Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze wyniki sprzedaży Mass Effect 2

30 postów w tym temacie

Wyniki świetne ale myślę że mass effect utrzyma dobrą sprzedaż przez bardzo długo. Nie prędko powstanie podobna gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 19:53, Pile napisał:

Wyniki świetne ale myślę że mass effect utrzyma dobrą sprzedaż przez bardzo długo. Nie
prędko powstanie podobna gra ;]



Ja myślę że już niedługo ME3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 19:56, SpecShadow napisał:

Dane kompletne mnie nie zaskakują, dzienna ilość newsów o ME2 na stronach poświęconych
grom jest duża. Tak, ludzie kochają spam.


Czy ty w ogóle znasz znaczenie słowa SPAM?
Duża ilość newsów na temat tej czy innej gry to nie spam, tylko czysta marketingowa zagrywka.
Jakiekolwiek dane dotyczące oczekiwanej pozycji sąbardzo przydatne i miło się je czyta, oraz zaostrzają "apetyt"
Taka forma na pewno produktowi nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy ty w ogóle znasz znaczenie słowa SPAM?
Duża ilość newsów na temat tej czy innej gry to nie spam, tylko czysta marketingowa zagrywka.
Jakiekolwiek dane dotyczące oczekiwanej pozycji sąbardzo przydatne i miło się je czyta, oraz zaostrzają "apetyt"
Taka forma na pewno produktowi nie zaszkodzi.


słuszna racja.:)

>Dzisiaj doszła Europa, więc według mnie za tydzień będzie już ok 5 milionów sprzedanych egzemplarzy

nie zapeszaj bo okarze się że na tym się poprzestanie kupno tej gry i dojdzie do 2,4 miliona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest boska. Szkoda tylko, że nie ma wyboru instalacji wersji kinowej i musiałem wywalić polskie pliki dialogowe żeby móc cieszyć się angielską wersją i nie musieć słuchać słabiutkiego Nowickiego w roli Sheparda.
Gdyby ktoś zapytał mnie jak powinna wyglądać gra idealna to pokazałbym mu Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SpecShadow ale Ty masz dymy chłopie. Poczytaj, co to w ogóle jest SPAM. Przede wszystkim jest to wiadomość, którą TY dostajesz a nie chciałeś a nie jesteś taki głupi i wchodzisz na strony poświęcone o grach. Sam jesteś spamem, bo ja np. nie chcę Cię tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero poczatek a co za dobra sprzedażną idzie to ze ME3 wyjdzie napewno bo jesli cos sie dobrze sprzedaje to musi byc kontynuowane , gdzie zysk tam sie inwestuje i jesli ME2 bardzo dobrze sie sprzeda to robiąc ME3 studio bedzie wiedziało ze sprzedaz tez bedzie dobra bo ludzie kupia z tego wzgledu ze polubili ME i ME2
Wielkim plusem jest reklama, no i wymagania podobne do pierwszej czesci bo kazdy moze praktycznie zagrac majac 2-letniego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę instalować dodatków jeśli nie macie ciągłego połączenia z netem. Ja zrobiłam ten błąd i grałam od początku z zainstalowanymi dodatkami, a później jak mi net na 2 dni odłączyli to sobie mogłam popatrzeć na pudełko. To chyba niby miało służyć jako zabezpieczenie przed piratami, a według mnie to tylko nabijanie klienta w butelkę. Bo niby z jakiej racji mam za każdym razem udowadniać, że kupiłam ten produkt i proszę o pozwolenie na dalsze granie. A niech mnie oni w dup... pocałują skoro tak. To był ostatni raz jak kupiłam oryginał, więcej nie mam zamiaru dać się robić w jajo. Kupiłam, skorzystałam z kodu aktywacyjnego, ściągnęłam, zainstalowałam i nie mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszkancy starego kontynentu (a przynajmniej w Polsce) akurat dorzucili sie do tych wstepnych wynikow. Gre mozna bylo bez problemu nabyc w dniu amerykanskiej premiery i wielu z tego skorzystalo. Przynajmniej raz mozna bylo zagrac legalnie w gre przed jej oficjalna premiera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować