Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

iPad - to nie jest fajne!

51 postów w tym temacie

BUeheheh a niby taka nowa innowacja, technologia. Artykul zdecydowanie pokazal prawde i kiszke jaka zawsze zapodaje Apple, wiecznie tylko isntaluj od nich aplikacje, itp,itd. Przez te wady, ale totalnie ogromne wady produkt wydaje sie nieoplacalny. Bardzo przypomina mi to iphone''a do ktorego zeby zrzucic muze trzeba cholerne itunesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ekran w formacie 4:3
>To w ogóle jakby uwstecznienie! Kto jeszcze korzysta z takiego formatu?

Tego kompletnie nie rozumiem - co w tym złego?! Że niby stosunek długości do szerokości monitora świadczy o zaawansowaniu technologicznym? Bzdura! Ekran może być i 1:1 i być świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamerka pewnie będzie w następnej wersji i-pada (coś musieli z tej usunąć coby fani firmy (bo nikt inny raczej takowego nie kupi) nie zdecydowali się na pozostanie przy 1. Pamiętacie i-phone? z nim było tak samo).

ps orientuje się ktoś po co przeciętnemu userowi jakikolwiek tablet? Naturalnie mówię o tabletach tego typu, bo tablety graficzne przydadzą się wiadomej grupie zawodowej.

edit: co do proporcji ekranu to ja korzystam z 4:3, i dobrowolnie nie mam zamiaru tego zmieniać (filmów i tak nie oglądam, więc przyzwyczajanie się do innych proporcji nie ma sensu zwłaszcza że z starymi grami mógłby być problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem- badziewie.

Powinien być wielkości takiej aby wszedł do dużej kieszeni przy kolanie.
Brak multitaskingu przekreśla już na początku to urządzenie.
Kamerka- WTF?
Karty?- powinien obsługiwać każdy format kart.

A myślałem że to będzie to urządzenie które będę wszędzie zabierał ze sobą i miał wszystkie funkcje PC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość się z niektórymi pkt czepia na siłę. Np:

- > Obsługa aplikacji z AppStore... i żadnych innych!
I ? W czym problem ? Na iPodzie i iPhonie jest to samo.

-> Brak obsługi flasha
Będzie, Adobe już pisze flasha dla iPoda, iPhona a co za tym idzie na iPada.

-> Dotykowa klawiatura
Korzystam w iPodzie w aplikacji IM i jest ok... no ale co kto lubi.

-> Brak kamer
Fail, mój lapek też jej nie miał.

-> Obsługa wyłącznie kart microSIM (AT&T)
iPad był szykowany właśnie podtą sieć.

-> Rozmiar
No soryy ale czytać ebook na ekranie wielkości iPhona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 07:53, L33T napisał:

No soryy ale czytać ebook na ekranie wielkości iPhona ?

Ebook? marny pomysł, ma "święcący" ekran. Do tego dużo lepiej nada się dedykowany czytnik z jakąś odmianą "e-papieru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apple jak zawsze idzie w kierunku tworzenia barier- albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Nowy bubel jest tego świetnym przykładem. Brak USB, brak MiniUSB, brak HDMI, brak wszystkich najważniejszych rzeczy, z których korzysta nowoczesny gadżeciarz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 07:07, 102Boss102 napisał:

>Ekran w formacie 4:3
>To w ogóle jakby uwstecznienie! Kto jeszcze korzysta z takiego formatu?

Tego kompletnie nie rozumiem - co w tym złego?! Że niby stosunek długości do szerokości
monitora świadczy o zaawansowaniu technologicznym? Bzdura! Ekran może być i 1:1 i być
świetny!


To teraz wyobraź sobie, że chcesz obejrzeć film, który jest w formacie 2.39:1 - czyli jak większość filmów obecnie. Masz na 2/3 ekranu czarne pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co wiem to najnowszy flash bedzie pod wiele platform ale nie pod iPhony ( iPady).

2 A ze ma obsługa wyłącznie kart microSIM (AT&T) i ze był szykowany właśnie podtą sieć.
To dlaczego bedzie sprzedawany gdzie tej sieci nie ma?? Sprzedaje sie produkt na calym swiecie ktory przystosowany do jednego kraju? Tak samo bylo z iPhonem i brakiem MMSow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować