Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 19:49, Deejay napisał:

> No wiem, że jeszcze dziewczynka... :) ale mi się podoba :P
Zakładam, że jesteś mniej więcej w jej wieku, także nic dziwnego, że podoba ci się ona, a nie
dojrzałe kobiety :)

Michaś95 - datę urodzenia ma chyba w nicku. Ja również, jednak jeśli jest to prawdą to z całym należytym szacunkiem stwierdzam iż jedenastolatka pewno z niej jest, więc Michaś95 również zapewne, a oni chodzą ze sobą... do klasy czy do szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:27, QbA-No1 napisał:

znalazlem to foto bedac na gryonline.wp.pl... matko boska... suuuper ^^

agreed ;]
Brunetki są super <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda troche jak żona mojego ojca, tylko ta jest ciut młodsza :)
Ogólnie tez lubię brunetki, ale po co te pasemka. No po co, się pytam!
Ładna jest, ale na glebę nie powala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh my God!!! She is Beautiful!! Mac cry, to moja dziewczyna :D. Mam do was pytanie. Możecie mi powiedzieć skąd się biorą takie piękności, bo ja niewiem. No ze 2 lata jest odemnie starsza, no ale czy było by widać? Nie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:20, patrYX93 napisał:

> > No wiem, że jeszcze dziewczynka... :) ale mi się podoba :P
> Zakładam, że jesteś mniej więcej w jej wieku, także nic dziwnego, że podoba ci się ona,
a nie
> dojrzałe kobiety :)
Michaś95 - datę urodzenia ma chyba w nicku. Ja również, jednak jeśli jest to prawdą to z całym
należytym szacunkiem stwierdzam iż jedenastolatka pewno z niej jest, więc Michaś95 również
zapewne, a oni chodzą ze sobą... do klasy czy do szkoły :P


Dobra potraktujmy to jak off-top i skończmy ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak dla mnie BOMBA!!!! Ale ty mozesz mieć inne zdanie, bo jak wiadomo każdy ma swój gust :D. Jak dla mnie to jest Bogini.

TOOLEK----> Ta brunetka jest BOSKA!!! No, ale niektóre brunetki nie są takie piękne BO, jak zauważyłem u koleżanki, która również jest brunetką zobaczyłem.... WĄSY.... Feee, bleee, łeee. Broń Boże nikogo niechce urazić, być może moja kumpela to wybryk naturu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:41, QbA-No1 napisał:

i jeszcze cos dla mlodszych uzytkownikow (15-18l) gram.pl
wiecej fotek na profilu xXxxPuMKaxXxX na fotka.pl ^^

WoW!!!! Ona wygląda świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:48, Unreal11 napisał:

TOOLEK----> Ta brunetka jest BOSKA!!! No, ale niektóre brunetki nie są takie piękne BO,
jak zauważyłem u koleżanki, która również jest brunetką zobaczyłem.... WĄSY.... Feee, bleee,
łeee. Broń Boże nikogo niechce urazić, być może moja kumpela to wybryk naturu.

Powiem ci, że coś w tym jest.
Idźcie sobie na pocztę i sprawdźcie. Panie z okienek z włosami blond nie mają, lub mają prawie niewidoczny zarost. Natomiast brunekti, mają często bardzo widoczny.
A czemu akurat na poczcie? Nie wiem :) Ale mi zawsze się te wąsy rzucają w oczy u pań z poczty :D
Moglibyśmy jakies badania zrobić w tym kierunku. "Czy brunetki mają większy zarost od blondynek i jaki wpływ na zarost ma praca na poczcie?"
Ciekawe czy przyjmą taki temat na magisterkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wpływ środowiska, oraz najbliższego otoczenia, na intensywność zarostu, jest wprost proporcjonalny do wysokości zarobku kobiety na stanowisku "konsultantka na poczcie". Udowodnij, wskazując przykłady z życia." xD ? xaaxaxaxaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:52, PsychoMan napisał:

> TOOLEK----> Ta brunetka jest BOSKA!!! No, ale niektóre brunetki nie są takie piękne
BO,
> jak zauważyłem u koleżanki, która również jest brunetką zobaczyłem.... WĄSY.... Feee,
bleee,
> łeee. Broń Boże nikogo niechce urazić, być może moja kumpela to wybryk naturu.
Powiem ci, że coś w tym jest.
Idźcie sobie na pocztę i sprawdźcie. Panie z okienek z włosami blond nie mają, lub mają prawie
niewidoczny zarost. Natomiast brunekti, mają często bardzo widoczny.
A czemu akurat na poczcie? Nie wiem :) Ale mi zawsze się te wąsy rzucają w oczy u pań z poczty
:D
Moglibyśmy jakies badania zrobić w tym kierunku. "Czy brunetki mają większy zarost od blondynek
i jaki wpływ na zarost ma praca na poczcie?"
Ciekawe czy przyjmą taki temat na magisterkę? :D

To tak jest im ciemniejsze włosy tym większy i bardziej widoczny zarost.
Natomiast, no pewnie czy brunetka, czy blondynka zawsze możem być olśnieniem. Są specjalne plastry w aptece właśnie na ten problem niektórych pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:17, amster22 napisał:

To tak jest im ciemniejsze włosy tym większy i bardziej widoczny zarost.

W pewnym sensie masz rację. Ale obserwacje przeze mnei poczynione jasno wskazują, że blondynki w ogóle nie maja wąsów. A jak mają (coo zdarza się bardzo rzadko) to niemalże niewidoczny, nie tylkoprzez jego kolor.

Dnia 26.02.2007 o 21:17, amster22 napisał:

Natomiast, no pewnie czy brunetka, czy blondynka zawsze możem być olśnieniem. Są specjalne
plastry w aptece właśnie na ten problem niektórych pań

Tylko dlaczego nie wsyzstkie panie je stosują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:48, Unreal11 napisał:

No wiesz, jak dla mnie BOMBA!!!! Ale ty mozesz mieć inne zdanie, bo jak wiadomo każdy ma swój
gust :D. Jak dla mnie to jest Bogini.
TOOLEK----> Ta brunetka jest BOSKA!!! No, ale niektóre brunetki nie są takie piękne BO,
jak zauważyłem u koleżanki, która również jest brunetką zobaczyłem.... WĄSY.... Feee, bleee,
łeee. Broń Boże nikogo niechce urazić, być może moja kumpela to wybryk naturu.

A teraz Cię zaskoczę: Otóż WSZYSTKIM rosną wąsy. Te panie może się widocznie nie golą (tylko czemu???) :P Co prawda nie u wszystkich są one aż tak widoczne (mowa o płci pięknej), ale to zależy od ilości męskich hormonów.

A co do fotek (nie chcę nikogo urazić) to jakoś za blondynkami nie przepadam (o czym już kiedyś pisałem), a jeśli chodzi o "dziewczynę Mac Cry''a" ;P to mu zazdroszczę. Bardzo ;P sniff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:07, PsychoMan napisał:

Tylko dlaczego nie wsyzstkie panie je stosują :(

Bo później te włosy są coraz bardziej twarde i widoczne...
Kobiety z tym problemem wolą zostawić mało widoczny wąsik, niż później musieć regularnie go usuwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować