Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe nabytki GOG.com od Activision

41 postów w tym temacie

Zaraz kupuję GK. Mniam. Arcanum prawie przeszedłem kiedyś - a potem się zwalił save i mogłem sobie grać od nowa - podziękowałem., bo ogólny zamysł fabuły poznałem, a niestety rozrywanie tego wszystkiego od początku byłoby męczące - tym bardziej, że gra ma zwalony balans - grałem jakimś magiem a i tak większość przeciwników zabijałem z topora znalezionego niedługo po rozpoczęciu gry. Świety cRPG, moim zdaniem Torment lepszy jeśli chodzi o przedstawienie historii, ale Arcanum daje znacznie więcej możliwości (i ma też symbol gier pokroju Obliviona - 1 postać - uniwersalny żołnierz).

A.

Spoiler

I uczta się jezykuf. Będzieta mić piontków jak mruwkuf.

- osoby wrażliwe lingwistycznie - nie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego się buntujecie, że gra/serwis nie są po polsku? Gros gier na gogu nigdy nie było po polsku, pomijam Arcanum, Herosów, Teenagenta i kilku innych.

Jak wychodziły to był tylko jeden język - angielski i nikt z tego powodu nie płakał. Może jeszcze mają spolszczyć Gabriela albo serię Ishar hmm?

Nie rozumiem, zamiast cieszyć się, że jest możliwość zapoznania się z wycinkiem histori gier, to jeszcze jest źle :/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:03, maniekk napisał:

Nie rozumiem dlaczego się buntujecie, że gra/serwis nie są po polsku? Gros gier na gogu
nigdy nie było po polsku, pomijam Arcanum, Herosów,


Herosi od trójki byli po polsku.

Dnia 28.01.2010 o 21:03, maniekk napisał:

Teenagenta


Teenagent ma polskie udźwiękowienie, bo zrobiło go Metropolis Software House. Był na pierwszym dyskietkowym coverze w "Secret Service".

Dnia 28.01.2010 o 21:03, maniekk napisał:

Jak wychodziły to był tylko jeden język - angielski i nikt z tego powodu nie płakał.


Bo to był standard. Ale teraz inne standardy obowiązują na polskim rynku. Tyle że GOG nie jest serwisem adresowanym do Polaków - część ludzi tutaj nie może tego pojąć. Poza tym niech się zastanowią, jakie byłyby koszty przygotowania polonizacji w przypadku gier naprawdę wiekowych. Jeśli zaś chodzi o nowsze produkcje, to dla mnie osobiście możliwość zakupu oryginalnej wersji językowej jest dużą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:15, Vojtas napisał:

> Nie rozumiem dlaczego się buntujecie, że gra/serwis nie są po polsku? Gros gier
na gogu
> nigdy nie było po polsku, pomijam Arcanum, Herosów,

Herosi od trójki byli po polsku.

> Teenagenta

Teenagent ma polskie udźwiękowienie, bo zrobiło go Metropolis Software House. Był na
pierwszym dyskietkowym coverze w "Secret Service".


Hmm, przecież napisałem, że te tytuły pomijam bo mają polskie wersje :):) Hehe, ale w sumie można poszaleć i jak kiedyś dadzą Phantasmagorię część pierwszą, to może ją spolszczą hihi - żart ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 20:47, SHADOW-XIII napisał:

> To najlepszy cRPG, jakiego świat widział. Nawet Torment mu nie dorównuje.
> Co się tyczy bugów - proszę:
> http://www.terra-arcanum.com/downloads/section/arcanum
>
> Unofficial patch - łata błędy, których nie tknęła oficjalna łatka.
> Polecam także High resolution patch i High Quality Towmaps - tłumaczyć nie trzeba.


Wszystko fajnie tylko chyba cała sekcja download''u leży i to samo z patch''ami draga
... może póżniej będzie


Najnowszą wersję patcha stworzonego przez Droga znajdziesz tutaj:
http://rpgcodex.net/phpBB/viewtopic.php?t=39612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 08:10, PJ_MW napisał:

Niezła wiadomość. Może pierwszy Tony Hawk''s Pro Skater?


Albo Super Mario 64 xD.

PS Newsmani gram.pl najszybsi w tej części Dzikiego Wschodu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się nawiązania współpracy z Activision, niemniej jestem mile zaskoczony. Osobiście po cichu liczę na pierwsze Call of Duty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy THPS nie ukazał się na PC.

Co do newsa - szkoda, że Arcanum nie jest po polsku, bo gra jest złożona, a polonizacja dawała radę. Ale cóż - taka specyfika serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 14:14, Principes napisał:

> > To najlepszy cRPG, jakiego świat widział. Nawet Torment mu nie dorównuje.

> > Co się tyczy bugów - proszę:
> > http://www.terra-arcanum.com/downloads/section/arcanum
> >
> > Unofficial patch - łata błędy, których nie tknęła oficjalna łatka.
> > Polecam także High resolution patch i High Quality Towmaps - tłumaczyć nie
trzeba.
>
>
> Wszystko fajnie tylko chyba cała sekcja download''u leży i to samo z patch''ami
draga
> ... może póżniej będzie

Najnowszą wersję patcha stworzonego przez Droga znajdziesz tutaj:
http://rpgcodex.net/phpBB/viewtopic.php?t=39612

o dzieki wielkie, skoncze Fallouta 2: Restoration Project to zabiore sie za Arcanum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ale ja już Arcanum mam, udało mi się go pięknie spatchować i gram sobie w oryginalnej wersji językowej. Gra przednia, a dla GOG-a gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie Arcanum to najlepsze możliwe posunięcie. Na pewno dużo na tym zyskają. Szkoda tylko, że wersja angielska. Ale wystarczy ściągnąć spolszczenie i grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:59, Fumiko napisał:

Ktoś może potwierdzić że GOGowa wersja Arcanum działa pod Vistą? Jak tak to chętnie kupię
:)


Z tego co wiem wszystkie gry na GOGu są zoptymalizowane pod Vistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować