Zaloguj się, aby obserwować  
Pazurex

Amazon.co.uk - pytania dotyczące sprzedaży, wysyłki itp.

158 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2014 o 23:11, Citkowsky napisał:

Płacenie kartą na amazonie jest bezpieczne? Ktoś kiedyś miał jakieś kłopoty?


Jesli nie beda miec wlamu to powinno byc :P Jak sie bardzo obawiasz to moglbys zalozyc oddzielne konto, ale kupic karte prepaid i tam przelewac pieniadze w zaleznosci od potrzeb.

Nie mialem poki co zadnych klopotow.

Dnia 03.12.2014 o 23:11, Citkowsky napisał:

Co wpisujecie w polu ,,State/Province/Region"?


Wojewodztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 23:22, kuba9876543210 napisał:

Jak sie bardzo obawiasz to moglbys zalozyc
oddzielne konto


Mam takie konto i przelałem dziś na nie kasy ale obawiam się, że produkt który chcę kupić skończy się do jutra i tak myślę czy ryzykować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na amerykańskim amazonie. Na smartphonie próbowałem się zalogować ale nie pamiętałem hasła. Wpisałem je zbyt wiele razy niepoprawnie i teraz mam zablokowane konto. Udało mi się przeprowadzić operacje zmiany hasła ale konto jest nadal zablokowane. Amazon prosi mnie o numer telefonu (+ końcówkę numeru adresu...) i jak łatwo można się domyślić - lata temu podałem lewe dane. Na koncie mam sporo gier kupionych za te całe coinsy no i pełno produkcji które rozdawane były za darmo i trochę mi go szkoda. Wie ktoś może czy odblokuje się ono samo po pewnym czasie czy raczej jest już całkowicie stracone? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 21:31, Citkowsky napisał:

Z 54$ zrobiło się łącznie 297zł w przypadku przesyłki z numerem nadania, szybkiej bo
z dostarczeniem 9-16 dni roboczych lub 218zł z paczką nierejestrowaną z terminem 18-32


Mozesz napisac czy ten numer nadania pozwalal na sledzenie przesylki az pod dom czy tez zatrzymal sie na ktorejs granicy lub nie ma sledzenie w ogole? I kto dostarczyl przesylke kurier czy listonosz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 12:18, Sarinew napisał:

>>>>.............


Numer nie bardzo się aktualizował. Paczkę nie wiem kto dostarczył bo mnie akurat w domu nie było.
Minęło już grubo ponad miesiąc i jeszcze mi nie oddali kasy pobranej na poczet ewentualnych opłat celych (ok. 50zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 12:59, Citkowsky napisał:

Minęło już grubo ponad miesiąc i jeszcze mi nie oddali kasy pobranej na poczet ewentualnych
opłat celych (ok. 50zł)

Dzieki za odp, dziwne, ze trzymaja kase, kiedys czytalem, ze amazon szybko oddaje kase jak cos sie wydarzy, no ale moze sie cos zmieniolo lub to inna sytuacja. Niestety wzrost kursu waluty zniecheca do zakupow (a z drugiej strony moze przymusic, jak ktos zalozy wiekszy wzrost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam nigdy nie kupowałem niczego na tym portalu więc jestem całkowicie zielony. Chce kupić sobie dedykowany headset do ps4 ale jako, że w Polsce jest raczej trudno dostępny to postanowiłem zajrzeć na amzona no i oczywiście są w cenie 34$(przy obecnym kurscie to jakieś 130zł) a u nas krzyczą 350zł! I moje pytanie czy jest możliwość, żeby było aż takie przebicie ? Czy jakaś fakeowa aukcja ? Jeżeli aukcja jest w porządku to pokieruję mnie ktoś jak bym miał ewentualnie złożyć zamówienie itp ?

http://www.amazon.com/PlayStation-Silver-Wired-Stereo-Headset-4/dp/B00NE5D4SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu przedmiotu do koszyka i wybraniu adresu dostaje się takie info:

The following types of items can’t be shipped to buyers outside the U.S.: video games, toy and baby items, electronics, cameras and photo items, tools and hardware, kitchenware and housewares, sporting goods and outdoor equipment, software, and computers.

Czułem, że to byłoby zbyt piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, ze nie kupujesz od Amazona tylko od sklepu co jest podpiety pod Amazon. jak wybierzesz z listy po prawej Amazon.com to mozna wyslac. Ale koszt przesylki i Vat sprawiaja, ze zamowienie bedzie na 270pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:08, Piotrek_K napisał:

Tylko dlatego, ze nie kupujesz od Amazona tylko od sklepu co jest podpiety pod Amazon.
jak wybierzesz z listy po prawej Amazon.com to mozna wyslac. Ale koszt przesylki i Vat
sprawiaja, ze zamowienie bedzie na 270pln.


Mimo wszystko jeśli cena u nas to 350 złoty to i tak taniej zamówić zza oceanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 15:39, SiDi napisał:

Po dodaniu przedmiotu do koszyka i wybraniu adresu dostaje się takie info:

The following types of items can’t be shipped to buyers outside the U.S.: video
games, toy and baby items, electronics, cameras and photo items, tools and hardware,
kitchenware and housewares, sporting goods and outdoor equipment, software, and computers.


Czułem, że to byłoby zbyt piękne.

Zgadza się, a jaki jest czas oczekiwania na takie zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widzę to ten produkt nie jest wysyłany do Polski.

Sorry, this item can''t be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Samemu jak zamawiam z Chin to nigdy nie daję polskich znaków. Obcokrajowcy i tak nie rozróżnią, a Polacy się domyślą, że Kosciuszki oznacza Kościuszki, a Zartownisia - Żartownisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zniesmaczony. Pierwszy i ostatni raz, skuszony atrakcyjną cenę (ok 10 dolarów taniej niż na eBay), złożyłem pre-ordera na Amazonie. Z dniem "wejścia" produktu do sprzedaży (1 sierpnia) jego status zmienił się od razu na "out of stock". Status mojego zamówienia cały czas jest "Ordered" i nie wygląda, żeby zanosiło się żeby się miał zmienić na "Shipped"... Na chacie z kimś z supportu zostałem zapewniony, że moje zamówienie zostanie wysłane, ale mam wrażenie, że osoba z którą rozmawiałem, dysponuje tym samym zestawem informacji co ja... Żenada, taka duża firma, a zdaje się nie ogarnia idei pre-orderów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować