Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platinum Games i Epic Games razem?

11 postów w tym temacie

Pewnie nie chodzi o GoW 3 ;]
Jednak najciekawszym newsem jutro będzie ta wiadomość. Nie mogę się doczekać bo znając Epic wiem że to będzie coś rewelacyjnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:00, DoomnY napisał:

Ankieta: GoW3 czy GoW2 na PC? :)



Jeżeli już to na pewno byłoby to GoW 3 co w sumie jest bardzo prawdopodobne. Współpraca z kimś spoza studia raczej wyklucza Gearsy 2 na pc. Chyba że zajmie się tym PCF, według mnie jednak GoWa 2 na pcta po prostu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOże to ma związek z People Can Fly ponieważ podobno niedawno ich strona trochę się zmieniła nowy wygląd itp. Liczę na wspaniałe polskie studio!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:20, Big_Boss napisał:

Co wyjdzie z obsadzenia stanowiska głównego projektanta cholernym fanbojem xboksa360?...


...Cliff Bleszinski.



Pierwsz słyszę. Poza tym jakie to ma znaczenie? Skoro robi świetne gry to czego można się doczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówił, że nie będzie gow2 z powodu piractwa, co jest kłamstwem. Nie na PC gry wychodzą przed premierą, lecz właśnie na xboxa.
Co do piractwa, to na PS3 go nie ma, a powiedział, że prędzej MGS4 wyjdzie na x''a niż gow2 na ps3.
Gra chodzi na unreal engine 3, czyli ps3 poradziłaby sobie bez problemu, co pokazały inne gry.
No i zwyczajnym w świecie świnstwem jest wypuszczanie pierwszej części gry, która się podoba użytkownikom PC, oraz pokazywanie im środkowego palca podczas premiery drugiej części.
Tak to widzę swym prostym umysłem. Nie stać mnie na dwie konsole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować