Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ostrzega przed podwyższaniem cen

23 postów w tym temacie

Dopiero teraz to zauważyli, są naprawdę szybcy tak jak ja kiedy idę po herbatę. Jeszcze poczekam kiedy zdadzą sobie sprawę z poronionych pomysłów z zabezpieczeniami, można przecież użyć rsa dla plików wykonywalnych i będzie po sprawie, oczywiście już złamano ten algorytm ale takimi siłami że żadnego pirata przez najbliższe 20 lat nie będzie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to nie spowolni rozwoju technologicznego. Fakt że dopracowanie to nie tylko strona techniczna, liczy się więcej kwestii ale niektórzy jakoś radzą sobie z kosztami - np. Bioware ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wydawcy muszą pozostać fair w stosunku do klientów, pomimo rosnących kosztów produkcji gier - wzywa Ubisoft"
Napisalibyście coś o nowych zabezpieczaniach, które proponuje Ubisoft, Steam przy tym to pestka.

mandragora1
Na grę normalnego człowieka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ producenci myślą, że jeśli dadzą byle jaką fabułę na kilka godzin i 2 bronie, ale wszystko w super wizualnej oprawie z dobrym dźwiękiem itp to muszą już sobie policzyć 150 zł bo przecież gra jest jak najwyższej jakości i koszty jej zrobienia wyniosły kupe kasy... Mam nadzieję, że te czasy się kiedyś zmienią i nie będzie jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:08, Pralkosuszarka napisał:

Pepsi - chyba pierwszy raz zgadzam się z Tobą w 101%.


Ja też.

Dnia 27.01.2010 o 16:08, Pralkosuszarka napisał:

Nie ma ani pieknej grafiki ani pomyslow :] . Wszystko lezy i kwiczy .


No bez przesady.

Dnia 27.01.2010 o 16:08, Pralkosuszarka napisał:

Mam nadzieję że to nie spowolni rozwoju technologicznego. Fakt że dopracowanie to nie
tylko strona techniczna, liczy się więcej kwestii ale niektórzy jakoś radzą sobie z kosztami
- np. Bioware ;]


Też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast podwyższać ceny UBI wycina fragment gry i sprzedaje go jako DLC. Popieram w 100%! Zaraz... a może nie... właściwie zdecydowanie nie. Dla mnie UBI opracował do perfekcji jedną rzecz: żerowanie na ludzkiej niewiedzy (niemal tak dobrze jak MS ;)), bo tylko tak można nazwać brak ostrzeżenia na pudełku PoPa "gra nie zawiera zakończenia, można je nabyć w formie DLC za dodatkowe $".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pogoń za nieskazitelną grafiką i ogromnymi rozmiarami gier to błędne koło... Dlaczego? Otóż sprzęt komputerowy jaki trzeba posiadać, aby w pełni nacieszyć się takim tworem przerasta możliwości finansowe wielu graczy. Kiedy już po iluś tam latach od premiery gry wreszcie taki sprzęt nabędą po cenie do przełknięcia, okazuje się że albo gra jest nudna i monotonna, albo po prostu już w danym czasie nie robi wrażenia, bo wychodzą co raz to kolejne ładniejsze gry. Tak samo tyczy się to rozmiarów danej produkcji - nie, nic nie mam przeciwko długim i rozbudowanym cRPG, ale wszystko z umiarem, bo od przepychu czasami szybko gra się nudzi, bo nie ma żadnej konkretnej ścieżki do podążania, albo dlatego że ciągle robi się w grze to samo.

Trochę zabawne w sumie, że Ubisoft dochodzi do takich wniosków po swoim Far Cry 2, który doskonale wpycha się w te ramy powyżej: gra jest prześliczna, na swój sposób nowatorska, ale też szybko nudzi i w zasadzie w ogóle nie motywuje do tego, aby ten ogromny świat w pełni zwiedzić i wszystko tam zrobić co można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:43, Woo-Cash napisał:

A moze po prostu wziąść się za zwalczanie piractwa? Mały paradoks, ale im wyższe będą
ceny, tym mniejsze będą ich zyski ;P


Moje drogie dziecko propagandy, mylisz się :P Popatrz ile kosztują gry na PS3 i zgadnij jak to się ma do piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba myslec jak ceny obnizyc ? i robic gry porządne dopracowane i nie krótkie , bo jesli mam płacic 100-150 zł za gre to chyba czegos oczekuje , napewno gry na długie godziny , dopracowane a anjgorzej jak jest problem jezeli zaczynasz przygode z grą i są problemy albo jak gra jest dobra a niedopracowana i nie mozna przejsc jej bo jest za bugowana a potem czekac tygodnie albo miesiace jak patch wyjdzie
jest zasada płacimy i wymagamy wiec taka zasada sie nie zmieni a z czasem apetyt rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:55, Azvar napisał:

Moje drogie dziecko propagandy, mylisz się :P Popatrz ile kosztują gry na PS3 i zgadnij
jak to się ma do piractwa.


Hmm...i mówisz to do osoby, która publicznie wyśmiałą MW2; co wiecej, ma PS3 i znajomy jest jej fakt, że PS3 nie zostało złamane, stąd nie piraci się gier na tą konsolę( chociaż ostatnio była taka plotka)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy muszą pozostać fair w stosunku do klientów - śmiech na sali, gdy takie słowa padają z ust ludzi odpowiedzialnych za wypuszczenie w Polsce wybrakowanego produktu pod tytułem Assassin''s Creed 2. Proponuję w ramach "bycia fair" udostępnić DLC w wersji na Xboksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo się cągnie tytuł jak najdłuzej bez widocznych ulepszen a najlepiej w przypadku fify sprzedawac to samo kilka razy i zarabiac
jak sie sprzeda pierwsza czesc dobrze to chca jak najwiecej zarabiac obiecuje sie tyle rzeczy a jak gra trafia w rece gracza okazuje sie ze na obietnicach sie konczy , albo zatajają niektóre fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Być fair w stosunku do klientów" - trochę dziwne słowa od firmy, która wycina zakończenia swoich gier i sprzedaje je osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kto to mówi część 23. Ubisoft wyskakuje z takim pomyłem? W porządku ale niech najpierw wezmą się sami za siebie, co z tego że sprzedają grę w uwaga: "przystępnej" cenie 130 zł, no ja bym tak jej nie nazwał co prawda nie jest taka droga na pc jak wersje na konsole , ale do rzeczy otóż Ubisoftowi wydaje się że jakoś specjalnie ceny nie podbija a jednak swoje gry wypuszcza w częściach (pod nazwą DLC) a za te integralne części jeszcze każe sobie dodatkowo płacić w konsekwencji kompletną grę dostajemy dopiero po wydaniu ok 200zł. Takiej polityki nie można nazwać inaczej niż rabunkowa. (ps. przejście całego mass effect 2 zajęło mi 32 godziny mimo że gra była bardzo fajna to jak na dzisiejsze standardy to i tak stanowczo za mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:10, Henrar napisał:

"Być fair w stosunku do klientów" - trochę dziwne słowa od firmy, która wycina zakończenia
swoich gier i sprzedaje je osobno.

PoP, AC 2 (tam były dwa rozdziały wycięte), hmmm... jeszcze jakieś gierki ? ;> Już wiem czemu wycinają zakończenia gier, by gra była tańsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować