Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Mass Effect 2 – Klasy postaci, czyli różne twarze komandor Shepard

24 postów w tym temacie

gram.pl

W Mass Effect 2 nie znajdziemy nowych klas postaci. Jednak zmiany, jakie wprowadziło w mechanice rozgrywki studio BioWare sprawiły, że praktycznie każdą z nich gra się teraz zupełnie inaczej, niż w części pierwszej.

Przeczytaj cały tekst " Tydzień z Mass Effect 2 – Klasy postaci, czyli różne twarze komandor Shepard" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykuł. Każda klasa jest ciekawa ale dla mnie wybór jest oczywisty - żołnierz. Czysta akcja bez udziwnień. Już nie mogę się doczekać aż wpadnę w sam środek akcji z ciężkim karabinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do graczy ...

"Wszystkie osoby, które zamówią u nas przed premierą Mass Effect 2, otrzymają dostęp do specjalnych przedmiotów w grze: Terminus Assault Armor (pancerz) i M-490 Blackstorm (karabin) - nie do zdobycia w trakcie gry!"

Gdzie w opakowaniu można znaleźć kod na te przedmioty ? Bo w EK widzę tylko pakiet na zbroję "Kolekcjonerów" ... chyba że już oślepłem totalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaldaka...prawdopodobnie kod bedziesz miał do pobrania z poziomu listy zamówień(moje zamówienia). Co to klasy: żołnierz, jazda bez trzymanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się do czytania tej części tygodni, jedank mam pytanie: Czy jutro (czwartek 28.01.2010) moge odebrać swoją EK w salonie sferis czy dopiero w piątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Myszasty za bliższe zapoznanie się z poszczególnymi klasami:)
Mój wybór to soldier:) No a po nim szturmowiec i reszta klas, mniej więcej w comiesięcznych odstępach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, w końcu Szpieg to szpieg, a nie żołnierz, który sprzedał obsługę Assualt rifle i shotgunów na rzecz zdolności technologicznych. Czegoś takiego jak pole maskujące w jedynce tej klasie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Shepard był Szturmowcem ale jakoś nie korzystałem z biotyki, to potem wybrałem Żołnierza i nim dalej gram. Ja wolę strzelać i rzadko korzystam z umiejętności specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Art... taki sobie czemu ? Bo jak ktoś się interesował to na ign były wszystkie klasy opisane. To się nazywa dubel i to po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te teksty są lepsze niż dołączona instrukcja :P Gratuluję i dziękuję - niepewnych co do zakupu napewno zachęcą, a tym co już grę posiadają wiele wyjaśnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biotyka roxx. Szczególnie pod koniec. Rzut na słabszych, odkształcenie na silniejszych, Mordin ze spalaniem na resztę. Grałem Strażnikiem, pancerzu w ogóle nie używałem, przeciążenie jest przydatne na mechy, ale w zasadzie na nic więcej. Trochę żałuję, że nie zainwestowałem punktów w kriowybuch, choć z drugiej strony i tak wystarczały zazwyczaj dwa headshoty na przeciwnika ;).

Po wykupieniu prawie wszystkich ulepszeń do odnawiania mocy rzutem można dosłownie spamować. Jeszcze biorąc pod uwagę, że można rozwinąć go w AoE... :D
Zasadniczo pod koniec gry strzelałem tylko do przeciwników z pancerzem (gdy Mordinowi ładowało się spalenie, oczywście), resztę załatwiałem mocami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze Szturmowiec lub Szpieg miał karabin szturmowy (tak jak to zrobiłem w ME 1) było by pięknie a tak muszę się zadowolić Żołnierzem z mocą biotyczną co o ziemie kolesia trzaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować