Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

iPad potwierdzony!

80 postów w tym temacie

super... ale pozostaje we mnie lekki niedosyt... co do gier to jakos nie widze gier z iphona na tym... wersje specjalnie tylko na iPada maja szanse na zaoferowanie czegos nowego... w starcrafta gralo by sie wysmienicie ;] moze i w diablo... tylko ze nikt nie powiedzial nic o wsparciu grafiki w tym urzadzeniu... w tech spec tez nic nie ma o zadnej karcie grafiki... takze gry pozostana na poziomie iphona raczej... zobaczymy co z tego wyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za dubble ale znalazlem ;] procesor 1GHz Apple A4 zaprojektoawny przez apple... ma sie nadawac do wszystkiego :D zobaczymy co z tego da sie wycisnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie trafiony produkt. Taki powiększony iPhone. Myślałem, że będzie chodził na jakimś normalnym systemie.
btw wyczaiłem w necie transmisję video :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmiechu warte
500$ za powiększonego iPod Touch, procek niewiele mocniejszy, OS nadal ten sam badziew limitowany

nawet akcjonariusze to zauważyli bo akcje spadły o 1% po ogłoszeniu iPad''a ... hahaha


Już wolę telefon od Google'a: Nexus One: procek ma 1Ghz, obsługuje Flash'a, ma kamerę i dzwonić się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiepski gadżet, 960×640 pikseli to za małe do wygodnego przeglądania Internetu trzeba przynajmniej 1024 szerokości. System mógłby być już mac os x. Śmieszna była tez wypowiedź Jobsa o tym, że netbooki są mało wydajne, a sam zaprezentował produkt który mocą nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wypas. Wkładam do plecaka i robię z tym co chce. Taka przenośna konsola połączona z pc. Na pewno bardzo przyszłościowe. Jednak z tego co wiem Microsoft też nad czymś takim pracuje i w razie czego to właśnie na ich urządzeniu wolałbym skupić swą uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:40, Pile napisał:

A dla mnie wypas. Wkładam do plecaka i robię z tym co chce. Taka przenośna konsola połączona
z pc. Na pewno bardzo przyszłościowe. Jednak z tego co wiem Microsoft też nad czymś takim
pracuje i w razie czego to właśnie na ich urządzeniu wolałbym skupić swą uwagę.


To już lepiej kup sobie netbooka na platformie ION jakieś 1800 zł ale grafika gf 9400M pozwoli na zabawę w prawdziwe gry, a nie skalowane z rozdzielczości 480x320 do 960x640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:49, marcinsud napisał:

To już lepiej kup sobie netbooka na platformie ION jakieś 1800 zł ale grafika gf 9400M
pozwoli na zabawę w prawdziwe gry, a nie skalowane z rozdzielczości 480x320 do 960x640



Wolę coś takiego bo jest lepsze ale jak pisałem czekam na tablet od microsoftu. Co do skalowania gier to dobrze bo odtwarzanie gier z iphone to dodatkowa opcja która jest DUŻYM plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2010 o 21:55, Pile napisał:

Wolę coś takiego bo jest lepsze

W czym konkretnie? Poza tym to są tylko gry z iphone, a nie dodatkowo. Brak tez modułu 3G, więc z netem w naszym kraju będzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 22:04, marcinsud napisał:


> Wolę coś takiego bo jest lepsze
W czym konkretnie? Poza tym to są tylko gry z iphone, a nie dodatkowo. Brak tez modułu
3G, więc z netem w naszym kraju będzie kiepsko.



W tym że to ma design i takie rozwiązania są przyszłością. Teraz elektronika to sztuka. Poza tym wszystko jest w stylu apple. Łatwy interfejs i ciekawe opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 22:04, marcinsud napisał:

Wolę coś takiego bo jest lepsze
W czym konkretnie? Poza tym to są tylko gry z iphone, a nie dodatkowo.



"pogramy w gry - również te z iPhone"
Na pewno wyjdą gry dedykowane ipadowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować