysz ;). Oczywiście leżący, stojący będzie zwyczajnie niewygodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jest opcja: Nie interesuję mnie to. Taka jest prawda, czy to odniesie sukces czy nie, ja i tak pozostanę przy moim kochanym PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować