Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake 2 możliwy

8 postów w tym temacie

I też będziemy czekać ponad 4 lata od oficjalnej zapowiedzi? :)
Ogólnie gra zapowiada się super, tylko jestem ciekawy zakończenia historii z pierwszej części, bo jeszcze Alan w końcu "zaśnie" to może nie warto go będzie budzić, żeby nie zrobili gorszej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam dlc lepiej niech powiedzą czy dadzą to na pc czy nie, bo te exclusive zaczynają wkurzać razem z pięknymi dlc, niech się zdecydują, raz mówią tak raz siak i nawet nie wiadomo czy to jest z dobrego źródła. Jak dla mnie alan zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak koniec będzie spójny i DLC nie będzie polegało na dodaniu końca, wiem, że zapewniają, że będzie spójny koniec, ale nie wiadomo komu coś do głowy strzeli. W innych przypadkach DLC chętnie kupię i będzie to moje pierwsze DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:40, mandragora1 napisał:

Co tam dlc lepiej niech powiedzą czy dadzą to na pc czy nie


Stanowisko Remedy na dzień dzisiejszy brzmi (mniej więcej): "Bardzo chcielibyśmy wydać Alana Wake na PC, ale ponieważ decyzja należy do naszego wydawcy czyli :narastający dźwięk werbli: Microsoftu :onomatopeja - tada!:", nie wiemy, czy premiera nastąpi w ogóle".

Widząc, jaką politykę ostatnio "kochany" MS prowadzi (nie wydali ani jednej gry na PC od 2007 roku), powiem jedno: porzuć wszelką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym chciał, żeby zrobili kolejną część :) jeżeli nie była by tak dobra jak pierwsza, to przecież zawsze można nie kupować, a jak by była dobra, to warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować