Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedsprzedaż gry Metal Gear Solid: Rising w sklepie gram.pl

26 postów w tym temacie

Marzec? Chyba 2011 roku, bo przecież nie tego? Gdyby premiera miała być za dwa miesiące, to by o niej trąbiono na prawo i lewo, a o tej grze nie wiadomo prawie nic. Szczerze wątpię żeby ten tytuł w ogóle ukazał się w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne dane o dacie premiery wyssane z palca,
i kolejna próba nabicia kasy na użytkownikach GRAM.PL

Do puki żadne informacje nie będą uznane za potwierdzone
nie składam nigdzie żadnych zamówień Pre-Order.

Co do wersji PC to tak, była ona zapowiedziana i potwierdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - dziwne to wszystko trochę. Premiera lada moment, a w sumie to wiadomo tyle co nic. Niemniej wspominam MGS4 z wielkim sentymentem i z pewnością zagram w nową grę z tej serii :-D pytanie tylko co z epickiimi filmikami? MGS4 ledwo upchali na BD 50GB (a przynajmniej tak mówił Kojima), ze względu na filmiki właśnie. Zrezygują z nich? A może wersja na X360 będzie na 5xDVD? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jako fan serii czuje się bardzo nie na czasie, skoro nie widziałem jeszcze ani jednego filmiku-wycieku bądź kilku teaserów, a gram.pl już dumnie ogłasza premiere na marzec. Niemalże wypełnia mnie zazdrość, że ten portal ma takie wtyki u Kojimy. Musze więc jakieś podanie o prace do was wysłać, aby razem z wami dzielić się tak wspaniałymi newsami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi nie chwalcie dnia przed zachodem słońca. W ponad miesiąc możemy jeszcze dostać przehajpowaną grę. Chociaż z tego co wiem MGS nigdy taki nie był. Czekam bo na pewno warto będzie zaznajomić się z tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W marcu, to się MGS: Peace Walker na PSP ukaże (w Japonii rzecz jasna, bo USA i Europa dostaną swoją wersję w maju), a nie MGS:Rising :P
Rising będzie duuuuuuuuużo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować