Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

iPad potwierdzony!

80 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 03:29, Pioner napisał:

ten super cieki Adamo jest 5 razy droższy od iPada... oraz 1,5 raza od Macbook Air z
pełnowymiarową kławiaturą,
zresztą iPad ją też posiada... ze wszystkimi możliwymi rozkładami.... nawet chińskie
rozpoznawanie pisma odręcznego obsługuje.... zaleta wirtualnej klawiatury z multitoch,
jest tym czym być powinna w określonej sytuacji.... (kalkulator, zaawansowane funkcje
matematyczno-satatystyczne, etc)


5 razy? Niby gdzie? Ipad z 64 GB dyskiem (dalej 2 razy mniejszym dyskiem ssd, a w adamo jest micro ssd) kosztuje 699$ bez 3G (z 3G 826 $) Klawiatura do maka to około 60 dolców, więc ta stacja do IPada pewnie będzie z 70 kosztować. Reasumując Ipad ze 128 GB dyskiem i klawiatura kosztowałby ok. 1000 dolarów i dalej byłby słabszy od adamo.

Teraz macbook air z dyskiem SSD kosztuje 1800 dolarów, tylko 200 dolarów różnicy.

Mówisz, że brak portu USB to nie problem, bo jest slot na kartę tak? Tylko, że brak portu USB w połączeniu z brakiem kamery powoduje, że z komunikatora z video-rozmową już sobie nie skorzystasz,bo nawet osobnej kamery nie podłączysz, a masa ludzi z tego korzysta patrz popularność skype.

Co do awaryjności podczas aktualizacji widzisz, ty nie miałeś problemów z mac osem, a ja nigdy nie miałem z linuksem, a wystarczy wejść na jakiekolwiek forum by przekonać się, że my to nie cały świat.

Co do USB i kamer jak na razie nie ma usb, ani obsługi kamer poza zgrywaniem z nich już gotowych filmów
iPad Dock nie korzysta z USB do przesyłu danych tylko jako źródło energii
iPad Camera Connection Kit służy tylko do importu zdjęć i filmów.

W sumie bym się tak tego nie czepiał, gdyby miało mac os na pokładzie (a co za tym idzie poważne aplikacje) i chociaż jedno USB. Wtedy można by to wykorzystywać jako tablet PC.

Czy się sprzeda? Oczywiście, ale na zachodzie, tam IPad to część wypłaty, której daleko do średniej, a u nas to wyjdzie ponad połowa średniej, a pewnie i więcej niż wypłata wielu młodych ludzi/studentów zarabiających w wakacje etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 10:48, cypers napisał:

To jest icrap. Z taką ceną to mogą startować do jakiś idiotów, bo parametry sprzętowe
nie są zbyt zachwycające.


Jak już wspominałem cena nie jest duża. Czytnik ebooków (trochę inna kategoria, ale ten sam wygląd urządzenia) kosztuje 480 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 10:59, marcinsud napisał:

> To jest icrap. Z taką ceną to mogą startować do jakiś idiotów, bo parametry sprzętowe

> nie są zbyt zachwycające.

Jak już wspominałem cena nie jest duża. Czytnik ebooków (trochę inna kategoria,
ale ten sam wygląd urządzenia) kosztuje 480 dolarów.


Być może. Ale kto odważny kupi w polskich realiach czytnik ebooków, jak to u nas to dopiero się pojawia. Z ipad''em nie wyobrażam sobie chodzenia tak po prostu po ulicy. Poza tym nie wierzę, że to może startować do kategorii konsol do gier. Bo w tym momencie nie wiadomo czy to handheld czy stacjonarka.

(Poza tym w Polsce będzie na pewno taka przebitka cenowa, że o tak będziemy musieli sprowadzać ten sprzęt z zagranicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cool! iPad kolejny sukces Apple lepszy od iPhona podobny do MacBookiem, na początku to będzie palmtop, ale kiedy zorientują się firmy takie jak EA, Ubisoft... , będzie to przełom w elektronice. Porównajmy iPhona (przełomowy telefon) była wersja 2G, 3g i 3GS, Apple do marca (kiedy podobna ma się ukazać na rynku) udoskonali go wyjdą na niego gry, możliwe też że firma któa oferuje nam etn produkt wmontuję do niego telefon ( za taką cene powinni ) filmy będą się (mam nadzieję) w doskonałej jakości (na iPhona nie widac różnicy oprócz tego, że mniejszy ekran). Cena no trzeba przyznać jest troszeczkę wyskoka ale jakość marki Apple równoważy stratę tych (podajrze, na produkt 16GB) 1444,90zł. Dla niektórych jest to wysoka cena (chodzi mi o tych co chcą się tylko polansować że maja produkt Apple za który dali powyżej tysiąca, ale dla tych na którym zależy na wygodzie pracy, umilenia czasu, tych którzy dużo pracuja (będą mieli cały materiał filmów, muzyki, książek). Jak wyjdzie w marcu będę w kolejce jako pierwszy do zakupu iPad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 11:03, cypers napisał:

Być może. Ale kto odważny kupi w polskich realiach czytnik ebooków, jak to u nas to dopiero
się pojawia. Z ipad''em nie wyobrażam sobie chodzenia tak po prostu po ulicy. Poza tym
nie wierzę, że to może startować do kategorii konsol do gier. Bo w tym momencie nie wiadomo
czy to handheld czy stacjonarka.

(Poza tym w Polsce będzie na pewno taka przebitka cenowa, że o tak będziemy musieli sprowadzać
ten sprzęt z zagranicy).


wiesz ja tam o Polsce nie piszę, bo w Polsce linux ma większy udział w rynku niż mac os. U nas po prostu produkty Apple się nie sprzedają, pewnie w jakimś tam stopniu zależy to też od polityki apple w naszym kraju (itunes, appstore itd.). Jak już pisałem cena zabójcza na zachodzie nie jest, jednak błyszcząca matryca wyklucza zastosowanie ipada jako czytnika ebook, więc zostają tylko multimedialne sprawy. Do ebooków świetnie nadają się ekrany e-ink, no i urządzenia wyposażone w e-ink nie działają 10h a miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 00:50, marcinsud napisał:

Ipad mógłby konkurować z czytnikami ebooków niestety ma słabo nadający się do tego wyświetlacz.
Grafikom to się nie przyda, bo nie ma mac osx.

To raczej sprzęt dla normalnych użytkowników. I czemu słabo nadaje się do czytanie ebooków?

Dnia 28.01.2010 o 00:50, marcinsud napisał:

Nie ma portu USB,

A po co? Ma Wi-Fi.

Dnia 28.01.2010 o 00:50, marcinsud napisał:

nie ma kamery,

Też nie za bardzo wiem do czego ta kamera.

Dnia 28.01.2010 o 00:50, marcinsud napisał:

a co do wymiarów to jest strasznie gruby ( :) ) półtora raza grubszy
od Dell Adamo XPS, który ma prawdziwą klawiaturę!
http://www.adamobydell.com/xps/us

A iPad tylko 4 razy tańszy ;) I ten adamo nie ma chyba dotykowego wyświetlacza i ma 13,4 cala. Spory klamot, mimo, że te 6 milimetrów cieńszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 15:55, Namaru napisał:

To raczej sprzęt dla normalnych użytkowników. I czemu słabo nadaje się do czytanie ebooków?

Bo niema wyświetlacza e-ink, a na błyszczącej matrycy choćby była halogenem podświetlona nie widać za dużo w promieniach słonecznych.

Dnia 28.01.2010 o 15:55, Namaru napisał:

> Nie ma portu USB,

podłącz pod wi-fi kamerę

Dnia 28.01.2010 o 15:55, Namaru napisał:


Dnia 28.01.2010 o 15:55, Namaru napisał:

Też nie za bardzo wiem do czego ta kamera.

do wideo-rozmów ze znajomymi przez jakiś komunikator, świetnie by się IPad w tym sprawdził, gdyby nie brak kamery właśnie, a co myślałeś, że ktoś ma sobie ta kamerka robić słitaśne fotki na naszą klase?

Dnia 28.01.2010 o 15:55, Namaru napisał:

A iPad tylko 4 razy tańszy ;) I ten adamo nie ma chyba dotykowego wyświetlacza i ma 13,4
cala. Spory klamot, mimo, że te 6 milimetrów cieńszy.


Co udowodniłem wyżej wcale nie jest 4 razy tańszy jeśli barć pod uwagę to czego mu brakuje, wychodzi, ze jest 2 razy tańszy. Poza tym Admomo podałem jako ciekawostkę, by ukrócić zachwyt nad grubością urządzenia Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

Ponieważ w opinii Apple i jej konsumentów jest zapotrzebowanie na urządzenia prostsze
od laptopów ale bardziej zaawansowane od iPhone do robienia określonego spektra zadań
jak gry, web browsing, email, wideo, multimedia ebook +140tys niededykowanych apps +
drugie tyle dedykowanych co nadejdą, jest to po prostu Mobilny MS Surface w cenie przenośnej
konsoli do gier...


Pozwól pytanie: co z tego, że urządzenie jest bardziej zaawansowane, skoro przy większości funkcji występują takie ograniczenia, że można mieć spore zastrzeżenia co do funkcjonalności?
Email - ściągniesz. Ale jak będziesz próbował pisać, to klawiatura na ekranie będzie zajmować blisko połowę ekranu. Czyli krótką wiadomość da się napisać, ale dłuższa już będzie mordęgą - zwłaszcza jak się będzie kogoś cytować.

Dostaniesz wiadomość o zakupach na allegro - i umarł w butach. iPay nie obsługuje wielozadaniowości, więc albo będziesz miał uruchomiony program pocztowy, albo przeglądarkę - nie jedno i drugie jednocześnie. Czyli zamiast móc sobie spokojnie przekopiować wszystkie dane zwyczajowo potrzebne do zrobienia przelewu - co zwyczajowo nie jest żadnym problemem - trzeba będzie wszystko przepisać i wklepać ręcznie. O ile oczywiście strona banku nie będzie miała ważnych rzeczy zrobionych we flashu, bo wtedy leżysz i kwiczysz...

Wideo? Pewnie, szczególnie przy najtańszym modelu... Co to jest 16 giga - których tak naprawdę nie masz dostępnych. Bo przecież zwyczajowo inaczej się liczy megabajty, a inaczej widzi to komputer. Mój ipod nano oficjalnie o objętości 8 giga ma faktycznie dostępne 7,4. Może niewiele mniej, ale zawsze. Jednak filmy w HDready mają dużą objętość i jest całkiem prawdopodobne, że jak po tych 10 godzin skończysz oglądać, to nie tylko trzeba będzie urządzeniu naładować akumulator, ale również wgrać nowe filmy...

Więc ciągnąć chyba trzeba będzie bez przerwy...

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:


Jest przejściówka do podłączenia kamer USB i kart pod iPad, domyślam się że będzie to
rozpoznawane jako zewnętrzny nośnik.


Trzeba za nią płacić, czy jest dodawana gratis? Bo w tym pierwszym wypadku można by spytać, dlaczego człowiek ma płacić za coś co inni oferują za darmo...

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

Jest synchronizacja z iTunes, więc wszystko co dodasz
do iTunes czy poprzez store, czy poprzez zwykły import wyląduje na iPad. (więc USB ma,
SD również), iPad jest po to by usiąść na ławce w parku i obejrzeć sobie cały sezon Supernatural
etc. bo laptop jest w tym celu za ciężki a iPod za mały... Albo gry w HD...


Waga jest tutaj chyba jedyną zaletą urządzenia.

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:


A która z tych aplikacji mnie pociągnie 720p, no chyba jako slideshow rozciągnięte na
2 godziny, bo w takiej cenie nie ma żadnego urządzenia z takiej jakości wyświetlaczem,
takiej wadze, cenie i multitouch obsłudze -- jest to MS Surface przenośny i w cenie dla
mas.


Skoro tak ci zależy na oglądaniu filmów, może lepiej kup sobie przenośne DVD, nie wierzę żeby na tak małym ekranie to 720 punktów naprawdę dało się zauważyć . Jeśli różnice między 720 a 1080 są zauważalne dopiero przy telewizorach mających jakieś 40 cali, to o czym mowa w przypadku takiego liliputa...

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

A kto ci powiedział że przenośna konsola nie może być wielkości miesięcznika? I wydawać
obraz porównywalny z 26" LCD TV, grac na iPad to jak trzymać w rękach telewizor, tak
wielkie jest zajęte pole wzrokowego odbioru... iPad to przenośny telewizor z mnóstwem
gier i dostępem do web -- zadowala cię takie zastosowanie? Bo mnie całkowicie.


Skoro jak twierdzisz rozmiar nie ma znaczenia, to rozumiem, że zupełnie nie przeszkadzałoby by ci, gdyby twoja komórka była kaloryferem o wadze dwóch kilo, który nosiłbyś na ramieniu na pasku - jak to dawniej bywało. W domu masz jeszcze telewizory CRT i to na nich oglądasz filmy w FHD. W końcu kto powiedział, żeby minimalizować technikę, niech wszystko pozostanie tak jak było :D .

Jeśli chodzi o zastosowanie urządzenia, to jest to dla mnie takie homo-niewiadomo.
Z jednej strony dość zaawansowany technologicznie sprzęt ze sporymi możliwościami. Który naprawdę mógłby się wykazać.

Z drugiej... No cóż, upieranie się, że na tym można napisać emali albo jakiś dokument w edytorze tekstu czy czymś innym i pozbawianie urządzenia fizycznej klawiatury, to moim zdaniem nieporozumienie. Dodawanie jej jako akcesoria - również. Coś tak małego jak na komputer laptopem nie jest i nigdy nie będzie, nie ma szans zaoferować takiej samej wygody pracy. Bez względu na to jak się będzie z tego korzystać.

Żądanie 2100 złotych za urządzenie, na którym nie da się wygodnie pracować, z malutkim zaledwie 64 gigowym dyskiem, na które można zgrać filmik z sieci - ale którym nie będzie się można podzielić jeśli druga osoba nie przyniesie swojego komputera, do którego bez przejściówki nie da się podłączyć drukarki (przy optymistycznym założeniu, że da się ją zainstalować)... No po prostu to nie jest dobry interes. Bo za te same pieniądze ja mogę kupić normalnego laptopa, na którym zrobię wszystko to co na iPay, a nie będzie żadnego problemu, żebym zrobił więcej.

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:


To sie nazywa Apple Care Plan do 3ch lat, ale produkty Appla są wymieniane najwcześniej
po trzech latach, średnio co 5ć, co do netbooka co wytrzyma 5 lat to chyba tylko na ekspozycje
w muzeum wybryków natury....


Niektóre sklepy z elektroniką oferują 5-letnią gwarancję na każdy produkt powyżej kilkuset złotych, więc można sobie zapewnić spokój na długi czas.


Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

A ilu z nich się uruchamia na Netbooku? I czy można je do czegoś wykorzystać oprócz grzebania
w ustawieniach XP????


Pewnie tyle ile będzie się uważać za słuszne.
Jeden netbook widziałem kiedyś w empiku, kiedy jakiś facet sprawdzał coś w internecie.
Na innym osoba z jednego serwisu fanowskiego pisała sprawozdanie na żywo - dzięki modemowi operatora wrzucała je od razu do sieci.

Twoje uprzedzenia nie zmienią faktu, że z tych urządzeń da się korzystać.

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

Wyobrażam sobie listę zakupów na takim notebooku, wyjmujemy z plecaka
otwieramy, oops bateria się rozładowała w trybie czuwania za 4 godziny... będziesz szukał
gniazdka w supermarkecie????


Przede wszystkim uważam za zboczenie zabieranie ze sobą komputera w takim celu.
Od takich rzeczy są komórki. Po za tym uważam, że te urządzenia są przewidywalne i można sprawdzić jak szybko sprzęt będzie się rozładowywał i kiedy trzeba będzie go doładować. Więc nie widzę problemu.

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

Ciekawe a dlaczego w tedy z 50 milionów klientów Apple co kwartalnie odwiedza jej sklepy
każdy drugi jest Switczerem, to znaczy że kupuje produkt Apple po raz pierwszy w życiu,
przecież 640k pamięci err XP starczy każdemu z zapasem, a może użytkownikom trzeba coś
co działa zamiast się zawieszać i prosić o wtyczki, kodeki, sterowniki i etc. (Bo lepsze
jest wrogiem gorszego, w tym przypadku netbook to iPad, a netbook od noname to OLPC który
zamiast Afryki sprzedaje się w Europie)


O rany... Nie ma jak dyskusja z fanatykiem, który obnosi się swoją niechęcią do drugiej platformy...
Ciekawe czy jemu się wydaje, że jest dzięki temu "cool i trendi".

Apple nie ma produktu w segmencie najtańszych komputerów, które są na rynku od dłuższego czasu, więc jaki jest związek między faktem, że najczęściej zainstalowanym systemem jest na nich XP, a tym, że osoby kupujące zupełnie inne komputery decydują się na inną platformę nawet jeśli wcześniej z niej nie korzystały? I tu mają środowisko graficzne i tu, te same programy istnieją w obu przypadkach i służą do tego samego. Już bez przesady.

Po za tym większość problemów o jakich piszesz jakoś zupełnie nie dotyczy osób korzystających z XP.
Owszem, drzewiej były takie sytuacje, ale sytuacja się zmieniła.

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:


Spacer nie koniecznie, ale na relacji Warszawa - Kraków autem albo London - Tokio samolotem
cos takiego jest jak znalazł na zabicie czasu, sprawdzenie poczty, odpisania na forum,
przeczytania książki, posłuchania muzyki, obejżenia filmu w 720p + 140tys innych zastosowań....


:D :D :D :D :D

A ja myślałem, że w samolotach istnieje zakaz korzystania z telefonów komórkowych :D .
Czyli żadnej poczty, żadnych for, z programów z iStore chyba też nici... :D
Co zrobisz, jeśli po dojechaniu na miejsce okaże się, że bateria jest bliska wyczerpana?
Chyba nie zhańbisz się szukaniem kontaktu :D ?

Dnia 28.01.2010 o 05:44, Pioner napisał:

Reasumując, masz nie przekonywające argumenty....


Reasumując: twoje opinie to połączenie fascynacji firmą i koncentrowanie się na gdybaniu jak dobrze by było gdyby, a nie na tym jak ma coś działać i funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 19:41, Krzych_Ayanami napisał:

Dostaniesz wiadomość o zakupach na allegro - i umarł w butach. iPay nie obsługuje wielozadaniowości,
więc albo będziesz miał uruchomiony program pocztowy, albo przeglądarkę - nie jedno i
drugie jednocześnie.

w iPhoneOS (a więc i OS tego tabletu) aplikacje: mail, safari, iPod (w iPadzie - iTunes) mają wbudowany backgrounding. Więc tak - możesz mieć jednocześnie uruchomione mail i safari, możesz nawet przy tym muzyki posłuchać, ale nic ponadto. Tzn do momentu kiedy złamią soft.
I w sprawie samego iPada zacytuję mojego kolegę: "gdyby to miało Linuxa to by śmigało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krzych_Ayanami

To jak wykręcasz moją argumentacje nosi nazwę sofistyki.

Porównujesz iPad z personalnym komputerem, któremu do mobilność teko iPoda na sterydach, droga tylko przez wałek maszyny układającej asfalt....

To tyle, XP jest lepszy bo ma wtyczki, keyloggery, łuki i Javę i Flash oraz chodzi 24h/7d podpięty do gniazdka z 640k pamięci.... zawsze podatną na uruchomienie nieautoryzowanego procesu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł nie nowy. Po prostu wzięli trochę z tego, trochę z tamtego, wrzucili do jednego koszyka i wymieszali. Bajer, na który pozwolą sobie bogaci i "wylansowani". Całkowicie zbędna rzecz jeśli posiada się już netbooka/smartphona/laptopa. Wiadomo, że fajnie wygląda, jest efekciarskie. Ale tak szczerze to nic fascynującego. Standardowa polityka Apple - zrobili coś, starają się teraz wmówić ludziom, ze jest to absolutnie niezbędne do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku to iPad będzie trochę wymieszanym pomysłem, ale znając firmę Apple do marca podstatowa wersja trochę się udoskonali. Natomiast wersja 3G to będzie większy bajer, zapewne jak troszeczke poczekamy
(niech pierwsi kupią anglicy, amerykanie...) a my polacy przeczekamy pewien czas i podstawowa wersja stanieje, 3G też troszeczke spadnie cena. Za kilka miesięcy firma z jabłkiem w logo wyda nowego iPada będzie on droższy niz poprzednicy ale też bardziej "wypasiony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:18, marcinsud napisał:

> To raczej sprzęt dla normalnych użytkowników. I czemu słabo nadaje się do czytanie
ebooków?
Bo niema wyświetlacza e-ink, a na błyszczącej matrycy choćby była halogenem podświetlona
nie widać za dużo w promieniach słonecznych.

Ale za to ma kolorowy dotykowy wyświetlacz i wi-fi. A w porównaniu i kosztuje tyle samo co porównywalny rozmiarami Kindle XD. Jeśli ktoś nie zamierza go w słoneczne dni na świeżym powietrzu to zabawka znacznie bardziej funkcjonalna.

Dnia 28.01.2010 o 16:18, marcinsud napisał:

> > Nie ma portu USB,
podłącz pod wi-fi kamerę

No problemo. O tutaj taka jest np. http://www.allegro.pl/item890302026_edimax_ic_1510wg_wi_fi_kamera_sieciowa_802_11b_g.html

Dnia 28.01.2010 o 16:18, marcinsud napisał:

> Też nie za bardzo wiem do czego ta kamera.
do wideo-rozmów ze znajomymi przez jakiś komunikator, świetnie by się IPad w tym sprawdził,
gdyby nie brak kamery właśnie, a co myślałeś, że ktoś ma sobie ta kamerka robić słitaśne
fotki na naszą klase?

No skoro jej używasz to ok. Ja osobiście nigdy jej w laptopie nie włączyłem (zresztą jak większość ludzi których znam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2010 o 10:56, Namaru napisał:

No skoro jej używasz to ok. Ja osobiście nigdy jej w laptopie nie włączyłem (zresztą
jak większość ludzi których znam).


Wiesz twoi znajomi to żadna grupa reprezentatywna, statystki pokazują, że skype ma w Polsce już niemal tyle samo ludzi co gg, więc jednak ludzie chcą i korzystają z wideorozmów.

Poza tym szczerze wątpię, by ta kamera wifi działała z jakimkolwiek komunikatorem, przecież to kamera przemysłowa jest prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 19:41, Krzych_Ayanami napisał:

Pozwól pytanie: co z tego, że urządzenie jest bardziej zaawansowane, skoro przy większości
funkcji występują takie ograniczenia, że można mieć spore zastrzeżenia co do funkcjonalności?
Email - ściągniesz. Ale jak będziesz próbował pisać, to klawiatura na ekranie będzie
zajmować blisko połowę ekranu. Czyli krótką wiadomość da się napisać, ale dłuższa już
będzie mordęgą - zwłaszcza jak się będzie kogoś cytować.


Co prawda z iphone 3GS nie korzystałem, ale na starym nie było możliwości kopiowania, więc nawet jakby mógł uruchomić przeglądarkę i czytnik poczty to tekstu i tak nie skopiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:41, marcinsud napisał:

Wiesz twoi znajomi to żadna grupa reprezentatywna, statystki pokazują, że skype ma w
Polsce już niemal tyle samo ludzi co gg, więc jednak ludzie chcą i korzystają z wideorozmów.

Ja też mam skype i go używam ... do rozmów głosowych. Niestety Skype nie udostępnia informacji jaki procent rozmów stanowią te z video. Mimo wszystko, że to internet byłbym wdzięczny za "Twój".

Dnia 30.01.2010 o 13:41, marcinsud napisał:

Poza tym szczerze wątpię, by ta kamera wifi działała z jakimkolwiek komunikatorem, przecież
to kamera przemysłowa jest prawie.

Kwestia sterownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w imieniu radia zet chcialem zaprosic was do udziału w konkursie, w ktorym do wygrania są iPady!!! Sprawa jest prosta, a nagroda genialna, wiec nie ma co tracic czasu ! Wystarczy opisać swoją najlepszą życiową inwestycję! podaje linka, jesli ktoś jest zainteresowany to zapraszam! Aha, są nagrody pocieszenia w postaci stu 100 złotowych banknotów ;) http://www.radiozet.pl/Konkursy/Wygraj-Apple-iPad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować