Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Trainz Railroad Simulator 2006 - oficjalny temat gry

489 postów w tym temacie

No wolałbym tabor bez błędnie chodzący w grze!!
A może mi ktoś jeszcze powiedzieć jak należy zainstalować tabor aby bezbłędnie chodził w grze!!
W TRS-ie 2006 jest program CMP dzięki któremu możemy zarządząć zawartością!! Ja nie wiem jak zainstalować plik z taborem za pomocą CMP. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak instalować plik z taborem aby chodził w TRS - ie 2006??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety musisz poczekać na sp1 pl to może wszystko pójdzie bez hmmm... większych błędów, bo ja na razie mimo iż to jest podobno "oficjalny temat gry" nikt z ekipy cd projekt nie raczył nam odpowiedzieć kiedy to nastąpi. Muszą być bardzo zajęci. ;_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geodeta
U mnie prawie wszystko jest po angielsku w zakładce "Tory"

Content Creator Plus
Też po anielsku, a tak pozatym jak się to obsługuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 18:36, gonzo90 napisał:

niestety musisz poczekać na sp1 pl to może wszystko pójdzie bez hmmm... większych błędów,
bo ja na razie mimo iż to jest podobno "oficjalny temat gry" nikt z ekipy cd projekt nie raczył
nam odpowiedzieć kiedy to nastąpi. Muszą być bardzo zajęci. ;_))

Im prędzej to zrobią tym lepiej bo się wkurzma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka , czy pojdzie mi Trainz Railroad Simulator 2006 na tym sprzecie ???\/\/\/\/\/\/
-karta graficzna GeForce2 MX/MX 400 64mb
-płyta główna sam nie wiem ;]
-ram SDRAM
-procek pentium 4 1.6 Ghz
-windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz pytanie czy CD Projekt i Pan Tudrussel już całkowicie olali użytkowników TRS 2006 i nie będzie Service Packa do wersji PL? Prosze o szczerą odpowiedź, a nie konsekwentne ignorowanie postów na ten temat, gdyż jest to brak szacunku dla klientów firmy CD Projekt.
Szczere i szybkie odpowiadanie na zadawane pytania podstawą dobrych stosunków CD Projekt z kientami. Chowanie głowy w piasek to postawa niepoważna znacznie obniżająca wiarygodność firmy CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kiedy możemy spodziewać się polskiej wersji Service Pack''a 1 do TRS 2006? Wersja anglojęzyczna wyszła już dawno temu, niestety, CDP jak na razie polskiej wersji nie wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w podsumowaniu roku 2006 CD Projekt nic nie wspomniał o niewywiązaniu się z obietnicy złozonej miłośnikom Trainza i nie wydał spolszczonego Service Packa 1. W marcu minie dokładnie rok od wydania polskiej wersjii Trainza 2006. Moje gratulacje dla zespołu. Acha.. i serdecznie dziekuję za jakikolwiek brak odzewu na zadawane pytania dotyczące gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:43, gonzo90 napisał:

Szkoda że w podsumowaniu roku 2006 CD Projekt nic nie wspomniał o niewywiązaniu się z obietnicy
złozonej miłośnikom Trainza i nie wydał spolszczonego Service Packa 1. W marcu minie dokładnie
rok od wydania polskiej wersjii Trainza 2006. Moje gratulacje dla zespołu. Acha.. i serdecznie
dziekuję za jakikolwiek brak odzewu na zadawane pytania dotyczące gry.


Na to sie chyba nigdy nie doczekasz.
Wszelkie proby uzyskania tej scisle tajnej informacji spelzly na niczym.
Mysle osobiscie, ze przez publikacje polskiej wersji 2006 z powazna iloscia bledow i ogromna popularnoscia wersji 2004 - sprzedaz wersji 2006 spadla im chyba na leb na szyje... i poprawki do 2006 spady na najnizszy poziom. Mysle ze najwyzsza pora zwrocic sie do Auranu o wydanie chociaz wersji angileskiej pasujacej pod nasza polska bo wydawca Polski chyba juz tgo nie zrobi w 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak idą prace na polskim SP1 Do TRS-a 2006... Czy CDPROJEKT zrobił chociaż jakiś mały postęp w ciągu roku czy jak zwykle ma wielbicieli pociągów w Dupie? Jak widzę jak dbacie o graczy to poprostu nie wiem czy śmiać się czy płakać... Żadna szanująca się firma nie pozwoliła by sobie na takie zaniedbanie... no ale cóż... podejrzewam że cdprojekt jest polską firmą więc nie ma się co dziwić że ma nas w głębokim poważaniu...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować