Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company 2 - demo na Xboksa 360 dostępne

19 postów w tym temacie

To jest niesprawiedliwa niesprawiedliwość. Mieli mieć 4 lutego, mają dzisiaj. My mieliśmy mieć wcześniej od nich, a nadal nie można ściągnąć bety na PC.

Co do tekstu, że nie mamy xbox live, to już dajcie z tym spokój bo to zrobiło się nudne jakieś 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ktoś coś wie na tematy bety PC? Na tej stronce co miało być info nic się nie zmieniło. No i powinni wcześniej klienta udostępnić bo nie wiadomo ile będzie ważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 14:07, krzysiek-xxx napisał:

No właśnie, ktoś coś wie na tematy bety PC? Na tej stronce co miało być info nic się
nie zmieniło. No i powinni wcześniej klienta udostępnić bo nie wiadomo ile będzie ważył.


Co do wagi to przecie jest jasno napisane na blogu 1,5GB
A co do daty i godziny tez pisze wyrazne od godziny 18CET dnia dzisiejszego
Czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 15:59, AdamsS_93 napisał:

musieli dac dzieciom do pobawienia sie

Tak jakby "dorośli" konsol nie używali.

Wybacz, że się powtórzę, ale dorośnij.

Po nicku mogę wywnioskować, że jeszcze Ci trochę brakuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 15:59, AdamsS_93 napisał:

musieli dac dzieciom do pobawienia sie

Szczerze? Wszystkich, których znam poniżej 18 roku życia grają na PC w BF, CS, WoW, GW, więc takie głupoty to "se" możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Adam

Żałosny i marny prowokator, mam nadzieję, że moderatorzy szybko pobanują podobnych do Ciebie.

topic:

Bardzo zaskoczyła mnie dzisiaj rano informacja o demku, bo miałem zamiar spokojnie sobie zaliczyć sesję i później się zagrywać w demko;) No nic, trzeba będzie jakoś podzielić czas :) Grałem na razie jakieś 15 minut i pierwsze wrażenia bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kiczka: MW2 to nie będzie żadna konkurencja!

Mam pytanie do was: wie ktoś jak włączyć chat głosowy? Coś przycisnąć czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeklejam swoje wrażenia z wątku seryjnego BC 2:

Kilka wrażeń z dema, które wczoraj wylądowało na xbox-live:

- jest jedna sporej wielkości mapa, podzielona na kilka sektorów (port Valdez, chyba ta sama jest w blaszakowej becie ?)

- w demie jest tylko tryb rush (z grubsza odpowiednik "gold rush" z pierwszej częsci). Bronimy/mamy zniszczyć skrzynie

- trochę inaczej obłożono klawisze na padzie - kosmetyka, ale trzeba się przyzwyczaić. Niechcący skasowałem członka mojego teamu, a chciałem tylko rzucić apteczkę (ktora jest teraz przypisana pod inny przycisk)

- medykiem gra mi się super (mniej więcej jest to odpowiednik klasy "support" z części pierwszej) - ma ciężką giwerę, a na krzyżaku ładnie przypisana jest apteczka i defiblyrator. Ten drugi rządzi absolutnie - reanimacja kolegi, który właśnie dostał kulkę sprawia mnóstwo satysfakcji :)

- jest autoregeneracja (w jedynce nie było), ale dobrze zbalansowana - "życie" odnawia się bardzo wolno, nie ma mowy o przykampowaniu gdzieś i poczekaniu aż dojdzie do "full"

- optymalizacja jest świetna

- przez pierwszą godzinę po ściągnięciu dema nie mogłem się zalogować - tyle luda się rzuciło na demo :) Później było już ok - lagów brak, gra się bardzo komfortowo

- grafika jest praktycznie bez zmian - ot kosmetyczne poprawki (za to ładniej wygladają wszystkie wybuchy i dymy). Co w ogóle nie przeszkadza - bo już jedynka miała genialną oprawę, która nie zestarzała się ani trochę :) Jak zapowiedziało Dice - prawdziwe fajerwerki zobaczą tylko blaszakowcy wyposażeni w karty z DX 11. Szczęściarze :) Mam nadzieje że podzielą się screenami ;-)

- komunikaty są jeszcze lepsze niż w jedynce - żołnierze co chwilę się drą, normalnie klimat wojennej apokalipsy. Tak jak w pierwszej części - Amerykanie krzyczą po angielsku, Rosjanie po rosyjsku, Arabów w demie brak (nie wiem czy będą we fullu ?). Ogólnie dźwięk jest na pełną dychę

- fajnie zapieprza się quadem, oj spodobał mi się ten pojazd ;-)

- trochę zmieniono wygląd z czołgu, hmm... IMO - ten z pierwszej części był lepszy (nieznacznie)

- za to ikonki nad żołnierzami są teraz bardziej czytelne - duży plus (od razu widać kto jest ranny i potrzebuje szybkiej pomocy)

- znowu jest od cholery odznak, "pinów", itp.

- za to kompletnie nie podoba mi się ich rozmieszczenie, podsumowanie meczu, itp. - w pierwszej części było to zrobione lepiej, było bardziej przejrzyste i czytelne (uwielbiałem oglądać swoje "badges"). Tu jest lekki chaos, jeśli to pozostanie bez zmian, to minus no i trzeba będzie przywyknąć

- miodność się nie zmieniła - to jest gra wybitnie drużynowa, trzeba współdziałać z zespołem

Ogółem - ja jestem na tak, demo jeszcze na pewno będę katował. Co do fulla - czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata... a ja jeszcze bardziej: przegrane około 6 godzin, 12 znaczków The Best Player, 10 Best Squad i miejsce 2100 w tabeli ( jak na razie!) Pre-order zamówiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za chiny nie mogę ogarnąć tej gry :) Hmm pewnie pogram dłużej to lepiej będzie mi szło.

PS. Przydałaby się polska ustawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować