Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 21:44, Deejay napisał:

Hehe Bez obrazy, ale widzisz... dla mnie to jeszcze dziewczynka... :) Ale za kilka lat pewnie
nie jeden facet będzie się za nią oglądał :)

Oj, mam wątpliwości. Przecież widać, że młoda dziewczyna, a tapety ma tyle co moja babcia. W dodatku ten "gustowny" dresik...
No, ale może to poprostu tylko ja nie bedę się za nia oglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmmmmm Boże święty, spadłem prawie z krzesła jak zobaczyłem ten cud natury. 2 pierwsze zdjęcia, tak jak powiedział Deejay są zaje... BOMBA, reszta też jest Super. Laska jest oszałamiająca. Zazdroszczę Ashleyowi takiej piękności. Mmmmmm, chyba się zakochałem... Serio.. She is Beautiful!!! :D

PS: Naprawdę Boska laska,Mmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:37, PsychoMan napisał:

Oj, mam wątpliwości. Przecież widać, że młoda dziewczyna, a tapety ma tyle co moja babcia.
No, ale może to poprostu tylko ja nie bedę się za nia oglądał :)

hehe prawdziwy z Ciebie Psychoman :P ja tam wolę Cheryl żeby nie było że spamuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:37, PsychoMan napisał:

Oj, mam wątpliwości. Przecież widać, że młoda dziewczyna, a tapety ma tyle co moja babcia.

Twoja babcia się maluje jeszcze...? ;) A ona pewnie tak do zdjęcia pewnie. Wątpię żeby tak na codzień...

Dnia 25.02.2007 o 22:37, PsychoMan napisał:

W dodatku ten "gustowny" dresik...

W tym wieku to chyba modne.. Nie wiem, nie znam się :)

Dnia 25.02.2007 o 22:37, PsychoMan napisał:

No, ale może to poprostu tylko ja nie bedę się za nia oglądał :)

Ja tam nie chcę wykrakać, ale w okresie dojrzewania może się dziewczyna "nieco" zmienić jeszcze... Chodzi mi o cerę czy figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest temat o pięknych kobietach, nie dziewczynkach. Mi jakąś nie przypadła do gustu (za młoda?). Preferuję starsze (1-3 lata odemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:37, Unreal11 napisał:

Mmmmmmm Boże święty, spadłem prawie z krzesła jak zobaczyłem ten cud natury. 2 pierwsze zdjęcia,
tak jak powiedział Deejay są zaje... BOMBA, reszta też jest Super. Laska jest oszałamiająca.
Zazdroszczę Ashleyowi takiej piękności. Mmmmmm, chyba się zakochałem... Serio.. She is Beautiful!!!
:D

PS: Naprawdę Boska laska,Mmmmm.


Ja ją pokochałem już na wakacjach... od pierwszego spojrzenia (na zdjęciu) :D te dwa pierwsze zdjęcia są zdecydowanie najładniejsze, wyszła naturalnie, nie to co w sesjach dla różnych magazynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:52, Deejay napisał:

> Oj, mam wątpliwości. Przecież widać, że młoda dziewczyna, a tapety ma tyle co moja babcia.
Twoja babcia się maluje jeszcze...? ;) A ona pewnie tak do zdjęcia pewnie. Wątpię żeby tak
na codzień...

Na codzień jej nie widuję. Ale generalnie chodzi mi o to, że babcie bardziej potrzebują makijażu niż młode dziewoje. Przynajmneij w większości ;)

Dnia 25.02.2007 o 22:52, Deejay napisał:

> W dodatku ten "gustowny" dresik...
W tym wieku to chyba modne.. Nie wiem, nie znam się :)

Ja też nie jestem zbyt jazzy, ale wiem co według mnei jest gustowne i dresik napewno nei należy do mojej ulubionej części garderoby na kobiecie :)

Dnia 25.02.2007 o 22:52, Deejay napisał:

> No, ale może to poprostu tylko ja nie bedę się za nia oglądał :)
Ja tam nie chcę wykrakać, ale w okresie dojrzewania może się dziewczyna "nieco" zmienić jeszcze...
Chodzi mi o cerę czy figurę.

Patrzę długofalowo i wątpię, żeby ta dziewczyna powaliła świt na kolana swą urodą :P
Of koz, zawsze mogę się mylić.

PS> Jak mogłeś zmienić awatar! Żądam powrtu starego avka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:52, zergh napisał:

Poniżej zdjęcia najpiękniejszej kobiety na Ziemi :) Jest to (niestety) żona angielskiego piłkarza
Ashleya Cole''a i zarazem wokalistka jakiegoś tam girlsbandu. Pierwsze zdjęcie najbardziej
mi się podoba.



laseczka bardzo ładna. ale czy najpiekniejsza na świecie??? mozna by dyskutowac na ten temat :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba ta laseczka Natalia Avelon która spiewa piosenke "summer wine" z ville valo(niestety nie dam zdjecia bo nie znalazłem; jak ktos ma to niech da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:52, janusz82 napisał:

a mi sie podoba ta laseczka Natalia Avelon która spiewa piosenke "summer wine" z ville valo(niestety
nie dam zdjecia bo nie znalazłem; jak ktos ma to niech da ;)

Ja tylko to znalazłem, ale szukałem 10 sekund także wiecie;P Dla mnie ona jest bardzo średdddniaaaa http://www.cma-actors.de/xxhvitaa.php?id=1201012all <<<jak ona wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:52, janusz82 napisał:

a mi sie podoba ta laseczka Natalia Avelon która spiewa piosenke "summer wine" z ville valo(niestety
nie dam zdjecia bo nie znalazłem; jak ktos ma to niech da ;)

To jest, niektóre są mocne, więc nie dam, bo pokazane są jej gołe piersi, a przecież moderatorzy panują i pilnują, po za tym to nie w moim stylu, nawet na gramsajcie. Tu jedna fotka, bo tyle znalazłem BEZ gołej Natalii :)

20070226164137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:45, PsychoMan napisał:

Of koz, zawsze mogę się mylić.

Jak każdy człowiek :)

Dnia 26.02.2007 o 15:45, PsychoMan napisał:

PS> Jak mogłeś zmienić awatar! Żądam powrtu starego avka! :D

To tak na konkurs tylko :) Potem wracam do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:44, Deejay napisał:

> To ja ci pokaże moją super kumpele .....
> Jak dla mnie najładniejsza..
Hehe Bez obrazy, ale widzisz... dla mnie to jeszcze dziewczynka... :) Ale za kilka lat pewnie
nie jeden facet będzie się za nią oglądał :)



No wiem, że jeszcze dziewczynka... :) ale mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:45, michas95 napisał:

No wiem, że jeszcze dziewczynka... :) ale mi się podoba :P

Zakładam, że jesteś mniej więcej w jej wieku, także nic dziwnego, że podoba ci się ona, a nie dojrzałe kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:45, michas95 napisał:

No wiem, że jeszcze dziewczynka... :) ale mi się podoba :P

Zakładam, że jesteś mniej więcej w jej wieku, także nic dziwnego, że podoba ci się ona, a nie dojrzałe kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować