Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Karta graficzna dla Asassins creeda 2

7 postów w tym temacie

Witam!

Chciałbym zmienić kartę graficzną.Mam na nią max 150zł. Zastanawiam się nad kupnem ati 4550 hd.
Czy jest to dobra karta graficzna? Czy jest wystarczająco dobra dla asassinsa?

proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj po to nowego tematu, wszystkie odpowiedzi znajdziesz w temacie "Upgrade kompa". Ja ze swojej strony powiem, że jeżeli musisz faktycznie kupić kartę graficzną, to allegro i szukaj używanych. Ja kupiłem sobie za 130 PLN X1950 Pro 256MB i kartę telewizyjną. Jedyne gry, których nie mogę uruchomić na HIGH, to Crysis, GTA IV i Star Wars: The Force Unleashed. Rozdziałka od 800x600 do natywnej 1280x1024. Takie gry jak Batman: Arkham Asylum, Street Fighter IV czy Borderlands trzymają praktycznie stale 60 FPS. Tak czy siak, za 200 PLN możesz kupić GF 9600GSO 384MB, który jest chyba najlepszym wyborem w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam GeForce 9800 GT 512MB DDR 3/ 256 bit DVI/HDMI/PCI-E 600/.
Z karty jaką posiadam jestem zadowolony,ale będę musiał wymieni na jakas jeszcze lepszą.
Na oku mam X 240 i kupie ją żeby byc spokojnym na kolejne lata!
Pozdrawiam!;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 20:22, Lord-Tyrranoos napisał:

Nie zakładaj po to nowego tematu, wszystkie odpowiedzi znajdziesz w temacie "Upgrade
kompa". Ja ze swojej strony powiem, że jeżeli musisz faktycznie kupić kartę graficzną,
to allegro i szukaj używanych. Ja kupiłem sobie za 130 PLN X1950 Pro 256MB i kartę telewizyjną.
Jedyne gry, których nie mogę uruchomić na HIGH, to Crysis, GTA IV i Star Wars: The Force
Unleashed. Rozdziałka od 800x600 do natywnej 1280x1024. Takie gry jak Batman: Arkham
Asylum, Street Fighter IV czy Borderlands trzymają praktycznie stale 60 FPS. Tak czy
siak, za 200 PLN możesz kupić GF 9600GSO 384MB, który jest chyba najlepszym wyborem w
tej cenie.

Ja mam GeForce 9800GT ale za tą cenę niej nie kupić. Musiał byś mieć z 400 zł tyle gdzieś kosztuje używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie znalazł, to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=47915 ;)).

Co do Panów powyżej - GT240 dostaje w ... od 9800GT, więc nie wiem skąd pomysł, żeby coś takiego kupić. Zaś za 400 PLN mamy nówkę HD4850 512B, która pociągnie każdą grę. Ewentualnie GTS250 512MB. 9800GT używkę kupisz za jakieś 250, może 280 PLN. Nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować