Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kody on-line do Xbox Live Gold! i Microsoft Points w sklepie gram.pl

37 postów w tym temacie

spoko loko ale jak teraz dostaniesz rrod''a i klocek wraca z serwisu to nawet zdrapki nie daja a pani w info lini mowi ze korzystam z usługi nie legalnie i mi nie przysługuje LOL. O dziwo kiedys dawali miesieczna zdrapke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takiej cenie to ja bym nie liczył na zbyt wielu klientów.
4200 msp to koszt ok. 145zł gram 199,90 zł
2100 ok. 75 zł na gram 99,90 zł

12 miesięcy golda to ok. 110zł na gram 159,90 zł
3 miesiące ok. 55zł 69,90 zł
1 miesiąc ok. 25zł na gram 34,90 zł

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, czyli walka o klienta zawsze jest dobra, nawet jeśli ceny są "wzięte z kosmosu" (czyt. prowizja jest wręcz złodziejska lub też gram.pl nie umie się targować). Dziwny tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:50, Mercuror napisał:

Mhm, czyli walka o klienta zawsze jest dobra, nawet jeśli ceny są "wzięte z kosmosu"
(czyt. prowizja jest wręcz złodziejska lub też gram.pl nie umie się targować). Dziwny
tok rozumowania.


To było z lekką ironią :) o tej walce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 18:28, Lordpilot napisał:

Nie jest tak tragicznie, przynajmniej w porównaniu z tym co widziałem kiedyś w Empiku.
Niemniej - pewnie za dużo chetnych się nie znajdzie, u wujka papyflo jest jednak dużo
taniej
;-)

Czekaj czekaj, skąd ja to znam... aaa no tak. Z pewnego portalu aukcyjnego ;)
Ale pewnie gram doliczył do ceny koszty przesyłki zagranicznej - przecież wiadomo, że XBL nie ma w Polsce, więc Polacy tego nie kupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 23:51, likop2 napisał:

Chwila.

Czy sprzedajecie coś, do czegoś czego nie ma?


Gash, teraz pod każdą publikacją w większym czy mniejszym stopniu zahaczającą o tematykę Live''a pojawiać się będą tego typu przemyślenia lokalnych mędrców. Trzeba w końcu zabłysnąć błyskotliwością i nieszczególnie kreatywnym cynizmem, prawda?

To chyba największe "osiągnięcie" akcji Microsoftu. Gratulacje, achievement unlocked!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 01:26, Spayki napisał:


> Gash, teraz pod każdą publikacją w większym czy mniejszym stopniu zahaczającą o tematykę

Dnia 29.01.2010 o 01:26, Spayki napisał:

Live''a pojawiać się będą tego typu przemyślenia lokalnych mędrców. Trzeba w końcu zabłysnąć
błyskotliwością i nieszczególnie kreatywnym cynizmem, prawda?



Hehe, no dokładnie - chociaż nie oszukujmy się brak tej usługi w Polsce jest skandalem. A dla ludzi prawych, którzy nigdy nie łamią licencji (żadnych) rejestracja na inny kraj jest sporą traumą. A jestem pewien, że tylko ludzie prawi ten swój cynizm tu uprawiają. Ludzie którzy nigdy:

- nie sprzedali żadnej gry czy filmu, ani nawet nie pożyczyli koledze - licencja na płycie wyraźnie tego zabrania

- nie podali fałszywej daty urodzenia wchodząc na jakąkolwiek stronę (zwłaszcza jeśli jest to strona gry dozwolonej od 18 lat). Zawsze pieczołowicie ustawiją ten licznik

- nie grali w żadną betę nie przeznaczoną dla nich, np. mogę się założyć że w amerykańską betę WoW-a nie grał żaden Polak, nie kombinowal z adresem żeby pograć

- jak kiedyś na IGNie wylądowały za darmo: FarCry, Rayman Raving Rabbit''s i Prince of Persia Sand of Time - przeznaczone tylko dla Amerykanów (trzeba było adres podać i kod made in USA), to na pewno żaden z tych ludzi prawych nie kłamał i tych gier nie ściągnął

- na pewno każdy z nich szczegółowo i zawsze czyta EULA zamiast bezmyślnie scrollować na sam dół i klikać "zgadzam się"

- także wszyscy, którzy grają teraz w betę BF:Bad Company 2 mają na grę złożony preorder, bo to było warunkiem wzięcia udziału w becie

- żaden z nich nigdy nie przeszedł na czerwonym świetle, a i staruszkę przez ulicę przeprowadzą

Stąd oburzenie tych ludzi jest dla mnie w pełni zrozumiałe. Jakże to ? Sprzedawać kody na coś czego nie ma oficjalnie w Polsce ? Zmuszać mnie Polaka do rejestracji na kraje jakoweś obce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 20:33, Renzov napisał:

Kurde. Sony mogłoby wreszcie wprowadzić takie karty na PS3.

>
Nie musi, bo w przeciwieństwie do Microsoftu nie blokuje polskich kart płatniczych w swoim sklepiku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, jasne że tak. Uderzyłeś w nutę pod hasłem "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień". Pewnie że łamiemy postanowienia różnego rodzaju regulaminów (dość wspomnieć przytoczone przez Ciebie przykłady, a ja dorzucę jeszcze ze swojego podwórka próby obchodzenia blokad Zune''a, które pozwala na łączenie się z oprogramowaniem tylko z terenu Stanów Zjednoczonych), ale akurat jeżeli chodzi o Live''a czy iTunesa (Zune to mimo wszystko trochę inna bajka - ten odtwarzacza nie jest dystrybuowany w Polsce) sprawa wygląda delikatnie inaczej. To po prostu kastracja produkt z jednej z podstawowych funkcjonalności.
Poza tym nie muszę udowadniać, iż nie jestem jeleniem i bić się w pierś za to, że zrobiłem to, to i to oraz - co ważniejsze - nie muszę każdego roszczeniowego tekstu, którego adresatem jest Microsoft zaczynać od słów: "nie kradnę, nie przerobiłem Waszej konsoli".

Pewnie że się da na lewo dostać do Live''a, tylko dlaczego mam czuć się gorszy niż Francuz czy Włoch, którzy spokojnie mogą używać prawdziwych danych? Szczególnie że za konsole płacimy takie pieniądze jak oni. Umówmy się - nie wszyscy muszą zdawać sobie sprawę z tego, że te ograniczenia można obejść. I co wtedy? Ano mamy do czynienia z produktem niepełnowartościowym. A jako taki powinien być sprzedawany w niższej cenie. Co więcej - jako klient powinienem zostać o tym fakcie poinformowany. Co na przykład, jeżeli zapłaciłbyś za klimatyzację w samochodzie, a później okazałoby się, iż ona - owszem, działa, ale tylko jeżeli temperatura na zewnątrz nie przekracza 20 stopni C?

Mój wcześniejszy komentarz miał być raczej pstryczkiem w nos skierowanym do osób, które chcą być na czasie i chcą zabłysnąć elokwencją. To jakaś nowość, że w Polsce nie ma Live''a? Dla mnie żadna.

A poza tym to taki powiew ustroju słusznie minionego: Polak musi kombinować, żeby żyć jak ludzie na Zachodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować